Levitējošais students

Pirms kāda laika jau rakstīju, ka kopā ar draugiem bijām nolēmuši iesaistīties dinamiskajā Latvijas reklāmas tirgū. Pateicoties neatlaidībai un uzņēmībai, gada sākumā dibinātā ražošanas divīzija CEHS nu ir pamatīgi ieskrējusies, un beidzot nes reālus augļus. Kā redzamāko un veiksmīgāko šī brīža projektu gribētu izcelt BA Turība levitējošo studentu. Šādi happeningi pasaulē nav nekas jauns, bet mēs esam pirmie, kas to ienesuši Latvijā, tāpēc skaidrs, ka nācās saskarties ar neizpratni un zināmu mulsumu no apkārtējo puses. Tomēr pēc nelielas izskaidrošanas un iedziļināšanās, teju visi atzina, ka sanācis īsts šedevrs, kas patērētējam nodod skaidru vēstījumu: Turības studenti ir augstāk par citiem, izglītotāki un labāki cilvēki par pārējiem. Mēs palīdzam darba devējam saprast, ka “tikai ne no Turības” darba sludinājumu laiks ir neatgriezeniski pagājis.

Arī nākotnē plānojam veidot ne mazāk izaicinošus un oriģinālus reklāmas risinājumus. Ja arī jūs vēlaties netradicioanālā veidā reklamēt savu uzņēmumu, droši rakstiet uz mūsu e-pastu!

Papildināts: Cehs.lv nav “Levitējošais students” autori. Sīkāks skaidrojums šeit.

10 Replies to “Levitējošais students”

 1. Izlabojiet, lūdzu, reklāmas txt youtube.com

  Esošo, citēju:

  “Vai viņi prot levitēt? Kādēļ ne! Netici?Skaties pats, jo darbi stāsta paši par sevi! Mūsu students levitē pie Vērmaņa dārza.”,

  piedāvāju nomainīt ar:

  “Vai viņi prot čurāt bez strūklas? Kādēļ ne! Netici? Skaties pats, jo poza stāsta pati par sevi! Mūsu students publiski čurā bez strūklas pie Vērmanes dārza!”

  Ja neder (piekrītu, varbūt pārāk lecīgi), vismaz Vērmaņa dārzu izlabojiet. Proletariāts nezina, ka Turībai ir privilēģijas rakstīt kā grib.

 2. Nauri, zem drēbēm ir atbalsta rāmis, kas piestiprināts pie balkona (tapēc arī notiek “turēšanās” pie balkona ar vienu roku). Reāli cilvēks stāv uz tāda kā pakāpiena un nekāda īpaša piepūle nav vajadzīga. Plus alpīnistu inventārs drošībai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *