Mēs esam diženi!

2013. gads ir aizritējis, mēs esam smagi strādājuši un smagi atpūtušies.

Mūsu darba augļi:

2013. gadā cehs.lv viesmīlīgajās lapās ir piestājuši 100 tūkstoši unikālu lietotāju, tas ir vairāk nekā iedzīvotāju skaits Latvijas otrajā lielākajā pilsētā – Daugavpilī (93 tūkstoši)! Kopā, 2013. gadā, lasītāji ir paviesojušies fortāliņā 210 tūkstošus reižu, vidēji pavadījuši 2 minūtes un kopā izlasījuši 350 tūkstošus ierakstu. Ja pārvēršam skaitļus laika izteiksmē, mūsu lasītāji ir 2013. gadā veltījuši mums 7000 stundas savas uzmanības.

Cehs.lv netrūkst cienītāju arī ārpus Latvijas robežām, lūk TOP5:

Valsts Koloniju apmeklējuma īpatsvars
Lielbritānija 23%
Somija 7%
Zviedrija 6%
ASV 6%
Vācija 5%

 

Par atslēgvārdiem runājot:

Septītais populārākais atslēgas vārds, kas ar mātes gūgles gādību atved interesentus uz cehs.lv ir „Celka”! Milzīga interese ir arī par „cehs.lv artis”, no kā secinām, ka kāds cinītis gāž lielu vezumu intereses par sevi. Kolektīvs grib izcelt to vienu ģēniju, kurš ir meklējis „dibensputas.lv” – paldies par lielisko ideju domēna nosaukumam.

Cehs.lv plāni 2014. Gadam:

Mēs turpināsim veicināt gan kreatīvu kvalitāti, gan kvantitāti, taču, šogad apņemamies pievērsties modernajām tehnoloģijām. Tieši tehnoloģiju jautājumā mēs konsultējām ies ar diviem Latvijas vadošajiem ekspertiem – Kristapu un Artūru.

Kristaps: Gadžeti! Optimizēt ceha dizainu, lai to būtu ērti lasīt viedpulksteņu 320×320 pikseļu ekrānos. Tieši viedpulksteņi 2014. gadā ir visstraujāk pieaugošā gadžetu kategorija. Salīdzinot ar 2013 gadu, 2014. viedpulksteņu skaits ir pieaudzis par 300% (no 3 uz 9 vienībām)

Artūrs: Ceha nākotne ir web 3.0 servisos un iphona aplikācijās. Piemēram, vakar atklāju iphone revolucionāru aplikāciju ar kuras palīdzību var sazināties ar sevi gan nākotnē, gan pagātnē! Re, es nosūtu īsziņu sev nākotnē… Re, es tikko saņēma īsziņu no pagātnes manis!

2 Replies to “Mēs esam diženi!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *