Izsludināta pieteikšanās balvai “Platīna pele 2013″. Vai pieteikties?

Saņēmām preses relīze no Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA). Tajā mūs aicina pieteikties Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju balvai “Platīna pele 2013”. Pieklājīgi atbildējām LIKTA, ka pagaidām vēl nejūtamies cienīgi pretendēt uz šo balvu, taču viņu atbilde bija tieša un nepārprotama, citēju: “Jums jāpiedalās kategorijā “Labākais E-skolotājs”! Internetā mēļo arī par citiem šīs balvas pretendentiem, tomēr jūs esat spilgtākais no pretendentiem ar dvēseli.”

Sākām nopietni apsvērt šo jautājumu un sapratām, ka taisnība vien ir – jau gadiem esam lasītājiem mācījuši: kā būt labiem cilvēkiem un integrēties sabiedrībā; kā atpazīt labus TV šovus no sliktiem; kādus pasākumis ir vērts apmeklēt; kā darbojas reklāmas industrija; kā sasniegt labākos rezlutātus mīlas frontē; u.c. Tāpat esam daudz runājuši par reliģiju un pievērsuši neskaitāmu sekotāju pulku dzerbudismam.

Pēdējās šaubas kliedēja mūsu mūza, sakot: “Ceru, ka motivēšu balvai pieteikties patiešām foršo un stilīgo IT projektu autorus, kas šobrīd vai nu par šo balvu neko nezina, vai neuzskata par svarīgu tajā ņemt dalību. Kas attiecas uz tiem, kas dzīvo ar domu “Ai, ko nu es.. es jau neko”, tad es mīlu teikt, ka neko nedarot nekas arī nenotiek un tāpēc šī ir viena no iespējām kaut ko paveikt.”

Vēlamies veidot vēl ciešāku saikni ar saviem lasītājiem, tāpēc lūgums komentāros atbildēt uz jautājumu: vai un kāpēc CEHS.LV vajadzētu piedalīties šajā konkursā?

9 Replies to “Izsludināta pieteikšanās balvai “Platīna pele 2013″. Vai pieteikties?”

  1. Tāpēc ka ir superizaicinoši atrādīties ITpotentai plaša profila speciālistu sakombinētai žūrijai kurai ir izcilas zināšanas Ē-lietās jo viņi prot atrast 10 stundīgo nyan kaķa video iekš joutoub kā arī viszinoši aizrādīt ka MicRec un Viesītes novada mājslapas joprojām nau responsīvas. Savukārt vērtējot pēc punktiem cehs.lv garantēti iegūs balvu jo reti kurš cits sociāli izglītojoš portāls spēj sniegt e-latviešam tik ļoti nepieciešamo e-izglītības trieciendevu. Un par panākumiem, es paredzu cehs.lv sisadminam trīsstaru zvaigšņu ordeni, redaktoram Obamāna atzinību, meterologam Kimirsenoviča aplausus, bet saviesīgās dzīves apskatniekam – Brežņevsona buču un pašam V.Ceha kungam – EU socfonda subsīdijas graudā vai baudā (naudas nau. jo beidzās).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *