Kovidšovs ir vēsturē sliktāk slēptā afēra

Gripas vairs nav, ir tikai Covid-19. Ķīnā, ar PĶR testu pārbaudot paraugu no kivi, tam konstatēts Covid-19. Emīls vispār testu nogulēja, bet neveiktā testa rezultāts bija pozitīvs, par ko sabiedrību informēja Emīla mamma sociālajos tīklos ar žurnālista Aivja gādību. Saslimušo mediju virsrakstos it kā ir tūkstošiem, bet slimnīcām naktī daļā logu gaisma izslēgta. Skaidrs, ka tās ir tukšas. Skaidrs, ka te kaut kas nav tīrs.

Kāpēc mēs visus šos faktus zinām? Parasti vērienīgas kliķes sazvērestības ar laiku tomēr nāk gaismā, jo allaž ir saujiņa neatlaidīgu, gudru, drosmīgu cilvēku, kuriem nav klapes uz acīm. Kas redz lietas to patiesajā būtībā, kamēr lielākajā daļa sabiedrības dzīvo naivā neziņā. Šie vērīgie cilvēki ir labākie no mums. Bez viņiem mēs būtu zuduši un nezinātu, ka reaktīvo lidmašīnu gaisā atstātās “sliedes” nav vis kaut kāds tur kondensāts, bet gan pārgejošanas un neauglības ķimikālijas. Tāpat mēs nezinātu, ka galvenais vēža cēlonis 21. gadsimtā ir elektromagnētiskais starojums, bet Sātana jaunā ieroča – 5G – ieviešanas sekas uz veselību mēs vēl tikai redzēsim.

Bet kā ir ar Covid-19? Ir skaidrs, ka šī ir globāla mēroga afēra, taču tā vienā ziņā būtiski atšķiras no visām pārējām vēsturē. “Ceha” Mākslīgā intelekta laboratorijas Konspiratoloģijas analīzes nodaļas vadošais pētnieks Kristaps Āls norāda: “Šajā gadījumā visa sazvērestība acīmredzami ir šūta baltiem diegiem. Nesmukumi un izgāšanās spraucas ārā pa visām malām kā salmi no kartupeļu maisa. Šoreiz nav jābūt vērīgam un drosmīgam, lai pamanītu, ka notiekošais ir klaja afēra, tieši pretēji – ir jābūt aklam kā kurmim saulainā pludmalē, lai to nepamanītu.”

Lai izplānotu globāla mēroga afēru, tā saucamo kovidšovu, nepieciešams daudz aktieru, patiesībā miljonu miljoni – “zinātnieki”, “ārsti”, “ierēdņi”, “saslimušie”. Ir jāuzpērk tūkstošiem sabiedroto gan valsts, gan privātajā sektorā, un tas viss ir jākoordinē ārkārtīgi saskanīgā orķestrī. Bez šaubām, viena no lielākajām informācijas koordinācijas un loģistikas operācijām pasaules vēsturē. Tiem, kas to spējuši organizēt, pavisam noteikti jābūt ar teju neierobežotu varu un teju neierobežotām finansēm, kas ļauj nodrošināt teju neierobežotu kontroli. Tāpat, šķiet, ir arī skaidra vēlme to visu paturēt noslēpumā.

Bet tad jājautā – kā gan nākas, ka pilnīgi ik uz soļa šobrīd mētājas neapgāžami pierādījumi tam, ka notiekošais ir plānveida pasākums?

Ieslēdz TV – tur elites kontrolētā televīzijā rāda tuvplāna kadrus, kā mediķim, kurš “vakcinējas” pret Covid-19, adatu skaidri redzami aizdur garām rokai. Šo kadru reizēm parāda pat divreiz un vairākos telekanālos – lai ir vieglāk uztaisīt ekrānuzņēmumu un pierādījumu vietu tajā apvilkt ar sarkanu, pirms bildi publicēt kādā no sociālajiem tīkliem.

Ieslēdz radio – tur runā par kaut kādu koronavīrusu, kas esot bijis jau 2000. gadu sākumā. Ahā, tātad nekāds “jaunais” tas nav, vienkārši šobrīd padarīts par ieroci.

Atver “YouTube”, tur priekšā saite uz video, kur Bils Geitss atklāj savus plānus ar vakcīnām depopulēt pasauli. Un tev likās, ka viņš tavu nelicencēto un “torrentos” lejupielādēto “Microsoft Office” tā vienkārši atstās bez atbildes?

Ieej “Twitter” – tur kārtējo reizi fotoattēls ar kivi, kam blakus nobildēts pozitīvs Covid-19 tests.

Izej uz ielas vēlā pastaigā – testēšanas punkti tukši, slimnīcā nedeg gaismas. Ha, kur tad ir tie “slimnieki”?

Šķiet teju neticami, ka cilvēku kopa vai organizācija, kas ir tik varena un spējusi diriģēt globāla mēroga sazvērestību, tik nevīžīgi attiektos pret šīs sazvērestības paturēšanu noslēpumā. Kā operators, kurš nofilmēja nodevīgo šļirces adatas paslīdēšanu garām rokai, un ziņu dienesta satura redaktors, kurš šim kadram atļāva tikt publicētam vakara ziņu izlaidumos, vēl ir sveiki un veseli, nevis tiek spīdzināti ar elektrību slapjā puspagrabā Stūra mājā?

K. Ālam ir vienkāršs skaidrojums: “Viņi acīmredzami vairs neiespringst uz slēpšanos. Sazvērestību ir jēgpilni sargāt tik ilgi, kamēr izgaismošana var nozīmēt sazvērestības izjukšanu. Šajā gadījumā redzam – lai arī cik brutāli, klaji un neapgāžami pierādījumi par afēru nenāktu klajā, plāns turpina tikt īstenots. Sniega pika ir sākusi velties no kalna un nu ir tik liela, ka vairs nav apturama, bet tikai uzņem ātrumu. Diemžēl jāatzīst, ka šobrīd mums pretoties jau ir bezcerīgi.”

“Ja šī sazvērestība būtu Trojas zirgs, tad tas būtu ar lielām lūkām sānos, pa kurām ārā būtu izkarinātas spalvainas, muskuļotas rokas ar šķēpiem un zobeniem, bet trojieši, velkot zirgu iekšā pa pilsētas vārtiem, no zirga vēdera dzirdētu nākam jautrus danaju smieklus un čalas par to, kā “vakarā sadosim Trojas mudakiem, kā nākas, kad šie pālī gulēs”,” analoģiju galdā liek K. Āls.

Kāds ir krietnā eksperta ieteikums? “Beidziet sociālajos tīklos dalīties ar šiem atmaskojumiem. Pirmkārt, kā jau minējām, tam vairs nav jēgas. Otrkārt, šāda rīcība, kam neseko sazvērestības iziršana pa vīlēm, tikai vairo cilvēku izmisumu, bailes un bezspēcības sajūtu, un mēs labi zinām, ka šīs ir trīs galvenās uzturvielas globālās elites ēdienkartē.”

8 Replies to “Kovidšovs ir vēsturē sliktāk slēptā afēra”

 1. Kliķe ar apgrieztās psiholoģijas palīdzību, izmantojot cehu, cenšas pārliecināt nepubliskot atmaskojošo patiesību par kovidšovu. Un sakot apgrieztā, es domāju nevis par 180 bet visiem 360 grādiem. Padomā par to!

  3
  1
 2. Kovids ir īsts, nav šaubu, bet kā to KOvidu var apkarot aizverot būvmateriālu veikalus un liekot pasūtīt preces internetā? Jo aizbraukt pakaļ precei tāpat vajag uz to veikalu.
  Apavus un apģērbu nevar nopirkt internetā. Tas ir fakts.
  Toties Maximās visiem jāgrābsta groziņi UN durvju rokturi (ne visur ir automātiskās durvis), pat ja ieej tikai pēc 1 iepakojuma ar kafiju.
  Kur loģika?
  Man drīz mājās saplīsīs krāns vannas istabā. Nu nevaru es viņu nopirkt internetā! Čomam vajag jaunu dubulto rozeti kas liekās 1 “čaškā”. Kur internetā es varu to rozeti normāli apskatīt? Visur tikai 1 bilde – no priekšas!

  8
  2
 3. Forši uzrakstīts!

  Kāds no tiem ekspertiem moš zin kad ir tas pasaules pārņemšanas dedlains??
  Droši vien biedē, ka vistrakāk jau būs bērnu bērnu bērniem. Tie dzīvos absolūtā Bila Geitsa dinastijā, kurā pat tosterī ir ievietota kamera jo visiem taču nenormāli svarīgi ko Juhans 7 no rīta jauc pie savas kafijas klāt.

  1
  1
 4. Visiem ceha sojas freelanceriem, lai beidz trīcēt celīši un ļodzīties kakliņi, mēģināšu sadabūt koferi ar šļircitēm, lai var salaist visos galos un caurumos. Dzīvos mūžīgi un ļaunais kovidz netiks klāt. Atlajst saijmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *