Liberastu Teksta Uzdevumi

Nav noslēpums, ka mēs Ceha mākslīgi smagā intelekta laboratorijā nepārtraukti strādājam, lai padarītu šo pasauli par mūsdienīgāku un libelārāku vietu mūsu bērniem, mazbērniem un citām bērnpersonām. Diemžēl, Ceha vīrieši ir pārāk piezemēti, lai par saviem plāniem un sasniegumiem runātu publiski, tāpēc nolēmu sazināties ar Ceha PR konsultantiem K. Ālu un Jurģi Liepnieku, kuri piekrita, ka vismaz Ceha izglītības reformas plāniem jātop publiskotiem. 

Protams, no sākuma prasīju atļauju kolēģiem un jautāju, vai viņi nevēlas paši publiski runāt par savām iecerēm. Diemžēl Ripzāģis bija pārāk aizņemts plānojot, kā palielināt homoseksuāļu un cittautiešu īpatsvaru valstī, kamēr Zemniekam nebija laika, jo jāizmitina bēgļi. Prasīju arī Trenerim, bet viņš bija pārāk aizņemts, rakstot materiālu sieviešu stendapam. 

Tad nu Ceha lasītājiem nododu uzlabotus teksta uzdevumus 8. Klasei.

Treneris: Ja Jānis dolbī Pēteri dibenā un grūž uz priekšu ar ātrumu 5 km/h, un Pēteris stumjas atpakaļ ar ātrumu 4 km/h, tad kādā krāsā ir Pētera mātes Marijas asaras?

Treneris: Kuram latvietība ir stiprāka, Oļģerdam kurš ir devies klaida emigrācijā, ikdienā nēsā Lielvārdes jostu un divus Nameja gredzenus, vienlaikus veidojot ģimenes šūniņu ar nigērieti Obujadžu, audzinot piecus brūnus latviešu bērniņus, vai arī kartupeļu nokrāsas dīzeļa automobīlim ko ražojusi firma Volvo?

Kurbads: Rojs vēlēšanās nobalsoja par “Progresīvajiem”. Aprēķini, cik liela ir varbūtība, ka Roja uzvārds ir Rodžers un Roberts Putnis nav viņa bekošanas biedrs.

Vaidelote: Jānis lasa sātanisko literatūru Harijs Poters ar ātrumu viena grāmata nedēļā. Pēc cik ilga laika Jānis kļūs par Lieni?

Treneris: Cik liela ir varbūtība ka meklējot labākās sēņu vietas latvieši satiekas vienā zaļā saulainā meža klajumiņā un metas nodoties orģijām, kaili gumijniekos, ar sēņu nazi kreisajā rokā un ar pipeli un/vai sātana krustu labajā?

Kurbads: Uzzīmē logaritmisku līkni, kādā izliecas pagānu Jāņa diņķis, uzzinot, ka Līgo ugunskuram pretī sēdošā Marija aizvien ir nepiesmieta jaunava.

Benvenuto: Aprēķini pakaļas cauruma saraušanās ātrumu no nervu spriedzes, Iesalniekam ieraugot, ka Cenuklubā lāpām pieaugusi cena.

Ripzāģis: Jānis un Pēteris gribēja apmeklēt tuvcīņas skolu, tomēr viņu liberāli vecākie to aizliedza. Viņi pierakstīja Jāni un Pēteri modernās dejas meistarklasē. Par cik procentiem palielinājās Jāņa un Pētera ānusa apkārtmērs pēc tam, kad deju pasniedzējs bija viņus izvarojis desmit mēnešus no vietas?

Treneris: Par cik procentiem samazinās liberāļa twittercīņas spars, kad viņam pēkšņi piebalso bērnībā iemīļotā izdevniecība “Apvārsnis”?

Vaidelote: Eseja papildus punktiem – Kāpēc mums tomēr nevajadzētu fatšeimot Gedroicu?

Ripzāģis: Oskars iestādīja kartupeļus un rāceņus, bet Mārtans sāka audzēt olīves. Ja krievi okupētu Latviju, cik liela varbūtība ir, ka Mārtans uzreiz atbalstītu okupantus?

Kurbads: Rihards piektdienas vakarā tā vietā, lai normāli patriotiski piedzertos un izkautos ar čomiem, šoreiz pārmaiņas pēc nolēma uzpīpēt zāli un mierīgs devās gulēt. Kurš kopš šīs piektdienas ir nodevēja Riharda iecienītākais Kremļa propagandas kanāls?

Ripzāģis: Jānis dzīvo Pļavniekos un regulāri dzird krievu valodu. Oskars dzīvo Kurzemes laukos un krievus zina tikai no vecmāmiņas stāstiem par ļaunajiem PSRS izvarotājokupantiem. Pieņemot, ka abiem pārējie socioekonomiskie apstākļi ir vienādi, cik daudz lielāka varbūtība ir, ka Jānis izaug par pederastu?

Treneris: Ja nacionālpariots Jānis brīvajā laikā nodarbojas ar ieroču kolekcionēšanu un bērnudārznieku izglītošanu vēstures jautājumos, bet liberālis Pēteris ir zemessargs, tad cik liela ir varbūtība ka zemessardze ir tāda spēlēšanās vien un neko īsti nenozīmē?

Benvenuto: Ja NA jaunieši novilka kreklus, lai protestētu pret Abrenes atdošanu Krievijai, bet Abreni atgūt neizdevās, cik % ir iespējamība, ka Abreni izdotos atgūt, ja viņi būtu novilkuši arī bikses?

Treneris: Ja ar izģērbšanās palīdzību var mainīt valstu robežas, tad cik daudz muskuļotu NATO karavīru ir jānostāda ierindā ap kaļiņingradas apgabalu un jāizmetas kailiem, lai tas savilktos līdz divpadsmit novusa laukumu izmēram?

Rupučinskis: Daudzbērnu ģimenes pabalsts pieaug par 50%. Daudzbērnu ģimeņu skaits pieaug par 250%. Grafiski attēlojiet liberāļa smaida platumu, kad viņš uzzina, ka visas jaunās daudzbērnu ģimenes piekopj islāmu.

Treneris: ja liberālis Antons dodas svētceļojumā uz Aglonu ar ātrumu divas zaļās pieturas stundā, tad pēc cik gadiem viņš sastapsies pie viena novusa galda ar pareizticīgo zaļo zemnieku Timofeju?

Zemnieks: ja tradicionāli par vīrieti kļūst tad, kad nosit čūsku, uzceļ māju un uzpiš dēlu, tad cik liela varbūtība ka nacionālpatriotiskais Jānis caur pusaudža ūsiņām citējot Hitleru attālinās no liberastijas?

Treneris: Ja liberālis nokļūst izvēles priekšā, un vienā svaru kausā ir iespēja valsts nākotnē integrēt trīs ļoti reliģiozas daudzbērnu musulmaņu ģimenes un otrā svaru kausā ir iespēja pieņemt likumu, kas aizliegtu jebkādu atšķirību starp vīrieti un sievieti apģērba ziņā, tad kurā Tallinas ielas rajona krogā viņš apsēžas izdzert savu kraftiņu?

Benvenuto: Ja Iesalnieka ūsu blīvums ir 14 rugāji uz cm2, bet Hitleram tie bija 88 rugāji uz cm2, bet Iesalnieka ūsas ir izkliedētas pa visu augšlūpu, vai savācot tās kārtīgi zem deguna, Iesalniekam joprojām izdotos visus pārliecināt, ka nacīšu forumā sarakstītais antisemītisks fanfiction bija “vien jaunības kļūda”?

Treneris: ja liberālmarksistu pareizina ar nacionālsociālistu un izdala ar marksistu un sociālistu, vai paliek pāri liberālnacionālists, jeb tā sauktais “naclibs”?

Kurbads: Līdz cik centimetru dziļumam ir jāuzņem katoļu priestera diņķis, lai tu nezaimotu un nerunātu pretī Dievam, bet vienlaikus nebūtu gejs?

Vaidelote: Cik ilgi jāraud pie AirBaltic iekāpšanas, lai par tevi sāktu rakstīt tviterī? Un vai iespējamība, ka par pārsniegto bagāžu nebūs jāmaksā palielinās līdz ar retvītu skaitu? Pluspunktiem izskatiet arī variantu, kurā minētā persona ir transsieviete.

Rupučinskis: Dzimuneitrāla māksliniece Po protesta akcijas laikā zīmē gleznu izmantojot menstruālās asinis. Tanī pat laikā lielveikala atklāšanā tiek tirgoti veipi un sojas lates ar 35% atlaidi. Kuru pasākumu būtu jāapmeklē liberālim, ņemot vērā, ka viņš ir vegāns?

Benvenuto: Vai Rietumu pasaules morālais pagrimums ir pietiekami dziļš, lai tu uz šiem uzdevumiem varētu atbildēt nepareizi, bet uzstāt, ka tava atbilde identificejas kā pareiza un saņemt visaugstāko vērtējumu?

Treneris: Cik dziļam jābūt morālajām pagrimumam, lai sabiedrības spiediens sasniegtu 40 atmosfēras?

Cietais riekstiņš no Trenera: Ja Edgaram un Annai abiem ir labs darbs, viņi ir jauni profesionāli kas strādā kultūras un izglītības jomās, trīs mazi bērni, kopīgs draugs Georgijs, un viņiem abiem patīk anālais sekss, tad kāpēc ieeļļots tiek tikai Annas dibens?

6 Replies to “Liberastu Teksta Uzdevumi”

  1. Uzzīmē logaritmisku līkni, kādā izliecas pagānu Jāņa diņķis, uzzinot, ka Līgo ugunskuram pretī sēdošā Marija aizvien ir nepiesmieta jaunava.

    4
    1
  2. Kādu maksimālo ātrumu var attīstīt 15 aplī sastājušies vegāni, pārvietojoties apļveida virzienā, kas ir piekonektējuši desas pie priekšā stāvošā kolēģa kvēpu filtra ņemot vērā, ka dalībnieki atbalsta feminismu, un kāds ir maksimālais G-force jeb centrbēdzes koeficients brīvi karājošajam maisiņam.

  3. Ja Rinkēvičš šogad plāno daudz lielāku uzsvaru likt uz ekonomisko diplomātiju, tad par cik procentiem pacelsies anālā seksa cenas Rīgas geju klubos? A? Es te prasu, ja kas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *