Kaspars Dimiters, geji un propaganda internetā

Pēdējās desmitgades laikā pasaule un sabiedrība kļūst arvien liberālāka. Cilvēki sāk arvien brīvāk uztvert un pieņemt citādāk domājošos. Homoseksuāli orientēti cilvēki vairs nebaidās atklāt savu dzīvesveidu un visi arvien skaļāk runā par iecietību un geju tiesībām uz līdzvērtīgu dzīvi. Sociālie tīkli, balansējot uz demokrātiskās runas brīvības robežas, tiek izmantoti, lai arvien biežāk un skaļāk paustu savus uzskatus. Dažāda veida provokācijas kļuvušas teju vai par mūsu ikdienas sastāvdaļu. Tieši tāpēc pienācis laiks padomāt – vai šī ir tā pasaule, kurā vēlamies vērot pieaugam savus bērnus? Vai tiešām šī propaganda ir tas, kam vajadzētu likt mūsu jaunākās paaudzes dzīves uztveres pamatakmeņus? Atbilde ir vienkārša: NĒ!

CEHS.LV ir gatavs kļūt par karognesēju un uzsākt parakstu vākšanu, lai nepieļautu degradējošas propagandas publicēšanu internetā. Mēs vēlamies pasargāt mūsu bērnus no maldiem un uzskatām, ka viņi ir pelnījuši normālu bērnību. Tieši tāpēc nebaidīsimies to pateikt skaļi – Kasparam Dimiteram jāliedz pieeju internetam!

Dalies ar šo ziņu un, iespējams, kopā mēs piedzīvosim to dienu, kad, atverot internetu, sejā vairs nelidos šī marasmātiķa murgi.

4 Replies to “Kaspars Dimiters, geji un propaganda internetā”

  1. Biš mulsinošs raksts. Par ko tas ir? Par gejiem, par kasparu dimiteri vai par progagandu internetā? No visiem trim jāaizliedz būtu ceturtais – sociālie tīkli. Nahuj visādiem gopņikiem, gejiem, bumeristiem un citiem daiļamatniecības pratējiem tur bļaustīties.

    Vācam parakstus lai latvijā aizliedz draugiem, hujīteri un feisīti. Ņehuj lieki šķiest savu Latvijas IKP šāri. Labāk vakarā aizej pie čoma iedzert alu un padirst ierakstā skatot 1967.gada oktobra Manchester United un Arsenal matču. Vai tiešraidē, ja ir tāda iespēja.

  2. ROkas nost manis!!!!liberastu mafijas tīrākais uzbrukums man un maniem draugiem!!!! Ja man atņems cīņu pret pediņiem u.c AR KO TAD ES NODARBOŠOS???
    ( vēl esmu ar mieru nākt par cehs.lv štata autoru, protams, par taisnīgu atlīdzību, jo es esmu muzīķis, dzejnieks un cīnītājs, bļa)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *