Mani ļoti interesē, ko tu domā par šo bloga ierakstu

Man ir diezgan kruts smaids. Ne tādā ziņā, ka tas būtu perfekts – viens zobs ir nedaudz atlauzts. Daži varbūt nav īsti samērīgi savā izmērā, kā arī šur tur kariess ir vairāk redzams kā gribētos. Citi to neredz, bet pašam gan kaitina tajos vakaros, kad paplešu lūpu kaktiņus ar rādītājpirkstiem un lupīju sev mutē, lai iepazītos ar situāciju tur iekšā. Vienam no priekšzobiem leņķis nav gluži taisns, taču tas netraucē zobu funkcijai, kā arī vizuāli tas ir manāms ļoti nosacīti.

Zobārsts saka, ka man ir diezgan paveicies ar zobiem kopumā. Zinu, ka daudzi šādu mājienu uztvertu kā iespēju mazāk par tiem rūpēties, taču es gan nē. Es to uzveru kā dāvanu, kas jālolo, tāpēc žoki tīru dažreiz pat trīs reizes dienā.

Manīju internetā, ka viena sučka ar nožēlojamiem 1,5k sekotāju Instagram kaut kur ir tikusi pie bezmaksas zobu balinātāja. Tas, viņasprāt, ir pietiekams iemesls mazajai zvaigznei uzmesties par visu zobu advokāti un paust savu viedokli, publicējot fotošopā balinātas redeles bildes un dalīties pamācošā pieredzē ar zobu skavu lietošanu.

Bet zini? Mans ierosinājums ir tāds, ka balinātāju viņa varētu iebāzt arī sev dirsā. Mani neinteresē viņas viedoklis nedz par zobiem, nedz par kaut ko citu.

Mani neinteresē arī tavas domas par politiku, ja vien tu neesi nozares eksperts. Amatiera līmenī man tās ir pašam savas. Diētas un veselīgs dzīvesveids? Jā, super – šajos jautājumos es konsultējos ar speciālistiem, kad ir tāda nepieciešamība. Jautājumi par medijiem? Piekrītu, ļoti aktuāli, tāpēc ir svarīgi, ka izsakās cilvēki, kuri kaut ko par to saprot.

— — —

Es reizēm domāju, kāda pasaule būtu tad, ja es būtu visvarens. Reizēm man ir sajūta, ka pie tāda scenārija ļoti daudziem Twitter un Instagram lietotājiem būtu dirsā sabāztas veselas nozares.

“a man pohuj, es tagad zaļumos
iedzeru aliņu, ņemu no grila gaļu nost”

/Shalle/

3 Replies to “Mani ļoti interesē, ko tu domā par šo bloga ierakstu”

  1. a sekotājus nebūtu vērts pārsaukt par sēklotajiem? Katrs sekotājs ir 1 sēkla tavā groziņā, cik skaisti skan “… ar 1,5k sēklotāju”…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *