Neglītākās apenes pasaulē

Kādu laiku atpakaļ ar kolēģiem devāmies trīs dienu plenērā pie dabas, lai kopīgiem spēkiem izveidotu Facebook ierakstu ar pašām absurdākajām un neglītākajām apenēm pasaulē. Uzskatām, ka rezultāts bija patiešām ievērības cienīgs mēsls:

11038378_10204512543242735_1095805282135067176_n

Nepagāja ne divi mēneši, kad pašmāju “modes” “zīmols” “Kūsiņš” precīzi tādas ir radījis, nozogot no mums pašu neglītāko un pretīgāko pasaules apeņu dizainu. Pavei:

Screen Shot 2015-08-12 at 13.00.37

Screen Shot 2015-08-12 at 13.01.30

Lai turpinātu soļot modei pa priekšu, šeit ir vēl dažas Cehs.lv idejas, kas varētu noderēt Kūsiņam:

– dibenspunde “Stūķis” ar latviešu zīmi pret cērmēm
– rīkles bumba ar lina lentē ietītu kartupeli
– lina prieka cauruma sega. Komplektā ietilpst arī divas meijas drānas nostiprināšanai un metamais kauliņš ar latviešu zīmēm, kas palīdzēs ballītes laikā izlozēt, kurā segas pusē tu atradīsies
– kartupeļu maisa kāzu kleita ar plīvuru
– lina maisiņš mobilajam telefonam, ar latviešu zīmi, kas pasargā no sliktā starojuma
– lina kurpes ar latviešu zīmēm, kas pasargā pēdas no sāpēm
– lina briļļu ietvari ar latviešu zīmi, kas saka: “ja šīs brilles neturas uz tavas sejas, tu neesi īstens latvietis”
– vasaras sezonai mazajiem latviešiem – lina peldriņķis. Aplis ir mūžības zīme, tātad pasargā no noslīkšanas
– daudzkārt lietojamās lina higiēniskās paketes ar asinszāli.

P.S.
Droši variet nospert arī mūsu leģendāro “EKOSLAUĶA” ideju

ekoslaukjis-618x332

20 Replies to “Neglītākās apenes pasaulē”

 1. Vislatvijas dziesminieku saietā 2015 Lielkrūzēs es gribēju prezentēt savu jauno bērza tāss divriteņa prototipu, ko var pārveidot arī par zobu birsti, aifona maciņu, lustru un globusu, uz kura valstis ir attēlotas tautisku ornamentu veidā. Taču PayPal un Google atteica finansējumu, skudras kaut kā nomontēja un aizstiepa dažas svarīgas detaļas, bet zvaniņā iemontētais dzīvais cīrulītis sāka neganti smirdēt. Finālā sanāca tikai iekurs.

 2. piedāvāju atkārtojami mazgājamo lina dibenlupatiņu -Kakiņš. Ar nāusa zīmēm, kas pasargās no tādām dabas parādībām kā ziemas ķirši

 3. Ak nē, cik bēdīgi, paraudāsim kopā par to, ka nerealizētas idejas nevienam nepieder.

  EU, bet es pirmā teicu, ka gribu gleznot debesis un ja nu kas, LV zīmes pieder tieši man. LOL

 4. Aizmirsu piebilst, ka ar rakstītas villaines palīdzību tāss divriteni bija iespējams transformēt par kaitbordu. Bez tās to varēja izmantot arī kā palodzi, logaritma lineālu, zivju gafu un molbertu.

  Izsamist un depresijā krist man neļāva plāns B – ģeniāla moduļu tipa rotaļlieta. Tas ir budžeta klases lego – ar eko krāsu nokrāsoti dadži.

 5. Bāc, uzzināju, ka Dzelzceļa Magoni esot jupis parāvis. Tas nozīmē, ka izput arī tāss divriteņa motorizētā versija.
  Nezinātājiem – sadarbībā ar RD un LV Dzelzceļu tika radīts bio-ruk iekšdedzes dzinējs – palielināta vāveres riteņa versija, kurā kuplastainā riekstkoža vietā iemontē mežacūku pāri. Degvielas tvertnē iegāž Ekodoktorīnas (Latvijas lielākie cūku un sūdu spečuki) ražoto degvielu, uzgāzē ar zābaku pa cūča sāniem un aiziet!
  Par godu Romas imperatoram Augustam motobaiks tika nosaukts “Porļejs Ģeividsuņs”

  Vārda “porļejs” etimoloģija.
  Radies Latgalē, kad Ģeividu saimnieka dieveris Bakstainis netīšām pieslēdzās maģistrālajam soļarkas vadam un zābakos, atkārtoju – netīšām, iesprukušo saturu pārlēja sev piederošā T-40 tvertnē. (Nu tak nevar godīgi ļauži ar pilliem zābakiem apkārt staigāt. Citi sadomāsvēlsazinko.)

 6. Hei, hei! Bioloģiski un enerģētiski aktivizētās lina strēmelītes izteikti latviskai dirsas slaucīšana!! Tautiskuma nepratējiem: ņemam lina strēmelīti, kas saprotams rotāta ar kādu no Spēka zīmēm. Pamērcējam to bioūdenī, kas ieliets dobta alkšņa koka biķerī (izgrebts Pērkonkrusta formā!. Pilnīgi nevainojami noslaukam visu, kas pieķēries pēc diršanas(efektīvs arī īpaši smagos gadījumos). Novērš jebkādus iekaisumus, brūnās strīpas, sarkanos gulbjus u.c. nebūšanas, kas novērojamas parastajām metodēm! Komplektā iekļauts: 3 gab lina strēmelītes (katra ar savu Spēka Zīmi – attiecīgai noskaņai – 10×50 cm, 1 gab dobtā alkšņa biķeris Pērkonkrusta formā – tilpums 777ml, 7.77 L bioloģiski aktivizētā ūdens (10litru bioplastikāta kannītē). Komplekta cena Veiksminiekiem tikai šodien: 777EUR! Pirmajiem 7 dāvanā – Baldones sērūdens 0.7l pudele noskaņas radīšanai!

 7. eeeu, bet taa ir ideja kā māja! Kūsiņa biksēm komplektā līdzi nāk Ekoslauķis (nu tā kā brillēm, komplektā dod līdzi lupatiņu). Apvienojat biznesu :) – lai Kūsiņš tamborē apenes, bet Cehs ražo Ekoslauķi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *