Jānis Pļaviņš ir šarlatāns un melis

Cehs.lv radošā triecienbrigāde jau rakstīja par Memory Water un tā pārdabiskajām īpašībām. Mēs savus varoņus neaizmirstam, tāpēc vēl ilgi pieminēsim burvju ūdeni un tā izplatītāju Jāni Pļaviņu.

Ja ūdenim piemistu Jāņa Pļaviņa melīgās īpašības, tad medicīna sauktos homeopātija. Šādā situācijā es rīkotos sekojoši:

 1. Berzētu naudu gar dzeramo ūdeni, lai visas kuces būtu manas;
 2. Aptītu ap ūdens pudeli elektrības vadu, lai atrisinātu visas pasaules energoproblēmas;
 3. Iemestu Baltijas jūrā bulciņu, lai Āfrikas bērni varētu veldzēt izsalkumu;

Ciniski? Redziet, kad cilvēks nomirst no nepareiziem medikamentiem, vai to kombinācijas, vainīgs ir ārsts. Kad cilvēks nomirst, jo svētītais ūdens nav izārstējis vēzi, tad Dieva ceļi ir neizdibināmi un aizgājējs ir pieņemts labākā vietā…

Ir cilvēki, kuri izvēlas ticēt ezotērikai un pseidozinātnēm*. Un ir cilvēki, kuri nolemj iedzīvoties uz ticīgo cilvēku rēķina, šādi cilvēki vada kultus, organizētos kultus (lasīt – reliģijas), vai pārdod ūdenī izšķīdinātus melus – kā to dara Jānis Pļaviņš.

Jāņa Pļaviņa melu pārdošanas plāns ir gaužām vienkāršs: kad runā par strukturēto ūdeni, lieto daudz zinātniskus un tehniskus terminus, lai izklausās kā patiesība; nofotogrāfē televizorā redzētus cilvēkus un viegli prātā sajukušu akadēmiķi ar savu produktu rokā, lai piešķirtu papildus ticamību tā īpašībām; iesit izlasi ar pseidodokumentālajām* filmām kā pēdējo naglu šaubu zārkā.

Viena lieta ir pelnīšana uz muļķu rēķina vegānu un eko-veikalos, bet pelnīšana uz slimu un izmisušu cilvēku rēķina nav pieļaujama, šāda rīcība ir pelnījusi vainīgā izvārtīšanu pa viņa melu peļķi. Un šajā sakarā ir tapis šis ieraksts, jo es nosodu Memory Water izplatīšanu aptiekās un slimnīcās, pavei – pierādījums.

Ja ūdenim piemīt Jāņa Pļaviņa piedēvētās īpašības un tas tiek tirgots kā produkts, tad tas var sabojāties ātrāk kā saulē aizmirsts vistas ķūlis. Lūk kā ļaunu vēlošs kontragents var sabojāt visu produkta partiju veikala plauktā:

*pseido = sūds.

28 Replies to “Jānis Pļaviņš ir šarlatāns un melis”

 1. bet vārds PIMPIS manuprāt sastrukturizētu ūdens kristālus smukās peņa formiņās. man jau liekas, ka tas ir labi. tas ir pozitīvi. Pimpis ir pozitīvs!!!

 2. Raksts pamatoti dirslīgs – šādu produktu īstā vieta ir cirkā (un cehā).

  Taču vegānisma mešana vienā raganu katlā ar pseidozinātni un ezotēriku liecina par autora neizglītotību šajā tēmā.

 3. Bļā, tas mēsls ir ìsts. Man sākumā šķita, ka visa tā ūdens atmiņas padarīšana ir tāda pabieza troļļošona vien, bet, nu jobtvaju, tie mēsli jau ir veikalu pkauktos. Un jā – vēgānisms un svaigēšana ir ezotēriska klaunāde.

 4. @TasLops
  Ceha bērnudārzs ir ieciklējies uz to svaigēšanu, bet, nu jobtvaju, tu paskaties uz tiem mēsliem kas ir tajos veikalu plauktos, un tad atiez savu dirsas caurumu !! Bļaģ, lācis un zirgs arī ir svaigēdāji, ko nu?

  Ja runa par paiku, tad taču skolniekiem uzreiz skaidrs, paikai jābūt smuki iepakotai, ar seksīgu attaisīšanu, vismaz mēnesi uzglabāšanas termiņu, tā jāņem ir Rimītī un jācep, kamēr smuki izskatās!

  A par vegānismu man man po, vienīgi tiem, kurie bērniem nedod gaļu vajadzētu atņemt vecāku tiesības.
  Tiesa, gaļas rīšana pārmērīga arī ir stulbums, bet par to jau “cehs” neuzrakstīs, tas tāds pusaudžu tabu – vispārzināmas lietas.

 5. Kur te Latvijā ir kāds vegānu veikals, par kuriem tik viszinīgi izsakās autors? Varbūt var nosaukt adresīti? Pateikšu priekšā – diemžēl Latvijā neviena vegānu veikala vēl nav. Žēl, ka pilnīgi bezsakarā autors, es pat teiktu – neizglītota urlas garā apspļauda vegānisma kustību, neko par to nezinot. Pseidozinātnes un ezotērika, protams, nerullē. Bet tās ir kaut kas pilnīgi pretējs vegānismam, kas ir izteikti racionāls dzīvesveids – rūpējoties gan par savu dzīvniekiem, gan savu veselību un ekoloģiju.

 6. Nu vispār jāpiekrīt QT, vegānismam un prānas ņukāšanai iekšā, nav nekāda sakara ar ezotēriku. Tā ir vienkārši apdauzītu pajoliņu kustība. Tādu kā skeiteri, bēmixeri un protams hipsteri. Viens plauktiņš. Bet indigo gan ir liekami pie tā uzdzeramā lietotājiem.

 7. @Otrādi.
  Laikam sen neesi praidā bijis. Es parasti nesu varaviksnes karogu, Baļķis grauž falliska izmēra burkānu un ripzāģis veļ mums pa priekšu bluķi ar uzrakstu “tolerance”. Visi pārejie radošās brigādes dalībnieki tajā brīdī sež Lido ermanītī un ieturas ar salātu bāra piedāvajumu.

  Tikai ar viedokļu dažādāibu mēs varam panākt kreatīvi konverģento ejakulāciju! Vegānus sārtā!

 8. Pļaviņam vajag dirsā nolauzt viņa reklamētajā žļurgā sutinātu alkšņa mietu.
  MĀCĪSIMIES DZERT ŪDENI:
  – no rīta, pieceļoties, uzreiz izdzersim 1 glāzi siltu KORAĻĻU ŪDENI, lai palīdzētu organismam attīrīties. Pēc laika varam izdzert vēl glāzi ar medu;
  – pirms brokastīm 30 – 40 min. 1 glāzi. Tas sašķidrina asinis, kā arī palīdz atdalīties gremošanas sulas sekrēcijai un pazemina žults viskozitāti;
  – vēl ūdens glāzi apm. 2,5h pēc ēšanas, tas palīdzēs glābt asinis no ūdens deficīta, kas rodas asinīm pārnēsājot barības vielas pa visu organismu;
  – īsi pirms vai ēšanas laikā, vai uzreiz pēc ēšanas, nevajag dzert ūdeni, jo tas ir sārmains, bet kuņģī – vienīgajā vietā organismā, ir skāba vide, lai pārstrādātu barību.
  – nedzert aukstu ūdeni!

  1. Я согласе! Это правильно- надо воду пить, не холодную, перед едой , утром! Все правильно написано!

 9. Šis nav pirmais, kas piedāvā atmiņu ūdeni. Jau labu laiku izmantojam eksperimentālo CP-001-02 “MemoryW” ūdeni, ko ar spaini leju tualetes bačokā, lai varu noskalot aiz sevis atstāto fekāliju kaudzi. Šis ūdens palīdz to attīrīt no sliktām (negatīvām) atmiņu molekulām,(piem. kas rodas paģiru rītos vai nepieklājīgu Maximas darbinieku paustajos vārdos attiecībā pret klientu vai TV ziņas). Tās visas kopā sajaucot izreaģē – pozitīvais pret negatīvo, kas rezultējas ar neitrālas enerģijas rašanos un dabas nepiesārņošanu ar negatīvo enerģiju. Ir doma ari iegādāties speciālo tualetes papīru, kas lādēts ar pozitīviem “joniem-atmiņām”. Vienkārši sakot – slaukot dupsi ar pozitīvi lādētu salveti – var papildus “uzlādēt” savu garīgo stāvokli ar pozitīvu enerģiju. Diemžēl tas ir dārgs (gandrīz 5 Ls par rullīti), bet būs jāpamēģina.

 10. Jūs paši esat pilnīgākie šarlatāni, kam skauž inovatīvs atspēriens un pasaulslavenu ūdens zinātnieku būtiskie atklājumi liekas pasmiešanās vērti. Jānis Pļaviņš jau sen izskaidroja, ka no tādiem kā jūs Memory Water labo struktūru pudelē pasargā uz etiķetes iekšpuses iekodētā pozitīvā bioenerģija. To visu var pierādīt un izmērīt ar īpašām iekārtām. Te pēdējā video viss ir izskaidrots: http://memoryw.com/page.php?id=88&pid=50

 11. Kāpēc “Hitlers”, “incests” mantras sabojātu ūdens enerģētiku?
  Tas ir tikai sabiedrības un politkorektuma spiediens piedēvēt šiem vārdiem negatīvo.

 12. Pedinju bars esat Juus – Neticiigie nozombeetie AUNI … pa 1 Ls Fairy pa 1 Ls ariel pulveris zobupasta Colgate ar FLORU – viss tas ir zajibis ja :D ???

  Rijam Gaļu , pērkam bembi, piedirsham planētu Jē comooon … uzliekam 50 cent tumbaas :D

  Protams neēst visu kas met ēnu arī nav labi ….

  Bet pateikt ka eko veikali ir suuuds nav īsti gudri ..

  Nezinu neko par šo ūdeni – man vienkaarshi izbesija fakts , ka eko veikali ir muļķiem :D

  Es pats ēdu gaļu patīk BMW , trenēties utt

  Bet es cienu dabu zinu ka ūdens koki tas viss ir dzīvs … Un tas ka mainstream pulveri ziepes zobupastas tā visa ir konkrēta inde … Lai Jūs pēc iespējas ilgak turētu materiālajā pasauleee :p

  Noskataties : Tikai ar vēsu prātu ;)

  http://www.youtube.com/watch?v=qdXkQpP67PM

  Tiešām domājat , ka viss kosmoss zvaigznes melnie caurumi , galaktikas – tas viss ir radiits lai Mees butu trula pateereetaaju sabiedriiba ? bernudarzs skola augskola auto maja sieva – klap klap uzchiigaajam beernus – visums ir radiits tikai tam bļa ? AUNI AUNI AUNI !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *