Cehs tagad pieejams arī krievu valodā!

Jau kopš Ceha atvēršanas 2010. gadā, esam vēlējušies uzrunāt ne tikai latviešus, bet arī latgaliešus, rīdziniekus un pārējos Latvijas krievus. Šodien ar lepnumu varu paziņot, ka pēc neskaitāmu darba stundu un milzīgu līdzekļu ieguldīšanas, beidzot ir izdevies iztulkot visu Ceha arhīvu krievu valodā un atklāt nepilsoņiem paredzētu lapas versiju:

rus.cehs.lv

33 Replies to “Cehs tagad pieejams arī krievu valodā!”

  1. Kapec smiekli??? Nav krievs taa vienmer kad paklaju siena!!! Stereotaips tas ir, nav sakara ar dzivi. Latvijisiem vajag vairak skatiit savas lietas un negrusties virsu krievam!

  2. Vai var “poļubopitstvovatj”, vai un kad gaidāma Cehs.lv versija Mongolijas lasītājam? Esmu saņēmis satrauktus zvanus no Mongolijas ar lūgumu iztulkot konkrēti žurnālu “Viesturs” mongoliski. Īpaša interese par rakstu “Ej stūrēt ar torti pa virtuvi”, kur mongoļu lasītājs nesaprot, kas ir torte un kas ir virtuve. Pārējie raksti un tēmas ir pilnīgi saprotami.

    Btw, gan jau arī krievu versija būs OK, daudzi Mongolijā runā krieviski

  3. 2 nedēļas jau apkārt, bet uz tepiķa vēl nav neviena spļāviena, pleķa, izdedzināta cauruma vai benčika??? Vai maz Ru versija ir interaktīva? Vai tā ir sasniegusi mērķauditoriju?

  4. Joptv, paklāju gadu neviens nav tīrijis!! Ārā kā reiz ir ziema var iznest ārā un sniegā iztīrīt!!!
    ГОТОВО , пЯный ёжик сползая с кактуса бормотал.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *