Ko nespēj Amors, to paveic Hektors!

“Nepērc man neko, man pietiek ar Tevi! muļķīti :* ” – šos vārdus es dzirdēju pirms gada un septiņām dienām. Šodien aprit gads kopš esmu vecpuisis. *svilpiens* TAXI!

Ziema ir pretīga! Sākot ar oktobri, kad ar pirmajiem noslīkušajiem zemledus makšķerniekiem ziemu piesaka tās vēstnese – Nāve, beidzot ar atsalušajiem suņu sūdu kalniem uz ietvēm. Ziemā cilvēki kļūst sevišķi liekulīgi, melīgi un pompozi. Viņi cītīgi cenšas apliecināt savu draudzību un mīlestību ar Ls 1,49 niekiem no tematisko krāmu stenda. Liek savu veiksmīgo ego zem prožektoriem, tvītojot par karstās šokolādes baudīšanu pēc, ak vai, cik nogurdinošās snovošanas Alpos un tiiiiiik garlaicīgajām 2 stundām lidostā. Nav jau grūti, iestum vēnā vienu pikucīti kredīta un 1 no 52 nedēļām, pārmaiņas pēc, kāds cits balansēs uz auļojoša zirga muguras.

Bet šī diena ir pretīgākā no visām! Šodien ir jāuzpūš zem zoda no dārgā flakoniņa un jāaplido tas dzimums, kas ģeld. Jāatstāj jakas kabatā zīmīte ar nopizģītu dzejoli, slepeni jāatstāj konfekte uz galda. Varētu pat šodien tualetē nomainīt gaisa atsvaidzinātāju uz kādu ar ziedu aromātu, ne?

Es nespēju savienot uz vairošanos tendētos bioķīmiskos procesus ar sentimentālām izdarībām. Es uz pasauli neskatos caur rozā brillēm, es visu redzu tieši. Piemēram, šodien es varu droši apgalvot, ka liela daļa bērnu māmiņu un auklīšu mielosies ar pimpi, bet rītā turpinās mazajām neuzmanībiņām mācīt jaunus vārdiņus, smaidīs, sabužinās matus un nobučos uz vaiga.

23 Replies to “Ko nespēj Amors, to paveic Hektors!”

 1. Fantastiski. Acs kaktiņā sametās tāds kā miklums. Nācās cieši saspiets lūpas, saglabāt akmenscietu sejas izteiksmi un it kā nejauši noslaucīt aci ar savu spalvaino duri. Nedod dievs kolēģes padomās, ka esmu tik trausls un jūtīgs.

 2. tā nu viš i. šajā dienā visi tie kam nav cerību dabūt paspaidīties ikdienā, cer dabūt tieši šodien. Kautkā dumji sanāk, ikdienā tu ceri ka dabūsi,
  bet jau tāpat backgroundā zini ka nedabūsi, a 14. februārī tavas iespējas paaugas vismaz par 79%. nu vismaz tev pašam tā škiet.

  Stāv rakstīts ka šajā dienā viesnīcas istabeles esmot teju vai modes prece. Vot var man kāds, daunim, izskaidrot
  ar ko noīrēta viesnīcas istabele skaitās romantiska 14. februārī savukārt pagalam neromantiska piem. 15. vai 13. februārī…
  un kas vispār nah ir romantisks viesnīcasistabās…?
  Aizvedīsi babuli piem. 12. janvārī uz viesnīcas istabeli paspaidīties, dabūsi vēl bietē ka uzskati jamo par lētu mauku kuru uz mājām kauns vest.
  A bet 14. februārī – lūdzu požalusta, iedalīs tev tādu minetu ka visu mūžu atcerēsies.
  Praktiskas dabas sievišķis turklāt ikdienā to uzskatīs par lieku naudas izķinķēšanu (par ko tu arī atiecīgi atrausies), savukārt 14. februārī tas neskaitās.
  Tas ne kas ka atlikušo mēnesi dzīvosiet no roltoniem.

  Nākamais dīvainais šodienas izpaudiens ir bildināšana. Tādam vīriešcilvēkam laikam ar pašapziņu nav kautkas īsti līdz galam labi ja par bildināsānas dienu izvēlas 14. feb.
  Sanāk ka ja bildināsi piem janvāra beigās, marta sākumā vai jūnija vidū, potenciāli “JĀ”vārdu saņemti ir 50/50. Aber kāda laime, ja 14 febrārī visu sadrīsi pareizi (romantiski),
  iespējamība saņemt “JĀ”vārdu pie bildināšanas jau kļūst par saviem procentiem 40 lielāka vismaz.

  Man laikam arī pats vārds romantika nav skaidrs. Ciktkārt palasoties bābiešu forumus šķiet ka romantikas pareizā izpausme ir tas kas no holivudas filmām saskatīts,
  un tad tam visam jānotiek ikurāt kā filmās rādā, a ja kautkas nav kā kīno, tad vakars var izvērsties diezgan pabaiss.
  Nu vot piemēram, man galīgi nav skaidrs kāda Y pēc kak raz šodien ir jādodas no mājām un jāietur “romantiska” maltīte superdārgā restorānā… ?
  Tobiš, kas tai restorānā ir tik romantisks tieši šodien nevis piem. rit.
  Lūk piem. varam pamodelēt situāciju:
  Jūs abi paēd kautko niecīgu par ārprātīgu summu (jo kīno tā rāda) un padzerat šampīzeri kuru ikdienā iekš rimi var iegādāties vismaz 7x lētāk. Kad nu rastorānā
  esi pa pusei nobankrotējis tad tu “romantiski izsauc” taksi un atgriezies mājās romantiski vilini savu otru pusi uz guļamistabu.
  Nākamajā brīdī tu konkrēti dabūn tāfelē
  par to ka ceļš nav kaisīts ar pareizajām “romantiskajām” rožlapiņām un guļamistabā nav pareizās sveces un vispār, kur romantiskā mūzika? Nē, ne tas klasiskais
  mēsls kas tagad ausīs griež…? Ij vaše, taksī bij auksti un babulis pa ceļam ir nosalis un sexu nah negribās. Jo visa romantika pa kāju.

  Lielāks ļaunums par šo var būt tikai tad, ja tu savu ar “vienreizgadā romantiku” apsēsto būtni šodien kā jau pie darbadienas ij negrasies nekur vest
  un vakarā pēc maltītes (parastās) un vārga “priecīgu valentīndienu mīļā” gribēsi ikvakara fikso. Ar šito tu riskē palikt bez krāna.
  Nē muldu, vēl lielāks ļaunums būs ja tu 14. februāri uzskatīsi par parastu ikdienu. Šajā gadījumā šķiršanās garantēta.

  Nu es saprotu bērnus, jamiem zin kā, ikdienā paspidīt babuli skaitās šausmīgs grēks, līdīsi pie izredzētās, atrausies vēl.
  A šodien tu ar pilnām tiesībām vari salīmēt sarkanus pleķus uz vaigiem un līst bučoties pie savas mūža mīlas un būt drošs par vismaz 90% ka jamā negāzīs ar
  grāmatām pa galvu bet gan viegli paķiķinās.

  Bet bez šaubām šitamī visā ir mega komercijas veiksmes stāsts. Šodien katrs muļķis uzķersies uz to ka nopircis sarkanu puķi, šokolādi (sarkanā iepakojumā),
  šampīzeri (ar sarkanu banti sirds formā), sarkanu prezi un vēl ar sarkanu nokrāsu uz vaigiem, 100% dabūs vienu fikso, vai vismaz normālu buču uz vaiga.
  Tapēc šajā dienā tu vari kaut ķilavmaizi iepakot sarkanā sirdsformas kārbā un jebkurš ar valentīndienu apsēsts babuls to novērtēs kā labu un romantisku esam.

 3. Šo visu var attiecināt arī uz dzimšanas dienu un citiem svētkiem. Kāda x pēc man būtu jāsvin vārda diena, ja es vispār pie sava vārda došanas nepiedalījos? Ar 31.decembri man nesaistās jaunā gada iestāšanās, jo man jauns gads sākas dzimšanas dienā… vispār visi tie nsvētki ir mārketinga triks, jo pateikt, ka mīli kādu var arī jebkurā citā dienā, tāpat arī dāvināt ziedus vai dāvanas vai minetus var citā dienā…bet sasodīts, ku patīkami, ja arī oficiālajās dienās ir kāds prieciņš, puķe, kas ātri novītīs, vai končas, kas bojā zobus…

 4. sagādājot sīkprieku neoficiālājās dienās pretī saņem pozitīvas neviltotas emocijas, savukārt oficiālajās dienās tas jau ir ar pieprasīšanu un apvainošanos ja kautkas nav pēc kautkāda iedomāta scenārija. Vot piem. dāvini ziedus 17 reizes gadā, gan ar iemeslu gan bez, cilvēks priecīgs, a vot bļin neiedāvāsi 18. reizi šitai konkrētajā dienā, pesec, cilvēks apvainosies uz līdzenas vietas. Un par ko???

 5. ārprāc, tontoon, palika žēl, ka tu līdz šim dzīvē neesi saticis foršu ‘babuļu’. bet nu katrs jau dabon pēc savas līdzības un nopelniem, hehe. lai tev turpmāk veicas vairāk. patiesībā dīvaini – sarakstot to garo penteri, atklāji, cik patiesībā esi sabanalizēts un stereotipos iedzīts. tas nu tev jāatzīst.

 6. Lai gan esmu sieviete, es arī nesaprotu šai dienai jēgu. Liekas tik tizli, ka nu visi skrien kaut ko taisīt, gatavot, pirkt un ārdīties, it kā šodien būtu tā vienīga diena, kad var parādīt savu mīlestību. Plus piebāztie veikali ar sarkano krāsu un visādi pasākumi par godu “Visu mīlētaju dienai”, phe. Ne man agrāk patika, ne tagad patīk. Kā arī – Titāniks. Katru gadu šodien to filmu rāda, vismaz pa trīs kanāliem. Ne es esmu redzējusi, ne taisos skatīties.

 7. tas, ka konfektītes esi izvēlējies stilizētu mājiņu formā liecina vien par to, ka pats ilgojies pēc ģimenītes, un ka nemaz neesi tik stingrs kā Kiviča dūre.

 8. Lasot komenārus, man jautājums te daudziem- Ja jau tu esi tik gudrs, tad kāpēc tu esi tik stūlbs?

  p.s. šodien izlasiju dzeju:

  Roses are red
  Violets are blues
  Vodka is cheaper,
  Than dinners for two

 9. Sensacionāls raksts, no kura izriet daži acīmredzami secinājumi.
  1. Krivade ar Balķa pimpi nemielojas vis… nez kapēc.
  2. Baļķis ir mazas neuzmanībiņas rezultāts, vārdiņi it kā iemācīti, bet mīlestības tomēr pietrūcis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *