Latvijas Nokia

Ar milzu godu un lepnumu varam atklāt, ka teju divdesmit gadus esam smagi strādājuši, lai atrastu zāles pret latvieša mūžīgo nīgrumu, un atrisinātu visas mūsu problēmas jau saknē. Pēc smagām neveiksmēm un neskaitāmām pētījumu naktīm, beidzot mūsu meklējumi vainagojušies ar panākumiem. Liekot roku uz sirds paziņojam – visas latviešu problēmas ir atrisināmas ļoti vienkārši un atbilde visus šos gadus bijusi mums blakus. Lai šis risinājums būtu vieglāk uztverams, atainojām to ļoti vienkāršā un visiem saprotamā ilustratīvā retrospekcijā.

5 Replies to “Latvijas Nokia”

  1. sūds tas jūsu pētijums. Es to akmen ij pakustināt nevaru, kurnuvēl piepacelt lai bēdu paspertu apakšā. Pamēģināju zem grantsakmeņa, bet tie pa vieglu, kā kāds auto brauc, tā bēda atkal vaļā. Kaaaroč, dirsā darbs un materiāls. Domājiet ko citu.

  2. es ceham vairs neticu. agrāk bija daudz saskanīgāk, kaut kā patiesāk, ar zināmu protesta un progresa slodzi. bet tagad te valda bezcerība un neveiksmīga mīlas stāsta kakafonija. skumjās ilgās pēc cerīgās pagātnes elpas, nākas arvien biežāk slēgt ekšā tv un klausīties zēnīgās sporta ziņu komentētāju balsis un meitenisko čalu pilnās intervijas par labi pabaroto, bet vienmēr izsalkušo Rīgu. vismaz tas kaut kā liek aizmirst to, ka mana ikdiena ir nezūdošu sapņu pilna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *