Moneyshot vai Narvalis

Atskatoties uz pirmajām četrām dzīves dekādēm varu teikt vienu – daudz laika un iespēju ir izšķiests vējā. Traki padsmitnieka gadi, Ogres estrāde, Pērkons, pirmās apsūdzības huligānismā. Tā vietā lai tiektos pēc kā augstāka, es tiecos pēc komjaunietes krūtīm un alkohola. Iedzeršanas notika bieži, bet ar tām krūtīm īsti nevedās. Labāk būtu lasījis grāmatas, vai dzeju. Kaut vai ludziņas. Bet nē, stundu stundas tika pavadītas apcerot iespējas tikt zem Mārītes svārkiem un Agneses bluzona. Jēgas nekādas, jo zem šiem apģērba gabaliem jebkurā gadījumā tika laisti tikai vecāki un nobriedušāki čaļi. Viņiem bija arī mocis.

Divdesmite man bija satraucuši pilna ar notikumiem. Bet atskatoties no tagadnes arī tas viss liekas smieklīgi. Ko man deva iešana sieniņa-pret-sieniņu uz laboratorijas ielas? Un naktskluba Undeground patstāvīgā apmeklētāja statuss? Un bārmenēšana Mad Mix? Divas nedibinātas grupas, kautiņš Tornī, seja dubļos Liepājas dzintarā un bezfilma Zabadakā. Un pupi, protams daudz pupu. Entās stundas pavadītas cenšoties ievilkt gultā kārtējo viegli iereibušo tvirtķermenīti, mazliet pabakstīt, izšaut uz vēdera un aizmigt blakus ar apmierināta ieguvēja dzērušo smaidu. Atskatoties ir skaidrs, ka katrs šāds šāviens uz punča prasīja vismaz stundas sešas pievilināšanas, sagatavošanās un tikai kādas minūtes divas – izpildei. Ja šis laiks būtu ticis investēts macībās, darbā vai arī vismaz biznesa kontaktu veidošanā, tagadnē man tas būtu vismaz 600 stundu (plus 200 minūšu) vērts. Un par sava darba stundu Maskavas klientiem prasot vismaz 120 jevro, katrs var pareizināt pats, cik izmaksājis ir viens šāviens uz tvirta kuņģīša. Tīrs moneyshot.

Un – atzīstaties godīgi, lai cik mēs būtu pret seksismu un par vienlīdzību starp Mišu un Mišelu, ar divdesmit deviņu gadu vecumā pavesto Karlīnu jūs nekādu savstarpēju biznesu neveidosiet. Ne trīsdesmit piecu, ne četrdesmit piecu gadu vecumā. Ar tuvējā birojnicā sastapto Kārli gan var gadīties sabīdīt kādu savstarpēji izdevīgu darījumu. Un ko liegties – varbūt pat ar alus salūnā iepazīto Staņislavu.

Tikai kad man bija pāri trīsdesmit es beidzot sapratu, ka sekss ir pret panākumiem. Sekss ar sievietēm, vīriešiem, rokām. Viss, kas novērš uzmanību no nākotnes piesildīšanas un pensijas muķa uztūcīšanas ir pret panākumiem. Tā nu pēdējos padsmit manas dzīves gadus es eju pa šo viedo ceļu un manu uzvaru pilno dzīvi pavada viens neiedomājami vienkāršs triks, ko var izmantot jebkurš.

Doktora T. Erlanga Enerģētiskās paškastrācijas kristāli!


Ar šiem lieliskajiem produktiem ir iespējams īsā laikā iznīcināt sevī pilnīgi visu vēlmi pēc dzīvnieciska seksa un sasniegt panākumus izmantojot trīs vienkāršus soļus. Enerģijas kristāli tiek tirgoti saberztā, balta aktivizēta pulvera formā. Pieprasiet tuvākajā aptiekā, vairumpasūtijumu gadījumā lūdzam griezties epastiņā cehslv@gmail.com ar norādi ‘Enerģētiskās paškastrācijas kristālu iegāde’

5 Replies to “Moneyshot vai Narvalis”

  1. Neticu kristālam, jo attēlā redzamais objekts mani manāmi uzbudina! Vienmēr priekšroku esmu devis mazai oliņai – lielākam falam!
    p.s. Mazliet matemātika moneyshot ir jāpamaina, jo dzerot un drātējoties pa puspasauli tomēr arī tiek investēts kontaktos.

  2. 90-tie romantisks laiks, slikts abģērbs, slikta elpa,
    maz un nemaz naudas, hlamīdijas…Ala, Kabata, Veldze…etc
    Non, Je ne regrette rien.
    Bet, eh, bijis labāk tad tas kritala loceklis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *