Nauda un Vara: Ceha cīņa.

Daudziem cilvēkiem gribas kļūt bagātiem. Gribas treknāku sviesta ņuku uz svaigi ceptas bagetes ar olīvu gabaliņiem. Papildu 5 collas platekrāna televizoram. VIP istabu naktsklubā. Otro balkonu dzīvoklim. Trešo stāvu mājai. Privāto baņķieri. Kabrioletu mīļotajai. Ceļojumu uz Taizemi. Dvīnes.

Daudziem gribas arī varu. Iespēju pamācīt citiem, kā dzīvot. Noteikt, kā būt lietām turpmāk. Paskaidrot, kas nav bijis pareizi iepriekš. Pamainīt padoto cilvēku likteņus. Pieņemt lēmumus, kas ietekmē nekad nesatiktus cilvēkus. Piedalīties lēmumos, kas iespaido nākamās paaudzes. Valsts apmaksātu rezidenci. Iespēju palīdzēt pacelties radiem un draugiem. Izmeklētas vakariņas diplomātu sabiedrībā. Ceļojumus uz konferencēm Eiropā. Pieredzes apmaiņas braucienu uz Taizemi. Dvīnes.

Daudziem gribas sasniegt arī seksā nesasniegto. Dvīnes.

Vara un Nauda savijas kā dvīnes palmu ēnā Taizemes pludmales hoteļa privātajā laundžā. Vienmēr tās ir roku rokā, aiztiek viena otru intīmakajās vietās un liegi murrā, piedodot zināmu naivu šarmu savai lieliski izspēlētajai rotaļai. Un skatītājs atgāžās ērtāk spilvenos, piekārto saulessardziņu kokteilī un atceras pirmo dienu Saeimā. Pirmo dienu Rajona padomē. Pirmo dienu komjaunatnes organizācijā. Pirmo dienu pionieros. Dienu, kad Strēlnieku muzejā pie krūtiem sprausta oktobrēna nozīmīte – paša Ļeņina portrets!

Un arī Cehs.lv, protams, vēlas mesties šajā dzīves prieku mutulī. Viss tiks bīdīts caur Rīgas domi, Saeimu, lielajiem valsts uzņēmumiem, Eiropas parlamenta komisāru aparātiem. Līdz visām šīm lieliskajām vietām, protams, ceļš vēl tāls un metodes kā attiecīgos krēslos nokļūt vēl tikai tiek precizētas. Ja neskaita pirmo veiksmīgo viena kandidāta iebīdīšanu Saeimā nesenajās vēlēšanās, pagaidām pārstāvniecība vēl ir tikai teorētiska.

Ir plāns, mazā, haha, ir plāns!!

Toties metodes kā pārvērst amatus privātā likviditātē ir sagatavotas jau daudzas. Dažiem Ceha biedriem pat veseli ķekari ofšoru jau sadibināti. Čaļi ir gatavi izaicinājumiem! Zemāk minēšu dažas vienkāršākās konceptshēmas, lai iedrošinātu arī jūs pieslēgties nākotnes vēlēšanu blokam “Cehs.lv: ar mums uz izaugsmi caur uzvaru!”

 • Tūlīt pēc ievēlēšanas Rīgas domē, veidot privāto-publisko partnerību trotuāru apkalpošanai Rīgas pilsētas ietvaros. Krāsu piegādās trešais uzņēmums ar īpašniekiem Kiprā. Krāsotājus – vietējā būvnieku un reklāmistu apvienība, caur apakšuzņēmēju no Kaimanu salām. Finansējums –pārdodot PPP uzņēmuma akcijas Rīgas un Tallinas biržās. Akciju opcijas uzņēmuma darbiniekiem ar iespēju tikt atalgotiem par laicīgu krāsas nožūšanu. Pēc gada rekapitalizēt uzņēmumu no Domes budžeta, pārņemot privātā partnera akcijas savā kontrolē par nominālvērtību. Konstatēt, ka nākas izpirkt minoritāro akcionāru akcijas ar piespiedu vērtības reizinātāju. Trotuāri tādi paši kā pirms tam.
 • Iecelt Rīgas Satiksmes un Rīgas Ostas valdē savus pārstāvjus. Iznest abu uzņēmumu kustamo mantu atsevišķos uzņēmumos, kas reģistrēti Britu virdžīniju salās. Pārdot abus uzņēmumus trešajam uzņēmumam no Panamas. Nodefinēt Rīgas tramvaju parku kā velkoņu floti un pacelt uz tiem Libērijas karogu. Izīrēt apvienoto floti Rīgas pasažieru ostai. Saņemt nodokļu atlaidi holdinga uzņēmumam Kiprā un pārskaitīt to tieši uz Ceha kontiem Jaunajā Švābijā. Tramvajus sagriezt lūžņos. Reihsmarkas ieķīlāt.
 • Saeimā iegūt mazpartijai atbilstošu neitrālu pozīciju un evenutālu zelta balsi. Koalīcijas līgumam pievienot slepeno vienošanos un papildprotokolos definēt konkrētu skaitu reižu, cik vecākajiem partneriem jābalso Ceha interesēs. Protokolus aizslepenot un pārvērst vekselī. Vekseli nodot glabāšanā Cīrihes bankā, pretī saņemot simts Šveices Kantona emitētas pajas. Pajas kotēt Leipcigas izejvielu biržā. Vairākās Latvijas bankās veidot pajām piesaistīto kālija sāļu fondu. Norakt likumu par gāzes termināli. Acīmredzamo peļņu izņemt kā dividendes pilnsabiedrībā Honkongā un laimestos valsts loterijā Dienvidāfrikā. Nofilmēt likuma pieņemšanu.
 • Eiropas parlamentā bloķēties ar zaļajiem no Vācijas, brūnajiem no Ungārijas un tēraudcietajiem no Grieķijas. Dibināt sabiedriskās uzraudzības komiteju korupcijas novēršanai Dienvideiropā un Ziemeļāfrikā, ar štābu Maltā. Piedalīties nākošo septiņu gadu budžeta sadalē ar astoņpadsmit miera un labklājības sasniegšanas projektiem. Atvērt pārstāvniecības astoņās Āfrikas valstīs. Dibināt pieņemšanas punktus Dubajā, Katarā un Kuveitā. Kļūt par starpniekiem dimantu pārsūtīšanā no Nigērijas uz Sauda Arābiju, piesedzot procesu ar ANO karavīriem no Pakistānas. Vienoties ar ciltīm Pakistānas kalnos par lojalitāti. Dibināt divas komanditsabiedrības Butānā un vienu ierobežotu trasta fondu Šanhajā. Caur dividenžu saņēmēju Jaunzēlāndes jauno tehnoloģijas uzņēmumu inkubatorā iegādāties trīs lauku saimniecības Lielvircavā Jelgavas pievārtē. Pārcelt uz turieni Cehs.lv vadības mītni. Uzbūvēt jaunu kalpu māju.

10 Replies to “Nauda un Vara: Ceha cīņa.”

 1. Ko jūs lietojat? Pārāk sarezģīti priekš zāles, pārāk loģiski priekš sēnēm, pārāk gari priekš kokaīna un pārāk merkantili priekš lsd. Heroīns? Heroīna dvīnes?

 2. Psiholoģe tieši uzsvēra, ka svarīgi ir definēt plānus un sākt pie tiem turēties, jums tik trūkst laika josla, kad kas jāsasniedz.

  Man vēl nesen naktī (sapņos) bija seks ar Dvīnēm, secinu, ka gribu balotēties jūsu partijā.

 3. Re, kur jums reāls plāns:
  Nodibināt Latvijā pirmo bitkoinu eksčendžu “BitCehs”, iestāstīt lētticīgajiem, ka ar bitkoinu var ah***nna labi nopelnīt, piesaistīt klientus un viņu naudu, tad vienā brīdī pateikt, ka hakeri uzlauza eksčendžu un nozaga visus bitkoinus, ar iegūto naudu doties uz Izraēlu, iegādāties Izraēlas pilsonību un kontrolpaketi vairākos kibucos, Vaidelotei apmaksāt koledžas izglītību :D

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *