Jums smird seja

Teikšu bez aplinkiem, Es jūs – visus tā saucamos lasītājus – uzskatu par zemākas kategorijas cilvēkiem. Būtībā – lopiem. Pretēji bieži dzirdamajam viedoklim, ka rakstu autors izklaidē vai informē lasītājus, Es vienmēr esmu uztvēris jūs kā mērkaķus, uz kuru siekalošanos un ķērkšanu paraudzīties tīri laika īsināšanas nolūkos. Katrs raksts vai komikss ir gluži kā kārdināšana ar banānu pie būra restēm vai bungāšana pa akvāriju, lai pavērotu, kā ņiprie, trulie daudzšūņi reaģēs.

Reizi pa reizei tiekoties ar lasītājiem kādā daļēji slēgtā pasākumā, esmu iepazinis tēviņu un mātīšu atšķirīgos uzvedības modeļus.

Tēviņi Manus izcilos, brīvdomīgos un drosmīgos rakstus uztver kā viņu pašu domas, kuras beidzot kāds ir ietērpis vārdos. Viņi nāk klāt, spiež roku, pērk dzērienus un atzinīgi māj ar galvu. Viņi cenšas kļūt piederīgi Manai radošajai izcilībai, bet tā vietā tikai izskatās pēc cilvēku drēbēs ietērptām cūkām, kurām viena buktēto bikšu stara jau mirkst caurejā. Lopi, jums nekad nekļūt par cilvēku, lai arī cik ilgi Man stāvētu blakus!

Mātītes, kuras visas kā viena spēj domāt tikai par vairošanos, vai nu mēģina bukurēt Manu kāju, vai arī palepoties savam pavadonim ar smalko pazīšanos. Abos gadījumos Es vienmēr reaģēju vienādi: skābi smīnot. Tiem, kas brīnās kāpēc Es neizmantoju izdevību iegūt drošu ķērienu, varu atbildēt, ka neatbalstu starpsugu kopulāciju.

23 Replies to “Jums smird seja”

  1. Tricepss, tev ir absolūta taisnība! Galvenais tikai neapstājies pie paveiktā un turpini rakstīt! Savādāk manā dzīvē vairs nebūs absolūti nekā pie kā pieturēties. Nebūs vairs parauga kam līdzināties. Nebūs vairs mērķu, sapņu un motivācijas turpināt savu eksistenci. Tu esi mans elks, mans celebrity, garīgais līderis, padomdevējs un tēvs. Es tevi mīlu!

  2. Un vispār. Es gribu uzaicināt tevi pie sevis uz mājām. Noskūt tev galvu un masēt tava paura samainajā porainajā virsmā ķirbju eļļu. Pēc tam sēdēt pie loga un klusi raudāt, raugities, kā tu es prom pa manu ielu.

  3. Kāpēc komentāros visi cenšas kopēt autoru? Nu, nesanāk jums. Vikentijs, Smerds, dzhonijsbravo, īpaši ihtiologs u.c. – jūsu komentāri nav kruti! Goda vārds!

    btw, Tricepss kā vienmēr attaisno sevi – labs raksts.

  4. Ak dieniņ, tu sociopātiskais mērgli! Ne visas ir tādas!!! Es ar savu gribēšanu rūpīgi strādāju, negribu būt lēta un uzreiz dabūjama. Tapēc Es tavu ādas stabuli nepūstu pat, ja tu man nopirktu divus kokteiļus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *