NA atrisina vadoņa orientācijas problēmu

16. maijā, 1934. gadā, latvieši pamodās savādākā Latvijā. Autoritārā Latvijā. Šodien visā valstī piemin 15. maiju – Ulmaņa apvērsuma gadadienu.

Cehs.lv triecienbrīgāde šorīt saņēma preses relīzi no NA:

Lai arī Nacionālā apvienība agresīvi nosoda homoseksualitāti, nevienam nav noslēpums, ka Kārlis Ulmanis labprātāk izvēlējās tuvību ar vīriešiem, nevis sievietēm. Šis apstāklis ir liedzis Nacionālajai apvienībai un tās biedriem atklāti godāt Kārli Ulmani kā izcilu Latvijas vadoni. Taču Jānis Iesalnieks skaidro – ja ir gana adekvāts iemesls, katrai situācijai ir iespējams izņēmums, piemēram, Ādolfs Hitlers bērnībā smagi saslima un viņa ģimenei nebija līdzekļu par ko ārstēt nabaga Ādlofu, tomēr viņa ģimenes ārsts turpināja viņu ārstēt par tīri simbolisku samaksu, kaut arī viņa dzīslās tecēja žīda asinis… Pateicībā par šo cēlo un nesavtīgo rīcību, Ādolfs pasludināja šo ārstu par Edeljude, jeb tulkojumā – Cēlžīds.

Šodien, 2015. gada 15. maijā, godinot Kārļa Ulmaņa ieguldījumu Latvijas valsts vēsturē, Nacionālā Apvienība pasludina Kārli Ulmani par Cēlgeju.

Lai paustu atbalstu Kārļa Ulmaņa ieviestajām reformām, Nacionālā apvienība aicina latviešus šonakt pulcēties pie Iekšlietu, Ārlietu, Tieslietu un Aizsardzības ministrijām, kā arī pie Saeimas un partijas “Saskaņa” biroja.

88

CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS!

14 Replies to “NA atrisina vadoņa orientācijas problēmu”

 1. NA aicina pulcēties pie Saskaņa biroja.
  Cēlpartija pūtīs reitingu dziestošās ogles un pie viena pareklamēs unterpartiju. Abu partiju politiskā simbioze atkal koķeti zibina savu savazāto apakšveļu un ļenganās miesas.

 2. NA savas mājaslapas sadaļas “Tradīcijas” apakšsadaļā “15. maija Vienības karogu brauciens” ļerkst kaut ko par vērtībām, citēju:
  “…mūsuprāt Kārlis Ulmanis simboliski pārstāv tās vērtības, kuras tik ļoti pietrūkst mūsdienu Latvijas politikā – a. savas tautas interešu stādīšana augstāk par svešinieku, b. saimnieciskums, c. kārtība, d. augsta morālo vērtību latiņa u.c.

  a. piem., PSRS militāro garnizonu ielaišana LV teritorijā un nepretošanās okupācijai;
  b. piem., banka, kurā Ulmaņa čomi varēja aizņemties uz neierobežotu laika periodu ar 0% likmi;
  c. piem., politisko partiju, vārda brīvības, u.c. demokrātijas atribūtu iznīcināšana;
  d. piem., naudas piešķiršana komunistiskajai partijai no valsts budžeta un citi Staļinam sniegtie politseksuālie pakalpojumi.

  Ar nepacietību gaidām, kad NA cēlbiedri beigs dročīt un godīgi atzīsies, ka viņi Putinu slepus jau sen ir pasludinājuši par cēlhuilo.

 3. Kārlis Ulmanis bija savas tautas un valsts nodevējs. “Nacionālā apvienība” to nevar nezināt. Viņu nekritiskā attieksme pret K.Ulmani, diemžēl, nav vienīgais, kas raisa ļoti nopietnus jautājumus par pašu NA.

 4. Kvasinieka virslūpa nedaudz atgādina meinfjūreru. Man no tādiem bail. Aukstas acis. Tādas mani izsūtīs trimdā par to vien, ka man žiķelī iestrēgusi uz riņķi iet 5nizza kasete. Neiedziļinoties tajā (tamā?), ka grupa ir no ukrainas.

 5. Īsti neesmu interesējies par Ulmani un viņa palikšana amatā vairāk šķita kā politiska tirgošanās – sak ne mūsējie mirs, ne būs no amata jāatsakās – un tomēr acīs krīt viena lieta – Kārlim Ulmanim mūždien tiek piedēvēta nez kāda pārticība.. tikai īstenībā sanāk, ka Ulmanis vienkārši trāpījās uz pasaules ekonomikas atlabšanas/Latvijas pēckara industriālisma atdzimšanas viļņa.
  Viņa vietā varēja būt burtiski jebkurš, kaut vai kartupeļu maiss ar uzlīmi “Svarīgs” un Latvijā šā vai tā būtu uzplaukums.

  Attiecīgi Ulmaņa kā valstsvīra darbs saistās tikai ar demokrātijas apspiešanu (ir savi plusi un mīnusi attiecīgajā periodā, bet kopumā tas vērtējams ar negatīvu zīmi) un padošanos PSRS spiedienam.

 6. Lai arī kā tas viss beidzās, bet KU nopelni neatkarīgas Latvijas izveidē nav noliedzami. Tā nu tas ira.

  Vecais labais KU, kā viņš ir pārvērties! Tagad viņš ir tapis par zīmolu, ko daži tiecas monopolizēt, patvarīgi piebāžot to ar visādiem nacionālpatriotiskiem mītiem un autoritārisma rokasgrāmatas izvilkumiem. Tumšos novembra un marta vakaros viņi ar šo maišeli biedē mazus bērnus, sakot: “ja tu nemīli KU (mūsu ielikto saturu), tad tu esi pret Latviju, esi sorosīts-sodomīts un okupantu kolaborants turklāt.
  KU ir kā košļene, kas nekad nezaudē garšu. Līdztekus hokejam, Abrenei, Breivīkam un “nodokļus jau maksā tikai idioti”, KU ir ierakstīts katras patriotiskas alus dzeršanas un šašliku cepšanas preambulā.

  P.S. It kā jau tieša sakara nav, bet šausmīgi griež acīs divi analoģiju pāri – 1) KU bija labākais toreiz pieejamais variants un identiskais Nila vāvulis Дождь studijā par Putinu; 2) pateicoties KU, Latvija ekonomiski uzplauka un paēdinātais Krievzemes rumpis, kuru cars esot piecēlis no ceļiem (pateicoties naftas barela cenai).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *