Kaimiņš pārdefinē dauņus

Piektdien sabiedrība uzzināja, ka Artusu nedrīkst saukt par dauni. Un loģiski. Pat, ja viņš tāds ir, uz to norādīt nav pieklājīgi. Un kurš gan cits mums zinās runāt par pieklājību, ja ne deputāts Artuss’a, tu dročī’Kaimiņš? Savā e-pastā saņēmām neskaitāmas sašutuma pilnas vēstules – ļaudis vairs nezina, kā pareizi uzrunāt vienu no 100 vadošajām valsts galvām.

Šeit ir tikai daži no variantiem, ko bijām spiesti izskatīt: cirvis, lubraks, joberis, polimauka, mūjābelis, muļķis, īblis, duraks, pīzdābols, diegabikse, pļēgurs, izdildirsis, plenderis, divkosis, ujobaks…

2015. gada 18. maijā (savā deputāta darba laikā) Kaimiņš pilnīgi nejauši paveica pirmo lielo darbu Saeimā – sniedza izsmeļošu atbildi uz augstāk iztirzāto jautājumu:

Labais!

13 Replies to “Kaimiņš pārdefinē dauņus”

  1. LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas bakalaura studiju programmas “Politikas zinātne” direktors, asociētais profesors (akadēmiskajā atvaļinājumā)Daunis Auers. Eat shit, kaimiņ!

  2. Nav slikti – Artuss Liela Nelaime Ģimenei Kaimiņš.
    Un tomēr, deputāts joprojām nav iebraucis deputāta sabiedriskās nozīmības līmeņos. Liela nelaime valstij, Artuss, valstij.

  3. Teikšu Artusa vārdiem. Idiots tomēr arī nebūs vietā, tas tomēr ir cilvēks, kam ir psihiskas attīstības nepilnīgums vissmagākajā formā. Un tā ir liela nelaime ģimenei. Varbūt tomēr der vienkārši Muļķis/e vai Stulbenis/e

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *