Kā Čiekurs nākotni paredzēja – Sveicieni no trimdas Stepana

Paralēli čīkstēšanai par imigrantiem un bēgļiem no Tuvajiem Austrumiem, patriotiskie imigranti un bēgļi no Austrumeiropas strādā pie savas dzimtenes tēla. Nepaguvuši līdz galam izņirgties par Robertu, kurš dabūja 19 gadus cietumā par mēģinājumu policistam pārdot nelegālus ieročus un nitroglicerīnu, britu mediji ziņo par latvieti vārdā Stepans, kurš piedzēries metis vidējos pirkstus robežsargam, piesaucis Allāhu un solījis uzspridzināt lidostu.

Šeit pierādījums, ka es nediršu: Šī ir Lielbritānijas prese. Un tas ir Stepans Bereznojs. Saukts par latvieti.

Stepans Trimdā

Man bija tāda kā de ja vu sajūta. Šķita, ka šis jau reiz ir izdzīvots. Tad es sapratu, ka vismaz vienam cilvēkam Latvijā Stepans izbrīnu neraisa. Kaut kur savā bunkurā sēž Ivars Čiekurs, kasa brango zodu ar savu šmeiseri un saka: “Es taču jau 2012. gadā teicu!

Latvietis Stepans

7 Replies to “Kā Čiekurs nākotni paredzēja – Sveicieni no trimdas Stepana”

 1. Pārāk daudz mīžam, “ko par mums padomās, ko par mums padomās?” “Eiropa mūs nesapratīs?” Kaut kāda provinciāla Rūjienas domāšana. Pie pakaļas. Paši lohi, viņu problēmas, jūtīgie Briti. Anglosakšiem padodas moralizēšana. Šai ziņā viņi mums iekabina.

  Pēc mentalitātes esam Austrumeiropa (saprotamāki ir krievu pacani, šņabis, klope, nevis franču vīni un pūdēts siers). Protams, mēs jau esam pa vidu. Kase, grupējums starp mežonīgo austrumkaimiņu un rietumiem. (Nodokļu maksāšanas izpratnē gan atkal tuvāk Krieviem, valsts pārvaldē, valdību maiņu regularitātē Itālijai).
  CIP mūs uzskata par austrumeiropu. Gan jau amerikāņi no malas labāk redz https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/lg.html

  Neesmu šodien dabūjis amfetamīnu, tāpēc grūti uzdabūt koncentrētu tekstu.

  Pilnā nopietnībā esmu valsts patriots, lepojos ar hakeriem, Krievijas naudas atmazgātājiem, ar to, ka mūsu taksists var iedot NATO karavīram taurē (nepārprotiet, vajadzīgi jau mums tomēr viņi ir, tomēr reizēm jāpamāca vietējās paražas), ka ir sportisti.
  Jā ir nepilnības un tuvredzība – prostitūcijas nelegalizēšana (nodokļi garām valsts kasei), liekulīgā narkotiku kriminalizēšana, bet gan jau lietas palēnām sakārtosies.

 2. Loronzo, es zinu, ka CIP (CIA) ir, iespējams, vienīgā “sabiedroto” varasiestāde pasaulē, kas Latviju pieskaita austrumeiropai, bet amerikāņiem, kā vienmēr, viss ir labāk zināms.

  Tas nekas, ka pat vienkārši pameklējot Google, vai arī paskatoties Wikipedia pie Northern Europe ieraksta, parādīsies Latvija, kopā ar savām Baltijas māsām.

  Atzīstos, ka vienkārši besī, ka mūs uzskata par daļu no slāviem. Nē, mēs, ar galvu domājošā daļa, neesam pat tuvu viņu mentalitātei, un visām pārējām iezīmēm.

  Jā, krievvalodīgo mums ir daudz un viņu mentalitāte ir tuvāka slāviem, bet ne visiem.

  Jā, arī par skandināviem un kārtīgiem ziemeļniekiem arī sevi nevaram nodēvēt, tāpēc mēs esam tie, kas mēs esam – latviešu tauta, kas kā kurkulis kuļas dubļu peļķītē kā nu prot, lai paliktu dzīvs un izaugtu par kaut ko lielāku.

 3. Ilmārs. “Latvija man neko nav devusi.” 3 gadus nevar pabeigt videni, jo kopā ar Purčika korišiem strādā Maximā par krāvēju, kur arī zog paiku un šmigu. Skotijā mitinās mājīgā treilerī, ko aprīko ar pie mietpilsoņu mājām izliktajām nevajadzīgajām mantām, un dala ar 3 trim sakarīgiem poļiem, no kuriem 2 ir lietuvieši. Kāš reālu piķi garneļu zavodā. “Apskaudiet klusējot.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *