NA prezentē jaunāko “Nameja Gredzena” tīzeri

10 Replies to “NA prezentē jaunāko “Nameja Gredzena” tīzeri”

  1. Atbildot uz smīnīgi provokatīvo: nu ta’ pasaki, kas ta Utainie un Zili-pelēkie tādi ira, a?
    Tās, kā jau vairums no jums zina, ir divas Latvijā izplatītas putnu sugas. Utu vanags, dēvēts arī par utaino, utubungu, uteni un gnīdu liju, bieži tiek jaukts ar paradoksālo svilpi un arktisko miegadzeni. Atšķirības nav viegli pamanāmas taču vērīgam putnu vērotājam tās ir zināmas – atšķirībā no paradoksālā svilpja, utainajam abi spārni nav vienā pusē un tam riebjas suflē torte, bet atšķirībā no arktiskā miegadzeņa, tas nepavada visu dzīvi iesalis ledū (neaizņemta ekoloģiskā niša, kur arktiskajam miegadzenim nav konkurentu).
    Savukārt zili-pelēkais ir nepareizs nosaukums klibajai pažobeļu kuitalai. Ja jūsu lauku mājās naktīs ir dzirdami dīvaini trokšņi – tāda kā grīdas dēļu čīkstēšana, tāda kā čaukstēšana un skrapstēšana, tad ziniet, tur klibo pažobeļu kuitala.
    Un beidzot – kāpēc latvju puiši seksuāli visaktīvākajā dzīves periodā ir gatavi traukties kaut kur, lai tikai varētu sist minētos putnus? Jo latvieši no visas sirds ienīst migrantus, bet šie putni ir visīstākie invazīvie migranti. Nē, ne jau politkorektie gājputni – viņi gan atlido, bet protās arī savlaicīgi aizlidot. Šie ir tie migranti, kuri kaut kad ļoti ļoti sen atpakaļ ir atlidojuši un nekur vairs neaizlido!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *