Laikraksts “Ludzas Zeme” – zagļi un diletanti?

Aizvadītajā nedēļā visu Latviju pāršalca satraukuma pilna vēsts no Latgales – izrādījās, ka laikraksts “Ludzas Zeme” nekaunīgi un atkārtoti atļāvušies zagt Latvijas populārākā bloga ierakstus un publicēt tos savā preses izdevumā bez atsauces.

Ludzas-Zeme-1

Ludzas-Zeme-2

“Ludzas Zeme” ne tikai pasniedz mūsu autoru darbus, kā savus, bet ir pat atļāvušies daļu no jokiem sapist ar savu iejaukšanos.

Vēlamies lūgt laikraksta redaktori Laimu Linužu publicēt laikraksta “Ludzas Zeme” pirmajā lappusē atvainosanošanos Cehs.lv radošajai komandai. Vai arī kaudzi naudas.

Protams, mēs esam pieauguši cilvēki un piedodam jums šo kļūdu. Šis būs pēdējais raksts, kurā to pieminam.

11 Replies to “Laikraksts “Ludzas Zeme” – zagļi un diletanti?”

  1. Laimas Linužas patieso seju varam ieraudzīt lasot LZ 2014.g 1.04 numuru. Izbijusī TB/LNNK biedre raksta:” Mani neietekmēs spalvainā Maskavas roka vai apdullušie latviešu nacionālisti.” Vēl viens pierādījums čekas ģenerāļa sacītajam ka TF dibināja čeka, bet pazaudēja pār to kontroli.

  2. Ehh, liela auditorija Latgalē nav. G. R. Resnais ir mans tēvs, pie kura aizbraucu ziemassvētkos. Viņš pēc ilgiem darba gadiem operā (kontrabasu spēlēja) un Taurupes vidusskolā, aizbrauca uz Ludzu, tagad tur dzīvojas. Nu, un es viņam iedevu linku uz Cehu, lai jau palasās, papriecājās. Un, bļa, stingri pietiecu, ja kaut ko liek, lai ieliek atsauci – jo citādāk olas sairs, kā jau apakšā uzrakstīts. Bija tur pirms tam raksts, par SS sludinājumu lietām, tur atsauce bija. Nu, karoč, piezvanīju sencītim, pateicu – gan jau ka nokārtosies. Bet nu, ja Ceham ir interese pašiem sazināties, atrakstiet man uz e-pastu, iedošu telefona numuru. Viņš tagad slimo, pie interneta nelien. A to kaut kā riktīgi stulbi sanāk, šitādas lietas par tēvu lasīt (un skatīties, kādus sūdus viņš savārījis) iekš ceha…gan jau, ka neko drausmīgi sūdīgu domājis nebija, maza lauku avīzīte taču…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *