Klients atsakās no CEHS.lv reklāmraksta

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Lūk arī stāsts par Daini, ko nosūtījām klientam:

Dainis izvēlās no mātes miesām nedzīvs. Dzemdību laikā, barības vads bija aptinies ap viņa kaklu un, ja nesekotu mediķu rīcība, tas būtu laupījis viņa dzīvību. Šis notikums atmodināja Daiņa vecākos nebijušu empātijas dziļumu. Dainis uzauga ļoti mīlēts, taču ļoti trūcīgs, kas padarīja Daini vienmēr izsalkušu pēc naudas. Ambīcijas un darbs vienmēr bija viņam pirmajā vietā. Kamēr Daiņa klasesbiedri lustējās, dzēra Hektoru un iepazina savu seksualitāti, Dainis pētīja finanšu tirgu. Par naudu, ko viņa vecāki uzdāvināja uz vidusskolas absolvēšanu, Dainis iegādājās savas pirmās akcijas.

Mācoties Banku augstskolā, Dainis sāka apzināt savu ārējo tēlu. Stalta stāja, nopucētas kurpes, izgludināts uzvalks kļuva par Daiņa vizītkarti. Tikai viena lieta Dainim nepatika – viņa matu līnija, tā šķietami atkāpās nevis gadiem, bet dienām. Daini paniski biedēja doma, ka kolēģi un biznesa partneri aizmuguriski izsmies viņu par šķidrajiem matiem. Viņš izvairījās no skatiena ar kolēģiem, labprātāk sazinājās rakstiski un telefoniski. Dainis ļoti labi apzinājās savus kompleksus matu dēļ un tas kļuva par reālu šķērsli uz viņa karjeras pakāpieniem.

Lēnām, pamazām, Daiņa dzīves kvalitāte auga. Dainis iegādājās savu auto un pa viņa dzīvokli ripinājās iRobots. Dainis saprata, ka viņš varētu beidzot ko darīt savu šķidro matu labā. Izlasījis pusi interneta par matu pārstādīšanu, Dainis aizdevās uz [klienta nosaukums], konsultējās ar speciālistu un nozīmēja procedūras datumu. Nakti pirms procedūras, Dainis bija tik satraukts, ka nevarēja aizmigt, viņa prātā mutuļoja domas par to kā matu pārstādīšana uzšaus viņa karjeru zenītā.

Dainis ieradās darbā, visi, pilnīgi visi pamanīja atšķirību. Dainis izskatījās daudz jaunāks un vīrišķīgāks. Sekretāre pat koķeti pasmaidīja. Dainis iegāja savā kabinetā, nolika portfeli un nostājās pie spoguļa un apbrīnoja sevi. Nekad Dainis nebija juties par sevi lepnāks. Viņa sirds sitās kā tvaika lokomotīves dzinējs. Dainim vajadzēja „nolaist tvaiku”. Viņš ieslēdzās tualetē attaisīja bikses un satvēra savu piebriedušo locekli. Tas nekad nebija bijis tik ciets. Viņa penis bija kā granīta obelisks. Dainis sāka sevi apmierināt. Viņš bija tik uzbudinājies, ka siekalas paspruka caur viņa sakostajiem zobiem un pārtecēja pār lūpu. Dainis izvilka no biksēm jostu, izveidoja no tās cilpu un aplika to ap kaklu, otru galu aplika ap dvieļu turētāju. Mežonīgi, agresīvi, dzīvnieciski Dainis masturbēja, lēnām savelkot cilpu ap savu kaklu. Kulminācijas brīdī, Dainis sāka zaudēt samaņu, viņa skatiens aptumšojās un pamats zem kājām sašķobījās. Dainis krita, bet josta aizķērās aiz dvieļa turētāju un cilpa savilkās ciešāk…

Cilvēki mēdz teikt, ka Dainim bija lemts nožņaugties…

31 Replies to “Klients atsakās no CEHS.lv reklāmraksta”

 1. Spēcīga reklāma. Gluži kā mans dzīvesstāsts, tieši gribēju transplantēt matus, bet tagad nezinu kas tas par salonu :(
  Tak varējāt vēl vienu eiri nomest, 100 punkti viņš būtu nopircis to rakstu.

 2. Otrais aplis nebūs?
  Dainis izvēlās no tualetes nedzīvs. Tvaika nolaišanas procedūras laikā siksna bija aptinusies ap viņa kaklu un, ja nesekotu…
  Un trešais?
  Dainis novēlās no divriteņa nedzīvs. Ceļa zīmes staba caurule kā pitons lēnām aizspieda traheju. “Viņi nogalēja Keniju!”, bija pēdējais kas sasniedza dziestošo apziņu. Braukšana bez sēdekļa tomēr…
  Ceturtais?
  Pēc kārtējās brīnumainās atgriešanās dzīvē Dainis no patversmes paņēma kaķēnu. Pārstādīšanai nepieciešamo matus no sava ķermeņa apspalvojuma Dainis jau bija iztērējis…

  Nezinu, kas tas ir, latviskā dzīvesziņa vai kristīgās vērtības, kas man liek domāt, ka Daiņa skatiens aptumšojās un pamats zem kājām sašķobījās jau krietni pirms viņš pierē pārstādīja savu kaunuma apmatojumu.

  iPhouns. Gaumīgi.

 3. Strīdēties par to vai Dainis tomēr palika Dzīvs vai nē? Fig ar tiem matiem!!! Turpinājums būs laimīgām beigām ka noklājas pie vannas…Fēnā??

 4. Pētnieciskā nolūkā centos savās, piedodiet par atklātību, smadzenēs vizualizēt to dvieļu turētāju, bet tā arī neizdevās. Tāds plastmasas, pelēks, ar plakanu āķi? Kā tur, joptvai, var ieķeksēt jostu?!
  Neticu!
  Mana hipotēze – Dainis ar vienu roku darīja TO, bet ar otru vilka jostu. (Noteikt, tieši kura roka kādu darbību darīja, ar eksaktām metodēm patreizējā zinātnes attīstības stadijā, diemžēl, nav iespējams; tas ir jau eksistenciālisma filosofijas izzināšanas jomā.) Kad sākās TAS, vēdera presi sarāva krampī un salieca viņu čokurā, no kā viņš ar savu vienīgo galvu atsitās pret cietam priekšmetam līdzīgu priekšmetu. Viņa galvā esošās, vēlreiz atvainojos par tik atklātu runu, smadzenes notrīcēja un uzģenerēja implikatīvu alegoriju, ka no tā brīža viņš ir ieguvis superspējas. (Protams, mēs saprotam, ka TAS vienkārši izraisīja endorfīnu izdalīšanos, taču zinātniskā ētika liedz atklāti smieties par eksperimentējamo.)
  Viena no neapšaubāmajām superspējām bija zvēru, putnu un mazāk vai vairāk indīgu augu, kā arī iežu un minerāļu saziņas valodas saprašana. Bet tas Daini tajā brīdī mazāk satrauca. Vairāk viņa uzmanību piesaistīja cita superspēja – sapratne, ka viņa ķermenis kvantu līmenī ir tukša enerģētisko superstīgu vibrācija, tāpēc realitāte ir relatīva, jeb, citiem vārdiem, viņš var pat lidot. Viņu nekas tajā brīdī nevarēja atturēt to pārbaudīt dzīvē.

  Pēc kritiena no četrpadsmitā stāva tualetes loga Daiņa puskailais ķermenis uz bruģa izskatījās jocīgi. It kā jau skumji, ka tā, bet, skatoties uz viņa nolaistajām biksēm un pliko dibenu tādā pozā, it kā viņš būtu mēģinājis izdrāzt bruģa segumu, daži garāmgājēji savās, piedodiet, smadzenēs iztēlojās pavisam nepiedienīgas lietas.
  Neviens pat nepamanīja retas sīkas tumšu matu šķipsnas, kas vēl aizvien viegli laidās lejā un, nokrītot uz bruģa, saplūda ar tā tumši netīro toni.
  Štruntīga līme; tāda transplantācija ir krāpšana: padomātu neatkarīgs eksperts. Taču vienīgais neatkarīgais eksperts vairs neko nedomāja, jo viņa, e, smadzeņu darbība bija apstājusies tajā brīdī, kad viņa daikts ieurbās valgā zemes spraugā starp diviem bruģakmeņiem.

 5. Runājot par tēmu – vai kāds te var izskaidrot, kāpēc tvnet jokdari uzskata, ka smieklīgāk ir “Pēterītis”, nevis Dainis/Rainis/spainis?!

 6. Kā jūs beigās vienojāties, naudā vai procedūrās pašiem savām pļeškām? Tas ir vairāk kā skaidrs, ka reklāma aizgāja, jo Rīgā viena tāda klīnika vien ir. Igors tomēr gan baigais žīds, viņiem tie 700 ēriki pupu mizas, šie iekasē vismaz 5 štukas par pļešku.

 7. Nu vo, es ar gribēju pasūtīt reklāmrakstu par savu ēdināšanas uzņēmumu, bet tagad radās nojausma, ja izdarīšu – visdrīzāk būs raksts, ka manā tualetē arī kāds masturbē. Protams nezinu, tā ir vai nav, bet za to visi zinās.

 8. Kad būs nākamais raksts par neizdevušos sadarbību ar kādu super puper tehnoloģiski domājošu uzņēmuma reklāmas mārketinga guru??????????????

 9. >Runājot par tēmu – vai kāds te var izskaidrot, kāpēc tvnet jokdari uzskata, ka smieklīgāk ir “Pēterītis”, nevis Dainis/Rainis/spainis?!

  Mūsdienu feminīnais lasītājs baidās no savas ēnas un katastrofiski nepanes jebkāda veida psiholoģisku slogu, tāpēc jūtas komfortablāk, ja ir ielenkts starp deminutīviem. Tu drīksti smieties, mazais draudziņ, bet mēs tevi nespiežam. Pasmaidi, ja gribas. Ļaujies sūdu straumei savai galvā, mēs no tevis neko neprasam.

 10. Lieta patiesi ir aktuāla. Ne jau krūšu, padušu, uzacu u.c. apmatojuma atjaunošana. Nē. Šī nieka problēmas risināšanai mūsdienās ir pieejamas Ķīnā un Arābu Emirātos profesionāli izgatavotas parūkas. Piem., mans e-pasts ir pārpludināts ar deguna apmatojma parūku spamu. Nu jūs jau ziniet – tādas mazas degunos un ausīs bāžamas parūciņas. Bet…, ko darīt uz panākumiem un karjeras izaugsmi orientētam biroja darbonim, kurš nupat ir noslēdzis galvu reibinošu līgumu par 400 pildspalvu piegādi kautkādai LU fakaultātei vai saņēmis šefa atzinību par viņa darba auto nomazgāšanu (patiesībā izlaizīšanu)? Kā nolaist tvaiku, neradot uzņēmumam problēmas ar darba inspekciju un policiju? Kur skatās darba drošības inspektori? Kur skatās valdība?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *