Kam sekot tviterī?

Nupat esmu pāri trešajam gadu desmitam. Esmu strādājis visādus darbus un nedarbus, esmu pagaršojis dzērienus no katra plaukta, sievietes kā pieturas, aiz kurām vilciens dodas tālāk. Mans ego ir brendu alķīmija, mans apģērbs ir piemērots laikapstākļiem un situācijai. Nākamgad apritēs 10 gadi kopš neesmu mainījis apavu ražotāju. Es zinu savas stiprās un vājās puses, tāpēc esmu stabils un par sevi pārliecināts.

Katrs mans solis ir iepriekš pārdomāts un aprēķina pamatots, bet mani motīvi ir tikai un vienīgi mani. Esmu pamanāms, bet ne uzkrītošs, imitējot nejaušību, es kaļu savu likteni.

Tātad, kam sekot tviterī un galvenais – kāpēc?

@E_Stendzenieks Ēriks ir tāds, kurš meklē un atrod talantus, viņa piesekošana tikai atvieglo viņam šo cēlo darbu. Ēriks ir mana brīvbiļete uz sabiedrības krējuma beksteidžu, pie dārga šampanieša un plikiem pupiem. Drīz Ēriks man maksās par kāju balstīšanu uz galda.

@ilmars_slapins Piesekojot Šlāpinu, es piesaku sevi sabiedrības inteliģentajai, Rīgas Laiku lasošajai, veiksmīgo kastai. No šī brīža brokastoju centra kafejnīcās un lasu #ir savā iPad 2. #chill

@agnesiga Sekojot Agnesei, es paziņoju, ka nekautrējos sekot līdzi modei un esmu atbrīvojies no aizspriedumiem: vīriešu legingi nav smieklīgi, vienkārši jāsaliek pareizie akcenti. Draugos, pie pilsētas es parakstos: “Riga, London, New York, Paris.” Es ticu tev, Agnese! Tev izdosies! Man ir Tavs plānotājs!!!

@TomsGrevins Sekojot Tomam, es informēju, ka klausos labāko (Tomu) no labākajiem (Radio 101), tādejādi es zinu kas skanēs citās radio stacijās pēc diviem mēnešiem. Ieteikšu Tomam dziesmas, dažas indie blices, mēs sadraudzēsimies un turpmāk staigāšu ar beksteidža aproci ap roku, kuru, “ai, cik pavirši,” būšu aizmirsis noņemt iepriekšējā vakarā.

@arturs Artūrs zina kurš gadžets rītā būs populārs. Man ir iPhone un arī es interesējos par web resursiem un aplikācijām. Man virs potītes ir uztetovēts „HTML 5”. Varu saderēt, ka divatā mēs atdzīvināsim podraide.lv. #22gadsimts

@normixn Kopš sekoju Normundam, protu gaumīgi pasmieties gan par pašmāju tapinātājiem, gan Holivudas meinstrīmu. Protu izteikties par filmām, kuras pat vēl neesmu redzējis, bet no sarežģītākiem jautājumiem izvairos zinoši nosmīnot ūsās.

@martakrivade Kopš sekoju Martai, sekss starp mums ir tikai laika jautājums. Esmu pārliecināts, ka jūtas mums neradīsies, mums karjera ir svarīgāka, mēs paliksim draugi ar labumiem.

Šis ir absolūtais informācijas plūsmas kodols, kas jāabsorbē ik dienu. Iesaku šīs personības rekrutēt vienā sarakstā.

8 Replies to “Kam sekot tviterī?”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *