Māksla neko nemācēt

Kolēģis jūs vakar priecēja ar saturīgu un pārdomātu rakstu Nospiest irsi ar mitru īkšķi jeb padomi, kā kļūt par īstu vīrieti.

Jāsaka, ka visnotaļ viņam piekrītu. Lai arī esmu no sievietēm, kas mirkļa vājumā Vestā uzsēstos kādam lati dzerošam, uz barberšopu staigājošam hipster’ barista švītiņam uz sejas, es tomēr nenoliegšu, ka manas patiesās seksuālās fantāzijas drīzāk iekļauj pēc lēta odekolona smaržojošu mačo, kurš mani ar motoreļļā izmirkušām rokām izcukā Ļeņingradas tualetē.

Bet, nu, gana citēt Texxxtus.

Šodien, dāmas, vēlos spert soli tuvāk savai dzīvesstila blogeres karjerai un jums pastāstīt, kā, izmantojot Benvenuto padomus vīriešiem, arī jūs varat gūt vislielāko labumu no sava apdalītā dzimuma.

Pirmkārt, trenažieru zāle.

Ja vīriešiem pietiek ar komplimentu izteikšanu par ikriem, vai otra vīrieša bicepsu nosaukšanu par ieročiem, mums, dāmām, jābūt gudrākām. Iesaku sekot vienkāršam, bet daudzām tik neizprotamam padomam: trenažieru zālē nerādīties. Mūsdienu problēma ir tāda, ka daudzas dāmas par svarīgu pašapziņas uzlabošanas metodi ir izvēlējušās sevis nodzīšanu bikram jogas studijās vai step aerobikās. Nez kāpēc sieviešu prātos ir iespiedusies doma, ka savas presītes ielikšana instagramā, liks pasaulei noticēt, ka šī presīte nekalpo tikai vieglākai cepeša izņemšanai no krāsns. Tāpēc dari, kā daru es: izliecies, ka esi viena no tām pārliecinātajām, moderno laiku feministēm, kurai savu pretīgo ķermeni izdevies iemīlēt tik ļoti, ka citu viedokļi kļūst nesvarīgi. Drīz vien ievērosi, ka pārmetumi par tavu nevēlēšanos iet uz zāli ne vien sāk izzust, bet pat pāraug apbrīnas skatienos. Un tajā brīdī jau nevienam vairs nebūs jāzina, ka sevis mīlestība patiesībā ir visparastākais slinkums.

Otrkārt, būvmateriālu veikali.

Arī šeit viss ir vienkārši, ja atceramies, ka sieviete, kura dara pati ir nekas vairāk kā sieviete, kura nespēj atrast kādu, kurš to darītu viņas vietā. Šajā gadījumā gan feminisma kārti spēlēt neiesaku, jo nekas nav smieklīgāks par sievieti, kas izliekas, ka viņa zina, ko dara. Šoreiz iesaku pirmās piecas veikalā pavadītās minūtes tērēt izvēloties visizkatīgāko – kautrīgākām meitenēm derēs visneizskatīgākais – pārdevēju visā veikalā. Noteikti neizvēlaties tos 50+ tēvišķos tipus, kuri uzskata, ka bērnam jau piedzimstot jāprot nomainīt riepa. Ne jau tāpēc, ka viņi nezinātu, ko viņi dara, bet viņiem ir nelāgs paradums sievietes saukt par “meitēniem”, lai arī pašam nav stāvējis pēdējos 20 gadus. Mums vajag tādu, kam stāv.

Kad esi noskatījusi savu upuri, dodies pie viņa ar atvērtu īsziņu un centies salasīt, ko “tavs draugs” tev “ir lūdzis” nopirkt. Centies vārdus izrunāt nepareizi un izlikties tramīga par konsekvencēm, kas tevi sagaidīs mājās, ja veikalā pieļausi sliktus lēmumus. Šeit ir svarīgi sevi nostādīt nabaga upura lomā. Atceries – jo lielāks upuris, jo lielāka atlaide pie kases. Un jau atkal – nemaz nepamanīsi, ka viss tiek izdarīts bez mazākās piepūles no tavas puses.

Treškārt, autoservisi.

Arī ar šo viss nebūs tik grūti, ja vien darīsi to, ko dari vislabāk – nespēsi aizvērties – un sekosi manām instrukcijām. Brauciens uz servisu ir kā vizīte pie ginekologa. It kā jau zini, ka nepieciešams, bet kaut kā tik un tā pēc tam jūties izvarota. Lai neizskatītos pēc muļķes, iesaku nevienā brīdī nepieļaut acu kontaktu ar meistaru un nekādā gadījumā neatraut skatienu no telefona ekrāna. Izskaties profesionāla un aizņemta, neveikli ar roku parādi aptuveno vietu, kur tavā mašīnā iemetusies pāpīte un ļauj viņam pašam pieņemt tālāko ārstniecības gaitu. Ja esi nekaunīgāka, nebeidz runāt pa telefonu. Nevienā brīdī pat neliec viņam pieļaut domu, ka tu varētu arī nolikt klausuli. Sāc saziņu ar slinkiem uzrakstiem uz lapiņām kā “Kad? Cik?” Mērķis šeit ir panākt tādu izbesīšanas pakāpi, ka mehāniķim, nekad vairs nevēloties tevi redzēt, būs vieglāk nemaz nesākt iesmērēt tev nevajadzīgus labojumus, bet tu būsi veiksmīgi izsprukusi no debilā jautājuma “kas ir kolotkas un na**j viņas jāmaina?”

Sievietes 1:0 Pasaule

899

9 Replies to “Māksla neko nemācēt”

 1. Jā, jā. Izspruksi no jautājuma par kalotkām, toties samaksāsi par viņām 3x vairāk, nekā normāli tas maksā. Defaultais variants – tāpat Tu nezini, kas Tev tur darīts – mehs iznāk nosvīdis, eļļām nosmērējies un stāsta, ka visu dienu to vien darījis, kā čakarējies ap Tavu mašīnu, jo kalotkas taču mainījis. Darba stunda 15€ un viņš 8h to darījis + vēl pašu kalotku cena. Tā ir, kad šitā uzvedās.
  Viens labums – nekad neuzzināsi, ka Tevi apčakarēja, jo nepainteresēsies :D

 2. Labākais, ko ar šādu attieksmi autoservisā varēsi dabūt ir izcukāšana ar eļļainām rokām tualetē. Taču, ja reiz tas ir Tavs apslēptais fetišs, tad to varēs uzskatīt par abpusēji izdevīgu darījumu. Iespējams, uz tā rēķina viņš pat āpžēlosies nenoplēsīs 3 ādas par kalotkām…

 3. Galīgi nepārliecina. Būvmateriālu veikalā ar šādu attieksmi dabūsi ne to, ko tev vajag un vēl ar uzcenojumu, nevis atlaidi.
  Pieļauju, ka arī autoservisā labākā taktika ir skaidri parādīt, ka neļausi sevi izčakarēt un apčakarēt.
  Un tā figūra visdrīzāk rada iespaidu, ka slinkums ir attieksme pret dzīvi vispār.

 4. Sorry, bet šitas gan bija stulbi… sieviete var izmantot savu sievišķību un to pat vakag darīt, bet nevajag jau tēlot stulbu aitu. Pirms autoservisa apmeklējuma un arī būateriālu veikala var nedaudz pakustināt galvu un tur esošo pelēko vielu un nedaudz savus īkšķus (ja datoru aizstāj telefons) un iegūglèt lietas
  … to pašu var darīt sarunas laikā ar pārdevēju vai servisa darbinieku… un tikai mazliet pietēlojot smadzeņu nāvi atsevišķos brīžos caur jokiem var dabūt visu ko vēlies un nomainīs tās kalotkas (lai kas tas arī būtu) bez maksas vai par simbolisku detaļu pašizmaksu…
  Un par sporta klubiem – ak jel… vēl lielāka smadzeņu nāve ir tam, kas tēlo ka viņam tas neinteresē, kā tiem kas to apmeklē… nafig vispār kādam kkas jāpierāda… gribu eju, negribu neeju… nafig kko kādam skaidrot

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *