Latvijas interneta gada balvas pasniegšanas ceremonija (VIDEO)

Mīļie lasītāji, sekotāji un fani, atbalstītāji, kontributori un apakšbikšu sūtītāji, paldies jums visiem par kopīgi pavadīto 2015. gadu, jūsu atsauksmes un pateicības ir silti noglabātas sirsniņās, bet iesūtītās apakšbikses paši valkājam.

Kā jau būsit pamanījuši, nupat Gemius izziņoja pērnā gada populārākos blogus, kur triumfēja (….bungu rīboņa…) @arturs blogs fenikssfun.com! Jā, arī mums bija pārsteigums, ka fenikssfun.com šajā sūrajā blogeru cīņā spēja uzveikt tādus grandus kā kasjauns.lv un vipi.lv, un pat Aivara blogu NRA.lv!

Balvu pasniegšana notika vakar, svinīgā gaisotnē, pavei, piedāvajam noskatīties tā video kopsavilkumu:

17 Replies to “Latvijas interneta gada balvas pasniegšanas ceremonija (VIDEO)”

  1. Stulbi, ka izdomāju šo ceremoniju noskatīties tagad, kad apkārt sēž kolēģi… sanāca nosmieties ne pa jokam, protams, kolēģiem neteicu par ko un kāpēc ! Paldies par pozitīvo rītu !

    P.S. Kādēļ topā nebija cehs.lv ?

  2. Mani rāda Latvijas TV! Vai es varu piedāvāt arī kādu home video? Man ir ar sunīšiem un puikām no Vjetnamas. Varu iemainīt pret kādu klases bildi (pirmais septembris, rudens kross u.c.).

  3. Paskatījos ar beidzot to feniksfun – nu tas tiešām ir produkst! pat necenšas atjaukt ar kādām ziņām utml – iztiek tikai ar izklaidi – laikam revolucionārs koncepts. Citādi delfi, tvnet, kasjauns – tie mēgina abas lietas savienot – nu, to ko par nopietnu sauc ar to izklaidi. Bet izādās – pilnīgi veltīgi – vairumam jau tās ziņas un raksti nemaz tāpat neinteresē.

    Muļķigas bildes ar asprātīgiem parakstiem ir labi, bet nu – ja tas vien, tad tomēr nogurdina. Tā nu man ar šis ceha gabals viens no nomācošakajiem likās, – teju varētu likties, ka jums kāda skrobe uz to feniksfun. Jāatzīst, man tomēr labāk patīk ceha raksti – tie, kas par vispārcilvēcisko.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *