Kā jūtas Memory Water?

Piektdiena, darbdiena, ikdiena – bizness notiek, nauda griežas, dzīve uz galvaspilsētas pulss. Darba dienas pašā sākumā, braucot uz tikšanos ar CEHS.lv galvenajiem sponsoriem*, ievēroju klasisku ainu – sagrabējušu kravas busiņu. Ikdiena daudziem maziem uzņēmējiem, kuriem katra diena ir cīņa par izdzīvošanu.

Piebraucot tuvāk ievēroju, ka šis tomēr nebija jebkurš kravas pārvadātājs vai klavieru remontētājs – nē, šis busiņš piederēja mazliet lielākai firmai. Pazīstamai. Tik pazīstamai, ka tās produkciju pat tirgo lielveikalos:

Jā, busiņš piederēja krāpniekiem, kas jau vairākkārt nonākuši Ceha redzeslokā. Protams, mazliet bēdīgi ir, ka šie afēristi joprojām kaut kā pamana savus netīros degunus turēt virs ūdens, lai gan busiņa stāvoklis neliecina par veiksmīgu biznesu.

Paskatījāmies arī CSDD datubāzē, kur atklājās reti bēdīga aina. Ja nu ūdens strukturēšana nebūtu mīts, esam diezgan droši, ka šādā transportlīdzeklī pārvietots ūdens uzņemtu visai daudz negatīvu emociju:

memorycsdd

* – Sorosa fonds, Kremlis, Vienotība, Saskaņa, Raimonds Vējonis u.c.

10 Replies to “Kā jūtas Memory Water?”

  1. Ūdens ar atmiņu tehniski taču ir visīstākais datu nesējs.
    Vai, saskaņā ar Latvijas Autortiesību likumu, par ūdeni nav jāmaksā AKKA/LAA kā par tukšu datu nesēju?
    Cik daudz ir jāmaksā par akas un cik par dīķa tilpuma datu nesējiem?
    Kā no sporta zāles sieviešu dušu notekūdeņiem var lejuplādēt tur uzkrāto informāciju?

  2. Dārgo CEH! Man šķiet ir laiks piebeigt vēsturisko cīņu ar “atmiņa sūdens” paliekām, kas tagad mēģina izdzīvoties no soda ar nabaga anti-maskeru bezdarbnieka pabalstu… Ļoti interesē arī kā klājas viņu darbiniekiem invalīdiem un vai Eiropas pabalsts ir viņu makus vispār sasniedzis, vai izšķīdināts ūdens struturētajā svētīšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *