“Kūriņa” jaunā ēdienkarte

Nevienam, kurš pēdējās nedēļas laikā ir ielūkojies interneta saldajās dzīlēs, noteikti nebūs paskrējis garām 9. maija hepenings Kauguru krodziņā “Kūriņš”, kura namatēvs palūdza viesiem aizvākt no savām telpām pie apģērba piespraustās Georga lentes vai arī pašiem sevi. Tāds visnotaļ stingrs patriotisks solis, kura vērtējums dažādās sabiedrības daļās svārstījās no “krietns latvju saimnieks” līdz pat “fašists”. 

Atturoties no rūpīgas situācijas analīzes, mēs vēlējāmies ielūkoties šinī te problēmā daudz dziļāk un tā vietā, lai komentētu vienas vai otras puses darbības un to potenciālās sekas, rast risinājumu – ko “Kūriņam” iesākt, lai līdzīgas situācijas vairs nekad neatkārtotos. 

Šobrīd krodziņa ēdienkarti rotā tādi nosaukumi, kā “Kurzemes pirāts”, “Cūka sēnēs”, “Zudušie pauti”, “Ragana”, “Ceļakāja” un citi, kas, lai arī visnotaļ atjautīgi, tomēr, mūsuprāt, nav pietiekami uzrunājoši. Sekojoši – CEHS.lv radošie prāti salika savas galvas kopā, lai radītu “Kūriņam” jaunu ēdienkarti, kas turpmāk pilnīgi droši ļaus izvairīties no 9. maija starpgadījuma atkārtošanās nedz šajā, nedz arī kādā citā datumā.

P.S.
“Kūriņa” saimnieku ērtākai lietošanai, lūk arī drukas fails. Ņemiet par labu!

18 Replies to ““Kūriņa” jaunā ēdienkarte”

 1. haha ja vien visos latviešu guļbaļķveidīgajos restorānos būtu tik skaistas un saprotamas ēdienkartes. Parasti ir comic sans laminētā speķpapīrā :D

  35
  7
 2. Klau, brašuļi, vai varat tāpat kā Kūriņam uztaisīt arī ēdienkarti žīdu restorānam, kur, piemēram, būtu liesmojošs steiks ar nosaukumu “Aušvica”?
  Vai jums drosme pietiek paņirgāties tikai par gulaga upuriem?

  11
  17
  1. Ja ebreju restorānā ierastos skūtgalvji, rotājušies ar kāškrustiem , tad attiecīgas ēdienkartes ideja būtu ok.

   5
   3
 3. Beidzot labs, tikai kāpēc cūkas cepetim atdalīts pats garšīgākais? 70 gadīgo vīnu varēja nosaukt par Ungārijas pavasari, tur taisni ap 70 tagad kaut kas sanāk.

  1
  2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *