Neizdevusies sadarbība

Neraugoties uz mūsu rakstu Dievietei – Hujievietei un tam sekojošo saraksti, kurā CEHS.LV aizskar Dievietei.lv jūtas, sieviešu dzīvesstila portāls nav nolaidis rokas un nolēma piedāvāt jūsu mīļākajam blogam sadarbības iespējas. Lai nesabojātu pārsteigumu lasot tālāk, uzreiz pateikšu, ka nekas neizdevās.

1

2

3

4

Tiesa, CEHS.lv vienmēr ir atvērts jauniem sadarbības piedāvājumiem, tāpēc potenciālajiem partneriem iesakām nenolaist rokas.

27 Replies to “Neizdevusies sadarbība”

 1. Pat jau sapisa šo iespējamo sadarbību. Nebūtu minējusi, ka ir vīrs un piekabe tad varbūt viss būtu savādāk. Vēl kādu titpic varēja piemest klāt.

 2. rakstiskajā flirtā tiešām kaut kas ir. Izlasīju derīgāko:

  Auna ekspresziņojums mīļotajai personai:
  “Esmu ļoti greizsirdīgs un domāju, ka tevi noteikti nošaušu, ņem to vērā…
  [Draudēt gan nošaušanu gan nevajadzētu, bet, ja pats dievietei uz to mudina…]

  Skorpions
  Tu pagaidām vēl īsti to neaptver, bet patiesībā jau esi gultā ar mani un mēs baudām ekstāzi…”

  Varbūt vēl kas glābjams?

 3. Drausmīgi banāli, bet sadarbība jau ir izdevusies. Izlasot izcilo acīmredzami pasūtījuma reklāmrakstu “Dievietei – Hujievietei”, kam sekoja un turpina sekot rūpīgi izplānoti kāpinājumi un atslābumi, lai noturētu mērķauditoriju īsā intrigas striķī un pienācīgā tonusā, saziņkārots līdz baltkvēlei, es beidzot apmeklēju šo blogu. Līdz šim es domāju, ka Huj… ēēē Dievietei.focus.lv ir silta un aromātiska vanna, kurā pavītušas pujenes pēc 40 var atmiekšķēt vilšanās cinismu un kupēt prinča gaidīšanas dehidrāciju. Bet izrādās, ka Dieviete piedāvā Atbildes uz Jautājumiem. Nemaz nerunājot par visām tā jaukajām un pozitīvajām lietiņām – horrorskopiem, kāpēc rukola ir jāēd veselīgi, kā ar putekļusūcēju ārstēt kaķim caureju, vai smiltis nav bīstamas, gleznošana ar pirkstiem, kaut kāda Antonio mīļākā limonāde un kā no kastaņiem un saspraudēm pagatavot dāvanu no vēža mirstošam vectēvam. Atzīšos, es uzķēros – teju jau esmu izdzēsis visus ar Cehs.lv saistītos linkus un šortkatus, lai pievienotos Dievietes fanu pulkam. Esmu noguris no hroniskā bezmiega, pazemojuma, šaubām, nožēlas un visa pārējā. Eh, ko tur slēpt – no ģeķīgas un atkarību izraisošas pašapliecināšanās uz cita rēķina!

  P.S. Nesaprotu, kāpēc autors atteicās no uzaicinājuma parunāties un sadarboties threesome fromā? Tas būtu lielisks materiāls abu blogu mārketingam un sadarbības turpināšanai.

 4. Viņš jau neatteicās, viņam vienkārši 30 dienas jānobriest. Lai ir kārtīgi piebriedis komunikāciju rīks un nekristu kaunā ar sadarbības iespējām.
  Skaidri taču pateica potenciālajiem partneriem – lai nenolaiž rokas.
  Pacietību, mans mazais draudziņ, pacietību!

 5. Cik atceros “Dievietei” ir lapa no vienas mazgadīgās, kas pirms pāris gadiem tika pasūtīta nah un sāka postēt twitterii visādus “Džentlmenis” tekstiņus. Ātri gan kāds pabeidza viņā. Tagad sēž mājās un drukā savu trulo blogu un plijās virsū ar savām idejām, kas ir pārāk tupas, lai rakstītu epastā un cerētu uz atbildi. Tā teikt nīkuļo mājās, kamēr vīrs “strādā”. Tipisks latviešu meitenes stāsts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *