Kaķis – teju vai labs mājdzīvnieks.

Kaķis ir pats gudrākais mājdzīvnieks un daudz labāks cilvēka draugs, nekā suns. Kaķis ir daudz gudrāks un uzticamāks par suni un tas neprasa tik smagu aprūpi. Kaķim ir ļoti izteikti maņu orgāni un tas ir lielisks peļu un žurku mednieks. Skrienot, kaķis spēj veikt paātrinājumu, sasniedzot teju vai 50 km/h ātrumu. Kaķis ir ļoti tīrīgs un kārtīgs. Kaķa redzes leņķis ir 200° (salīdzinājumam, cilvēks redz tikai nieka 180° leņķī). Šobrīd pasaulē ir aptuveni 600 miljoni kaķu. Kaķis ir daudz labāks mājdzīvnieks, nekā suns, turklāt tas neskrien pakaļ mašīnām (stulbie suņi…).

Kaķis: Esmu mazs, mīļš, jauks un vēlos būt tavs labākais draugs.

 Tomēr…

Aitai ir mīksta un maiga vilna, to var lieliski izmantot kā spilvenu. Aitai ir labāka dzirde kā kaķim. Aita spēj iegaumēt citu aitu sejas – līdz pat 50 sejām (tas ir vairāk nekā atceros es pats). Aitas redzes leņķis ir 270° – 320° grādi (viņa redz sev aiz muguras – ko teiksi par šo, lol kaķi?) un aita spēj attīstīt ātrumu, kas pārsniedz 60 km/h. Aitai ir ļoti garšīga gaļa, tāpēc, kad tā apnīk kā mājdzīvnieks, vari sarīkot bārbekjū ballīti draugiem, tā vietā, lai dotos pie vetārsta. Arī aitas mazuļiem ir ļoti garšīga gaļa, tāpēc tos nav jāsūta uz “jūrskolu”.

Jērs: Esmu mazs un pūkains, bet, kad izaugšu liels un tev apnikšu, varēsi mani izcept un apēst.

Turklāt… Aita nekad nepiemīzīs tavus zābakus. Aita nesaplēsīs tapetes, aizkarus un mīļāko jaku. Aita nelīdīs virsū un netrīsies gar kājām, kad tu pēc smagas darba dienas vēlies vienkārši ietriekt aliņu un atslēgties pie lētas pornogrāfijas internetā. Aita nakts vidū neuzlēks tev uz sejas un nesāks murrāt kā traktors. Aitai nepiemetīsies blusas. Aita publiski nelaizīs savu pakaļas caurumu, kad pie tevis būs ieradušies ciemiņi. Neviena aita nav ruda, kas pierāda, ka pilnīgi visām aitām ir dvēseles. Šie fakti uzskatāmi parāda, ka aita ir labāks mājdzīvnieks par kaķi.

Mājdzīvnieka iegāde pārsvarā ir impulsīvs lēmums. Piemēram, kad meitene vēlas bērnu, tu viņai nopērc mazu suņuku, mincīti vai jēru, lai uz vēl pāris gadiem būtu nosacīts miers. Vai arī vienkārši vēlies kādu, ar ko papļāpāt savos vientuļnieka dzīves vakaros. Žēl, ka prāts sāk darboties racionāli tikai tad, kad ir jau nedaudz par vēlu, jo arī es lēmumu pieņēmu tieši šādi… Liekvārdību pie malas:

Mainu govi pret aitu. Kaut vai pret kaķi.

Paklausīga brūnaļa. Zvaniņš, aizsākts iepakojums skābbarības un kastīte tiek doti līdzi.

Interesentus lūdzu rakstīt uz cehslv@gmail.com.

12 Replies to “Kaķis – teju vai labs mājdzīvnieks.”

  1. Tas viss uz papīra izskatās jauki un skaisti, bet reālajā dzīve visiem dzīvniekiem ir viens liels trūkums- tie kākā, un kakā daudz un bieži. Bet esmu atradis perfektu dzīvnieku, kas atrisina šo problēmu, tā ir vista, viņa kakā olas un apēd visu kas tev nokrīt uz grīdas.

  2. izskatās, ka jums ir pievienojies kāds biznesa cilvēks, ja jau runājat par tik advancētām lietām kā EBITDA un M&A :) bet raksts tiesam labs. pat pamāciiba par re brendingu :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *