Cehs prezentē revolucionāru komentāru tulkošanas servisu

Laimdotas Straujumas valdība sēž uz krēsla, kuram pati premjere zāģē nost jau otro kāju. Krēsls ir trīskāju. Bez šaubām, tautai ir pamatotas tiesības dusmoties par mediķu regulāru uzmešanu, grīļīgi neparedzamo žonglēšanu ar nodokļu likmēm un lācenes Mades nošaušanu. Tāpat nav šaubu, ka šīs un visas citas problēmas (arī ikvienu nepabeigto pamatizglītību) valstī var atrisināt, “atlajžot saimi”.

Tāpēc Cehs apsveic jauno iniciatīvu par Saeimas atlaišanu, kuras autors šoreiz gan nav eksprezidents Valdis. Diemžēl lielākā daļa iniciatīvu parakstījušo aiz dusmām par valstī notiekošo ir piepisuši sejas un komentārus rakstījuši pilnīgā pālī. Jutām atbildību palīdzēt cilvēku sašutumu padarīt saprotamu arī tiem 100 snobiskajiem tautas apkāsējiem parlamentā, tāpēc Cehs lepni prezentē automātisko “Dildauņu – Latviešu” tulkošanas servisu.

1. Usakovu par premjeru.sadarboties ar krieviju.versties uz krievijas idejam!tas ir vajadzigs latviesiem un Latvijai!Nost ar fasismu, nost ar rusofobiju, nost ar rietumiem!

2. tapec kad nav godigi mes izdzivojam vinji dzivo.. kaut vini visi dzivotu taka mes. jau nekaunas uz publiku to demonstre.. jabrau pec iespejas atrak prom no sitas sabojatas valdibas valsts.

3. Nevajag nekur bēgt!Paliekam kopā!Mēs jau tā pat esam nedaudz un maz! Paraksties par saiemas atlaišanu un nekur nevajadzēs bēgt.

4. Bezkaunibas kalngals,jārīko pikets,ja būtu iespēja es tā noteikti darītu,tachu nav jau laika,dirsa par kapeikām jāplēš pušu!!!

5. Tadel ka es sobrid esot arzemes, loti velos atgriezties Latvija bet nevaru. Jo nav nedz datba nedz normalu algu. Man aug mazs dels un es loti veletos lai mes varetu savu bernu audzinat Latvija, dzimtene, bet bernu nauda ir tik smiegliga ka par to pat nevar pamperu paku nopirkt. Ludzu aizdomajieties ka atgriezt jauniesus un gimenes atpakal Latvija, nevis tikai sudzieties ka visi brauc prom. Paceliet algas istiem darba rukiem, nevis sev, jo jums jau ta viss ir.

6. Tadelj ka es dzivoju pagaidam arzemees un velos kadu dienu atgriesties majaas bet saeima dara visu iespejamo lai tas nenotiktu
Vinji skaidri un atklati paraada ka tauta nav vinju prioritate un ka vinji necentisies un nevelas neko darit vinju intereses

7. Jo,ka minimum pusi no saeima sež un pēln savas kabatas!! Viņus vajag atlaist no darbas,un atstāt minimalku uz rokam!!!

8. Tadel ka ir apnikusi ta bezdarbiba,un algu celsana bija pedejas putiens visam.

9. Es uzskatu, ka Latvijai – tik mazai valstiņai ar strauji rūkošu iedzīvotāju skaitu nav nepieciešama ne saeima, ne valdība! Šīs institūcijas likvidējamas kā tādas! Īpaši ja no tām tautai labuma nav nekāda! Otrādi – TĀS KAITĒ TAUTAI! Apspiež un aplaupa to!

10. Visa saeima un valdība nedomā par valsti bet tikai par sevi…

Jāpiezīmē, ka šis ir tikai izmēģinājuma produkts. Mūsu plāni ir lielāki par deputātu bezkaunību, tāpēc ar jūsu atbalstu nākotnē plānojam ieviest “Dildauņu – Latviešu” tulkošanas servisu visās lielāko ziņu portālu komentāru sadaļās.

komentetajs

11 Replies to “Cehs prezentē revolucionāru komentāru tulkošanas servisu”

 1. Es esmu akls, jo acis man aizsietas ar prievīti.
  Es esmu mēms, jo mutē man ir iestumta karoga strēmele.
  Es esmu kurls, jo pie auss man čaukst brāļa balss.
  Es esmu Tu, pirms par Tevi sāka smieties sejā draugs.

 2. Ideja ir lieliska, idejas līmenī esmu atveldzēts. Bet par izpildījumu gribas teikt: Rociet dziļāk! Jāsaskata komentētāja motivācija, tas, ko viņš slēpj, kādi spēki darbojas viņa psīchē. Un jāizceļ gaismā.
  Citādi pārāk vienkāršs, pat prasts tas jumors.

 3. Krč, baigias ļevaks Nevar kāds aizšeut padšipņiku aizmugurejai riepai? Baigi viag Iedevu karoče korešam savu bembi pa babam braukt jop viņa spaini kads vells nopizģīja Bet viņš jau ar nrormalu tačku nemaz braukt nemak Sapisa man visu riepu, tagad padšipņiks guado. Par čiriku nopirkšu ja tikai9 ir oriģinalais.

  Davai karoča tauta izpalidz. Man bļe rīt uz baznīcu jabrauc dievu lugt Nav ar ko aizbruakt

 4. Mīļo Salatēti, sev es neko nelūdzu, tikai uzdāvini visiem latviešu bēgļiem ārzemēs latviešu fontus, tantei jaunu pasi sadedzinātās vietā un solārim padšipņiku, lai viņš negaudo, bet ja tomēr var, tad Jaunajā gadā es gribētu Tikumīgo Bārbiju un heteroseksuālu trīsriteni.

 5. Autors nožēlojams Vienotības trollis, pie katras iespējas centieni pieminēt Krieviju. Vēl var labi pamanīt, ka pie katra raksta ir mēģinājumi ar sarkasmu apvainot tos, kuri ir pret viedokli, tādējādi šis portāls ir nožēlojams Vienotības troļļu midzenis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *