NA biedrs sasniedz jaunu attapības virsotni

Sena tautas paruna vēsta, ka Nacionālo apvienību attapībā var pārspēt tikai Nacionālā apvienība. Šoreiz neticamā kārtā ir sasniegts tas moments, kurā joks ir tieši tik labs, ka vēlēšanos histēriski zviegt pavada vēlme koncentrēties, kasīt zodu un kaut kur sirds dziļumos ticēt, ka tas nevar būt tik vienkārši.

Izrādās, ka Latvijā gadiem dzīvojošais rakstnieks un britu žurnālists Miks Koljērs (Mike Collier) NA biedru prātā patiesībā ir maskējies kremlim pietuvinātais polittehnologs Modests Koļerovs, jo tā norāda absolūti uzticams un caurspīdīgs propagandas kanāls. Goda vārds. Bez diršanas. Vienkārši uzspied uz bildītes.

ESHUJEJU

Kas pie velna ir Modests Koļerovs?
Džeks, kuru nelaiž Baltijā, jo viņa darba pienākumos ietilpstot izdomāt, kā Baltija varētu būt Krievija. Ja netici, izlasi šiten.

Kas pie velna ir Miks Koljērs?
Čuvaks, kurš raksta lietas. Agrāk to darīja arī BBC ietvaros, šobrīd ziņu aģentūras AFP un Latvijā – LSM ietvaros. Pie viena raksta arī grāmatas un tviteri.

Kas ir @JankaPipars?
NA biedrs, kurš liek apšaubīt visādi citādi sakarīgo ideju, ka zemessargiem vajadzētu turēt mājās ieročus.

Vai tiešām Miks ir Modests?
Jā, šaubu nav.
ES HUJEJU

Vai tiešām cilvēki ir TIK neattapīgi?
Jā. Daži no viņiem strādā Rīgas domē.

Kur skatās Drošības policija?
Viņi droši vien pēta to, ka Janka Pipars ir aizdomīgi līdzīgs A. Gedroicam.

Kā es varu iestāties NA?
Aizpildot šo testu: Gribu iestādies Nacionālajā apvienībā

18 Replies to “NA biedrs sasniedz jaunu attapības virsotni”

 1. Par NA.
  NA attapībā pārspēj Nameisis, Tālavas Taurētājs, Kurbs un viņu tiešie pēcteči – Garda, Gedroics un tas džeks ar atejas stāvvada fragmetu uz pleca, Janka laikam.

  Par Janku.
  Slepenas zemessardzes speciālo uzdevumu vienības “Dubultais lāčburgers” ierindas biedrs. Vienības kaujas uzdevumi – maskējoties par gļēvu karagūstekni, nokļūt pretinieka aizmugurē un izrīt visu ienaidnieka proviantu un izlietot visu tualetes papīru. Vienības emblēma – uz taukainas lacītes fona sakrustota Sig Sauer taktiskā karote un Gatlinga gaļas maļamā mašīna. Vienības asins stindzinošais kaujas sauklis – “Begemots? Ņammm!”
  Pietiks, nu jau par daudz izmuldējos.

  Par testu.
  Tests tiek uzskatīts par sekmīgi izpildītu, ja pārbaudāmais:
  a. Saliek tekstu “I love Dzintars” (jekurš taisnstūris, zaļajam dibenam līdzīgā sirsniņa un dzeltenais puscilindra sūdiņš);
  b. Neraudot spēj norīt visas figūriņas;
  c. Nošauj netiklo kubu ar daudzajiem caurumiem un viņa krāsainos sabiedrotos;
  d. Aizmieg.

 2. kāpēc delfos cehsa garadarbi parādās nedēļu ātrāk, kā mājaslapā?
  viena no mums, iesaistītajām pusēm, izskatās, ir sēne, skābene, bremze vai karstasinīgs igauņu puisis.

 3. Atbildot uz apnicīgajiem jautājumiem, kas tas Kurbs tāds ir?

  Kurbs – daļēji vēsturisks, daļēji mītisks un drusku delīrisks 12. gs. Seno Sēļu spēkavīrs, varonis un kulinārs. Dzimis nabadzīgā ģimenē. Tēvs – vietējais sēņotājs, māte – ogojot apmaldījusies leišu pusaudze, kas pēc divu gadu maldīšanās no meža iznākusi jau kā precēta sieva. Kurbs pēc dzimšanas sāka staigāt un runāt diezgan vēlu – ap pus desmitiem vakarā. 12 gadu vecumā sekmīgi absolvēja kūti un turpināja izglītību piedarbā, taču tika atskaitīts par krākšanu nomodā. Bērnībā dziedāja mākslinieciskās pašdarbības korī “Budēļi”. Vēlāk, līdzīgi citiem dumpīgajiem pagasta pusaudžiem, Kurbs nēsāja uz ceļiem moderni saplēstas pakulu bikses otrādi apgrieztu kaklā pakārtu auseklīti un militāra fasona vīzēs līdz ceļiem. Kā arī spēlēja kokli pankroka grupā “Āpša tesmens”, paliekot tautas atmiņā ar tādiem hītiem, kā “Anarhija Kaldabruņās”, “Miežu grūdeņa cunami” un “Pūtvējiņi”. Pārējo laiku jaunuļi pavadīja, veidojot divdomīgus labības lauku agroglifus un reibumā vizinoties pa pagastu ar klētī saķīlētiem mazlitrāžas ponijiem. Tad uz kādu laiku Kurbs no pagasta pazuda, runā, ka esot pievienojies varjagu arheologu ekspedīcijai. Atgriezās jau kā varonis akurāt Polockas kņaza iebrukuma laikā. Leģenda vēsta, ka, kamēr Kurbs ar vienu roku atvairījis siriķu pulkus, pa to laiku ar otru roku ir cepis gardas kūciņas “Vecrīga”, bet ar kāju fresco tehnikā apgleznojis dzimtās sētas kūts sienas. Kurba piemiņai par godu Sēlijā ir uzcelta autobusa pietura “Uz pieprasījumu”.

 4. solaris,
  Mēs tagad esam populārs Cehs.lv ķēmu duets. Gluži kā Džons Lenons un Robins Huds vai Pols Saimons un Betmens. Mums vienkārši ir jāturpina…

 5. No nopietnās puses latvju simboli patiesībā ir diezgan kruti un arī militārām organizācijām nav ne vainas. Mūsu vēsturē ir bijuši arī vairāki labi politiķi, bet NA ar savu propogandu tikai sabojā to tēlu. Tad kad visnestilīgākais čalis klasē sākā spēlēties ar Yo-Yo tas smagi ietrieca Yo-Yo tirdzniecības apjomus ciema bodē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *