Muti ciet, rokas aiz galvas!

Jau daudzus gadus esmu žurnāla Klubs lasītājs, un tik pat daudzus gadus mani nomoka jautājums kāpēc dārgie lappušu kvadrātcentimetri jāiznieko, lai intervētu numura meiteni. Intervijas lasīt ir brīnišķīgi, tomēr tikai tādos gadījumos, ja intervējamais ir sasniedzis ko ievērojamu mākslā, sportā, literatūrā, biznesā, utml. Tādos gadījumos ir aizraujoši ieskatīties konkrētā cilvēka īpašību komplektā un domāšanas veidā, lai pacenstos izprast tieši kāda kombinācija bijusi viņa panākumu pamatā. Savukārt, numura meitenes vienīgie sasniegumi ir fakts, ka viņa līdz šim nav pakļuvusi zem mašīnas vai groteski norijusies. Laukumu, kas sapurgāts ar viņas bezjēdzīgo vāvuļošanu, varētu aizpildīt daudz saturīgāk: piemēram, ķirbju šķirņu uzskaitījumu, 1997. gada Eirovīzijas dalībnieku sarakstu jauktā secībā vai informāciju par to cik traktorus saražo Baltkrievijā vienas vistas mūža laikā. Jebko, lai tikai lasītājam nebūtu jāsaskaras ar numura meitenes “domām”. Galu galā varbūt vispār atteikties no teksta par labu papildus rumpja bildēm no vēl pieciem dažādiem leņķiem, bet vaicāt ģenitāliju komplektam “Kādi ir tavi hobiji?” ir vienkārši slimi.

Šleier, beidz mani mocīt. Lats astoņdesmit tomēr.

P.S. Visiem mana sociālā slāņa Kluba lasītājiem gribētu ieteikt: pamatēdienā vistas Roltons Maksimā 0,13 Ls + saldajā Rimi Alpenrose zemeņu sulas saldējums 0,07 Ls – lielisks “dienas piedāvājums” pusdienu komplekts par 20 santīmiem.

6 Replies to “Muti ciet, rokas aiz galvas!”

  1. Karametāl- tevis pieminētais žanrs jau sen eksistē un ir diezgan pieprasīts, saucas “casting”.

    Nav jau tā, ka esmu liels speciālists, vienkārši, man ir draugs, kurš interesējas par šo tēmu.

  2. Gaļas gabals, kurš domā, ka tam piemīt dvēsele, (ko pārdot par pāris latiem, lai katrs garāmgājējs to piedirstu) tomēr ir uzvelkošāks par nedzīvu gaļas gabalu. Varbūt tas tikai man tā šķiet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *