Kādēļ Ušakovs un Ameriks patiesībā pošas uz Eiropu?

Pagājušajā nedēļā Nils Ušakovs un Andris Ameriks negaidīti paziņoja, ka viņi kandidēšot Eiropas parlamenta vēlēšanās. Negaidīti tas bija tam autobusa šoferim un viņa pasažieriem, kuri 9.februārī mēroja ceļu no tālās Bolderājas līdz Rīgas rātei atbalstīt savu vadoni. Taču mēs to jau sen gaidījām – šis paziņojums bija kā pēdējais gabaliņš gandrīz saliktā puzlē.

Viss sākās 1931.gada 2.martā, kad Padomju Savienībā kādā Ziemeļkaukāza novada Privoļnojes ciema kolhozā piedzima mazs sārtvaidzis vārdā Mihails Gorbačovs. Ap to pašu laiku no Privoļnojes ciema pienāca pirmās ziņas par milzīgu ķirzaku, kas terorizējot vietējos iedzīvotājus. Reiz milzu ķirzaka tika manīta netālu no Gorbačovu ģimenes nama, taču šoreiz ciema iedzīvotāji bija gatavi. Viņi ņēma dakšas, lāpas un pat kombainus un sāka medības. Pēc vairāku stundu ilgas vajāšanas ciema kolhozniekiem reptili izdevās iedzīt strupceļā – viņi ielenca to līdzās kādai kūtij. Lai gan plāns bija ķirzaku sagūstīt un nosūtīt uz Maskavu izpētei, viens no iedzīvotājiem neizturēja spriedzi un piešāva lāpu pie milzu reptiļa pieres.

Atskanēja dzīvniecisks ķērciens un ķirzaka ar prātam neaptveramu spēku samīcīja lāpas nesēju savā dūrē. Ciema iedzīvotāji bailēs sāka atkāpties, bet reptilis iebēga blakus esošajā kūtī. Mirkli vēlāk no kūts ārā iznāca 14 gadus vecais Mihails un paziņoja, ka ķirzaka ir pieveikta. Kolhoznieki gavilēja un uzreiz mazajam Mihailam kā atalgojumu piešķīra Kombainera palīga amatu. Taču no tās dienas Mihails bija mainījies – viņam uz pieres bija parādījusies koši violeta ugunszīme. Viņš bija pirmais reptiliānis Padomju Savienībā.

Gāja gadi un Gorbačovs strauji kāpa pa karjeras kāpnēm līdz viņš no parasta Privoļnojes zēna kļuva par Padomju Savienības komunistiskās partijas Centrālās komitejas ģenerālsekretāru 1985.gadā. Taču reptiliānim valdīšanas laiks nebija ilgs – tas beidzās 1991.gadā, kad varenā Padomju savienība krita.

Šonedēļ CEHS.LV rīcībā nonāca šokējošs video, kurā atklāta patiesība ne tikai par Gorbačovu, bet arī par diviem vietējiem politiķiem – Nilu Ušakovu un Andri Ameriku. Kā liecina video redzamie neapgāžamie pierādījumi arī Ušakovs un Ameriks ir reptiliāņi, un CEHS.LV rīcībā esošā informācija liecina, ka Gorbačovs vēlas atkal kļūt par kādas lielas savienības līderi. Nils un Andris ir tikai marionetes Gorbačova spēlē. Viņu uzdevums ir būt kā Trojas zirgam Eiropas parlamentā, lai pēcāk Gorbačovs varētu pārņemt varu visā Eiropā.

Vai tu, Bolderājas iedzīvotāj, joprojām esi gatavs stāvēt pie Rīgas rātes un atbalstīt šos kungus? Vai tiešām arī Bolderāja ir pilna ar reptiliāņiem?

1 Reply to “Kādēļ Ušakovs un Ameriks patiesībā pošas uz Eiropu?”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *