Latvija, ģimene, baznīca, Beyonce

Es esmu Latvijas patriots, vienmēr tāds esmu bijis. Esmu no sirds pateicīgs vecākiem un vecvecākiem, ka man bija iespēja uzaugt mīlestības un inteliģences ieskautam. Kamēr vecvecāki bija dzīvi, man bija tā privilēģija uzklausīt stāstus par mūsu radiniekiem, kas bija spiesti cīnīties visās frontes pusēs, Otrajā pasaules karā. Šķiet, ka tieši šie stāsti radīja man tik spilgto priekšstatu, cik ļoti saplosīta, bija Latvijas teritorija un tās iedzīvotāji.
Dažreiz šķiet, ka es fiziski jūtu sāpes par faktu, ka cilvēki apvienojās un izveidoja valsti, kur veidot ģimenes, audzināt bērnus, attīstīt savu kultūru, bet dažu tirānu dēļ – to visu nomainīja ciešanas, zaudētas dzīvības, sešdesmit gadu garumā.

Pastāv ļoti izplatīts uzskats, ka patrioti ir neizglītoti, prasti cilvēki, šovinisti, rasisti un ksenofobi, taču tas nevarētu būt tālāk no patiesības un, godīgi sakot, ir ļoti aizvainojoši. Es nāku no skolotāju un kultūras darbinieku ģimenes, esmu ieguvis divas augstākās izglītības, man ir veiksmīga karjera, regulāri apmeklēju kultūras pasākumus un dievkalpojumus savā draudzē. Manā draugu lokā ir ļoti daudz personu, ar izcilu izglītību, kas sevi nebaidās saukt par patriotiem.

Vēl viens stereotips par patriotiem – ka mēs neieredzam homoseksuālas personas. Arī šis uzskats ir maldīgs, jo pērnā gada 18. novembrī, lāpu gājienā, es gāju sadevies rokās ar savu mīļoto vīrieti. Jā, es jau četrus gadus esmu kopā ar vīrieti, mums ir kopīga saimniecība, nākotnes ambīcijas un mīlestība pret šo valsti. Mēs savas attiecības neafišējam, tas, ko mēs darām divatā ir tikai un vienīgi mūsu darīšana. Par manu seksuālo orientāciju zina tikai mana ģimene, tuvākie draugi un daži vīrieši ar līdzīgu dzimuma preferenci.

To, ka esmu citādāk orientēts, sapratu jau tīņu vecumā. Atceros, ka klasesbiedri apsprieda kura meitene kuram patīk, bet es apjuku un nezināju ko atbildēt, tāpēc minēju tās meitenes vārdu, kura manuprāt vislabāk prata apģērbties. Ap to laiku izkristalizējās mana gaume vīriešos, jo vēstures stundā ieraudzīju Kārļa Ulmaņa attēlu un uzreiz saslēdzās vecvecāku stāsti par to, cik stipra personība viņš bija un no tā brīža bija skaidrs, ka man patīk stipri, ietekmīgi vīrieši. Jāatzīstas arī kādā amizantā situācijā, izrādās, ka esmu tas, ko moderni sauc par “trendsetter”, jeb tendenču veidotājs. Aptuveni pirms desmit gadiem, mēdzu satikties ar savu romantisko interešu draugiem pie Kārļa Ulmaņa pieminekļa, jo tā vieta bija daudz klusāka un mierīgāka nekā Laimas pulkstenis. Tagad esmu jau diezgan ilgi kopā ar šī brīža partneri un uz randiņiem neeju, bet esmu pamanījis, ka šī tradīcija ir kļuvusi diezgan populāra homoseksuālu cilvēku vidū.

Mana orientācija arī nav bijusi šķērslis iesaistei politiskajā dzīvē. Lai arī ne ļoti aktīvs, bet esmu biedrs ļoti latviski noskaņotā partijā. Esmu piedalījies vairākos partijas organizētos pasākumos un diskusijās. Partijā iestājos, jo uzskatu, ka mans pienākums ir rūpēties par Latviju un tās iedzīvotāju labklājību, ne tikai pasīvi balsojot, bet arī aktīvi iesaistoties ar savu darbu un intelektuālo pienesumu. Lai arī man ir tā sauktā – netradicionālā seksuālā orientācija, esmu ļoti pragmatisks attiecībā uz LGBT jautājumiem. Ļoti labi apzinos, ka brīvās Latvijas sabiedrība vēl ir ļoti jauna un tā nav gatava tik pēkšņām izmaiņām ģimenes institūtā, lai atļautu viendzimuma pāriem laulāties.

Latvijas sabiedrība ir pārāk ilgi dzīvojusi “izdzīvošanas” režīmā un šī brīža ģeopolitiskā stāvokļa dēļ, tā nevar atļauties atraisīties liberālam dzīves ritējumam, kāds tas ir, piemēram, Francijā. Mums vispirms ir jānodrošina apstākļi, kas garantētu ilgstošu Latvijas teritorijas neaizskaramību, Latvijas valsts suverenitāti, Latvijas iedzīvotāju labklājību un Latvijas uzņēmējdarbības izaugsmi. Lai to panāktu, mums ir jāpieturas pie nacionālām vērtībām un latviešu kultūras stiprināšanu, kas nepieļauj nekontrolētu globalizāciju un migrāciju.

Vēl tikai gribēju pateikt, ka Beyonce koncertā Milānā satiku dažus pazīstamus puišus. Tāpat kā skolā, mēs sākām apspriest tēmu – kurā partijā ir vissmukākie vīrieši? Mana partija uzvarēja ;)

47 Replies to “Latvija, ģimene, baznīca, Beyonce”

 1. Ceru, ka ar patriotiem netiek saistita NA. Jaa, varu atklati pateikt, ka esmu neiecietiigs pret shaadu politisku orientaaciju. Turklaat, taa ir populistu partija; kaa arii – Iesalnieks, intelekts un inteligence – nav savstarpeeji pazistami.

  1. Kad apspiestas pederastijas dobē/rievā/atverē (vajadzīgo pasvītrot), iesēj patriotisma sēklu un bagātīgi mēslo ar cenzūru, tikumību, monokulturālismu, autoritārismu, islāmisti nāk un citiem minerālaģitmēsliem, tad no tās izaug lunkanais NA populisma lubrikanta ozols. Ar to vienlīdz ērti var ciemoties pie Baltkrievijas Demokrātijas Tēva un pārvērst leģionāru atceres dienu par lētu 9.maija klonu.

 2. Un vel kaada lieta – arguments – esam paarraak nabadziigi, lai atljautu viendzimuma lauliibas. Taapeec neiecietiigi un veel tur kas. Manupraat, politikiem jaabuut speejiigiemm arii pienjemt nepopularus lemumumus. Ja taada ir vinju paarlieciiba. Kaut vai likums par homoksuaalaam lauliibaa. Ir cilveeki, kam tas ir aktuaali un kaa Dzilis saka – politiku uzdevums ir kalpot tautai, atvieglot dzivi ar likumdoshanu. Nevis izdabaat moralizeetaajiem un raustiities, ka nesapratiis. Un veel kas – kaapeec raksta autors, baidoties parakstaas kaa “Cehs”, nevis lieto savu literaaro pseidoniimu vai vaardu? Par drosmi tas neliecina. Taapat ari politiku attaisnoshana – neesam veel izaugushi. Nu tad kaadreiz ari vajag paaudzinaat tautu un nemiizt!

 3. Draugi, kāpēc Latvijā neviens nemāk ražot garšīgus cīsiņus? Kāpēc visi Latvijā ražotie un nopērkamie cīsiņi garšo pēc tapešu un no cūku mēra nosprāgušu, iepuvušu cūku gaļas maisījuma? Esmu izmisumā. Tas ir mans kliedziens ceham pēc palīdzības.

  Protams, jūs teiksiet, kāpēc tu pērc cīsiņus pa 1,20 euro kologramā, ībli? Pērc tos dārgos no itāļu tapetēm ražotos… bet par ko tad lai es dzeru?

  Help!

 4. Nesapratu. Tas tak skaidrs skatoties uz NA pārstāvjiem ka lielākā daļa no viņiem ir izlīduši no skapja, vai joprojām tur sēž. Vārds “homoseksuāls” pats par sevi saistās ar pasīvi agresivu nacionālistu neatkarīgi no tautības…
  izņemot gadījumus, kad viņiem nav naudas, tad viņi ir vienkārši pediņi…

 5. Visu cienju. Nopietni. Pret tādiem pidariem man nav iebildumu, kas normāli domā, ir kulturāli, zin savu vietu un neuzbāžas nevienam. Ko jūs darat savā privātā dzīvē, man ir pofig. Priecīgus svētkus!

 6. Pēc bilde domāju, ka raksts būs par Mr. 20% vizīti pie sektantiem, bet….
  Brīvību zoofiliem, bet skaidrs, ka mūsu sabiedrība tam vēl nav gatava ;)

 7. Cehs aizvien vairāk pārvēršas par tādu koprofāgu birztaliņu. Arvien vairāk tiek aprakstītas ņemšanās ap anālo atveri. Ir jau saprotama šī nosliece īpaši to vidū, kuri uzskata sevi par krutiem, stilīgiem un gudriem un kuri uzskata, ka joks ur tikai tad, kad tiek pieminēts dibena caurums. Teikšu purva Intas vārdiem:..”huju, bļeģ”. Ir pasaulē arī lietas, kas nesmako pēc sūdiem, tikai tā ir jums nesasniedzama dimensija.

  1. Piekrītu Zaza – līdz šim Cehs asociējās ar normāliem, dzēlīgiem un jautriem latvju džekiem, kuru humors, rupjš bet patiess, nebaidījās normāli no sirds ieņirgt par pastāvošo smadzeņu skalošanu, ‘trendiem’, pediņiem, okupantu urlām, pašmāju sapuvušajiem jūdas grašus pelnošajiem politiķiem un pārējām sviestaisnajām lietām mūsdienu laikmetā.

   Diemžēl šitais raksts, lai cik ‘patiess’ būtu, ir galīgi pretstatā tam, ko gaidu no šīs lapas autoru kontingenta. Prieks, protams, ka autors vismaz ir no tiem zilīšiem, kas neskraida ar varavīksnes karogu rokā un nestāsta visiem, ka d*rsā stumt ir trendīgi un visiem vajag pamēģināt, bet tik un tā pēc raksta izlasīšanas kaut kāda tizla sajūta palika.

 8. kad beidzot visādām zazām artanisiem sunīšiem pifiem sāk rasties miglaina nojausma, ka cehā ņirdz par viņiem, nevis pediņiem, vegāniem vai riteņbraucējiem ?
  kad beidzot cēlo dimensiju iemītnieki pārtrauks regulāros ceha apciemojumus? kāpēc cēlo dimensiju iemītnieki nāk pavāļāties sūdu birztalā?

  1. Ņirgt vajag mācēt!!
   Nevienu nevar sasmīdināt vai apņirgt ar sarkasmu vai humora izjūtu apdalīti cilvēki, lai kā viņi censtos. Nekas vairāk par pakaļas caurumu viņu smadzenītēs nerodas.
   Arī truli jokot ir jāprot.

  2. Tādēļ, ka viņi priekš sevis joprojām nav atraduši atbildi uz jautājumu, vai izdrāzt sievas draudzeni spalvainā padusē ir sānsolis vai nav…

 9. Tieši kura iemesla dēļ Jūs, ZAZA, nespējat atrauties un nelasīt CEHS.lv lapu – jo nav smieklīgi, vai tāpēc, ka visur pakaļas caurumi rēgojas? Abi kopā, varbūt?

 10. Īstenībā tiešām būtu interesanti uzzināt cehs_lv autoru attieksmi pret acīmredzamu izprovocēto diršanos šā portāla komentāros.
  Manas versijas (latviski – minējumi):
  1) vienkārši truli diršamies bez sajēgas, jo intelekts nevelk aptvert kopainu; galvenais – noliegt acīmredzamo, nerunāt par jautājuma būtību un apgalvot pretējo;
  2) kaifs novērot, kā tie cilvji-komentētāji diršas, un nav svarīgi, ka tas īstenībā bija izprovocēti;
  3) subjektīva šķietamība par “kritiskās domāšanas” it kā misiju internetā, jo subjetīvi taču patīk Ksenijas blogs, tātad var pašpārliecināti subjektīvi uzskatīt arī sevi par līdzīgi domājošu viņai;
  4) pašapliecināšanās, zākājot visus citus, kas neatbilst “skarbā veča” paštēlam, un kuri neslavē ceha autorus vai neapdirš ikvienu, kurš uzdrošinās komentēt viņu rakstus ne tā, kā paredzēts;
  5) kaut kāds eksperiments vai tml.?

  Paradoksāli vai nē, taču portāls, kas it kā mudina uz kritisko domāšanu un regulāri publiski (lai gan anonīmi) runā par sociāli būtiskām tēmām, faktiski veicina tikai infantilu pastāvīgu diršanos komentāros.

  Varbūt cehs_lv kaut kad varētu, lūdzams, noorientēties ar savu attieksmi un mērķiem attiecībā uz savu aktivitāti internetā – tad jūs uztvert vienkārši par meistara U tipa cilvēkiem, kuri vienkārši izjūt gandarījuma sajūtu no citu cilvēku apdiršanas, vai arī jūs vēlaties, lai jūsu vēstījumu pieauguši cilvēki uztver nopietni, kā atbildīgi izpaustu??

 11. Tādēļ, ka arī man patīk paņirgāties par citiem. Cienu šo nodarbi, un ne viss, ko tur dadrukā ir mēsls. Gadās pērles. Piemēram esmu pat ieviesis lietošanā frāzi “42, mauka”, kura ir tik filigrāni noslīpēta, ka der kā atbilde jebkuram jautājumam. Varbūt sekmēšu ceha grafomānu izaugsmi…

 12. Cehs,šķiet ir sevi iedomājies par tādu latviešu “šarlī hebdo”,tikai kunkulis kaklā un žņaudzējs pakrūtē liedz dziļākas izpausmes par kārtējo nabadziņu (to, kuri klusējot norij kārtējo. uzdirsienu)apņirgāšanu. Sekojot jau vairākkārt lasītam aicinājumam, kur ir raksti par Muhamedu?? Kur 9.maija iztirzājums? Un kur atbilstoši, skaidrojoši un atmaskojoši raksti kirlicā kaut vai par to pašu dibena caurumu?? (lai saprotamāk). A?? 42.

 13. Zaza 2017. gada 22. marts plkst. 11.14
  Nevienu nevar sasmīdināt vai apņirgt ar sarkasmu vai humora izjūtu apdalīti cilvēki, lai kā viņi censtos.

  ————————–
  Dīvaini, bet tev izdevās mani sasmīdināt. Tātad ar sarkasmu vai humora izjūtu apdalīti cilvēki tomēr var būt neizsmeļams jautrības avots. Jo īpaši, kad apvainojaties. Piemēram, par aNAlas tematikas tekstiņiem.

 14. Suni es baroju ar suņu barību. Žurkas ārstēju ar žurku zālēm. Ar krieviem runāju krievu valodā. Jēdem das caine. Vienkāršu mērķi var sasniegt ar vienkāršam metodēm. Un lūk, tu jau sāc satraukties.

  1. Pēc tik daudziem nesekmīgas dresūras gadiem… tas ir milzīgs progress, ka tu vairs nebaro krievus ar suņiem, nesarunājies ar žurkām krieviski, un nebaro žurkas ar suņu barību… acīs sariešas lepnuma… Burkāna un pātagas (tas pats burkāns, tikai dirsā) metode tomēr, tomēr nostrādāja!

   Turpini augt!

 15. ai bļe, izlasīju vēlreiz visas tās fallācijas par globalizāciju,uzņemējdarbības izaugsmi utml. Viss pareizi. Kārlis Ulmanis, visdrīzāk, bija latentais gejs. Tādēļ naciķiem un zaļzemniekiem arī ir tāda nostaļģija pēc ulmaņlaikiem. Spriežot pēc ģērbšanās stila, Lembis arī latentais. Spriežot pēc frizūras, Tramps arī ir krāsots, latents pidrilla.

  Koroče, viņi ir visapkērt un dirsā mēs esam ar visu dziesmu grāmatu. Es tikai ceru, ka Vējonis un Kučinskis nav…

 16. Apsaukāšanas cerētais rezultāts bija mans satraukums? Man bail, ka arī šī filigrānā humora un sarkasma dimensija man ir nesasniedzama. Toties tev atkal izdevās mani sasmīdināt par spīti tavam apgalvojumam, ka ar sarkasmu vai humora izjūtu apdalīti cilvēki nevienu nevar sasmīdināt, lai kā viņi censtos. Atvaino, ka reaģēju tik neadekvāti un lieku vilties.

 17. Filmā Hitchhiker’s guide to galaxy ’42’ ir Deep Thought superkompja atbilde uz jautājumu “Kas ir dzīves jēga?” Ja parok dziļāk, ASCII un vēl dažos kodos ar ’42’ apzīmē asterisk, jeb * simbolu, ar kuru var aizstāt jebko citu. Nu, karoče, dzīve jēga ir dajebkas, ko tu pats vēlies

 18. Latvju Dievi ir kristanizācijas piekauti un nokautēti. Baznīca no šejienes negrib aizvākties, pat dižā LPSR valdība nespēja patriek baznīcu. Okupācija šeit ļoti ilga. Tāda sajūta, ka Latvju Dievu vietu ir aiznēmusi Coca Colas kapitālisma un popkultūras Dievība Santa Klauss. Ko darīt, ja es piederu pie vecajiem Dieviem nevis pie kristanizācijas laikmeta panteona vai popkultūras-kapitālisma Dieviem? Mana izcelsme ir stipri senāka. Kāpēc citi par cilvēka paša naudu var no viņa ticību vilkt ārā, cilvēkam dodot neko? Cieņā, Skolnieciņš
  Eh, jaunās kapitālisma Dievības, tās rodas modes dēļ. Es esmu Skolnieciņš, Latvju Dievu dēls. Es piederu pie vecajiem Dieviem, es neesmu modes kliedziens un modes iegriba, es esmu mūžība. Esmu Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš, esmu Latvju Dievu jaunā paaudze! Cieņā, Skolnieciņš
  Kristietība ir garīgais aids. Kristietība piekopj medusrauša un rīkstes taktiku jeb apbalvošanas un iebaidīšanas taktiku. Tā cilvēku padara par vergu, tā nonivilē cilvēku kā pasaules centu. Kristietība caur jēdzienu “grēks” pazemo cilvēku. Pasaule nav duāla. Duālisms nav dabā. Es baznīcu nīstu, jo kristietība kā visas abramiskās reliģijas ir absurda. Tā mēģina parazitēt uz sabiedrības rēķina un kultivē mākslīgo morāli. Latviešus kristietība garīgi kastrēja. Esmu Baltu Dievu dēls, man ir pretīgi lasīt par kristietības uzvaru šeit! #ateisms #BaltuDievi
  Reformācija neko labu nenesa, jo zemnieks kā vergs bija tā arī palika vācu mācītāju jūgā. Krustnešu pēcnācēji (jezuītu ordenis no katoļu puses un citi no protestantu puses) tikai pēc 300 gadu okupācijas sāka skaidrot savu ideoloģisko mācību. Šeit baznīca uzrīkoja tumšos laikus… Baznīca melo!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *