Konkurss jeb Politiskā karikatūra #2

Tā kā mūsu lasītājus nespēja pārsteigt pat zīmējums, kurā Krievija ņem Latviju no aizmugures, sapratām, ka droši varam turpināt pušot limitus. Mūsu nākamajai politiskajai karikatūrai vēl nav paraksta. To sakot, domājam – nav paraksta, par kuru mūs neuzaicinātu uz pārrunām Drošības policija.

Tomēr mums ļoti rūp jūsu viedoklis, tāpēc aicinām visus lasītājus piedalīties karikatūras paraksta radīšanā! Tā teikt – degsim elles liesmās kopā!

Cehs

Labākais komentārs saņems Ceha autoru atzinību.

25 Replies to “Konkurss jeb Politiskā karikatūra #2”

  1. Es nez’ vai tā nav neprecizitāte, bet varbūt tā arī ir domāts..tetovējums uz labā pleca nav pabeigts. Trūkst svītra pār burtiem.

  2. kas tā par krāpšanu? iepriekšējā karikatūrā neviens neko neņem priekšā un vispār neņem. Un tā bija domāta Latvija? Nē, nu piedodiet, bet atturieties no šī bīstamā rūpala, jo neviens jūs pat neiedunkās par tik neprecīziem un vājiem zīmējumiem

  3. Vīri, līdz limitiem vēl tālu… Labai karikatūrai jābūt ar treknu starprindu mesidžu. Uz šķūnīša arī bieži rakstīts XYU, bet iekšā taču malka. ;)

  4. Ja nemaldos, atsauce karikatūrā ir uz holokaustu un to kā Alfrēds un Tatjana, jau kā ebreju tautas pārstāvji, ir nobendēti (kontekstā – pro-krieviskā domāšana nobendējusi), palicis tik Lipmans. Tas tiem, kas vēlas aprakstu domāt…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *