Izgāju vilties sabiedrībā

Es ne pārāk izbaudu atrašanos sabiedriskās vietās, taču gadījumos, kad tomēr saņemos uz brīdi atstāt romantisku mieru un klusumu, atrādot probācijas dienestam, ka spēju būt sabiedriski nekaitīgs, es mēdzu noklausīties svešu cilvēku sarunas, jo būsim reāli – citi cilvēki ir interesantāki. Es par savām problēmām zinu pietiekami. Ir novērojamas arī zināmas tendences, tāpēc riskēšu ar vidējā modernā censoņa skatījumu uz dzīvi:

“Labdien. Vēlējos izteikt absolūti nekam nederīgu viedokli par tematu, kurā manu kompetenci veido vien pašpasludināta eksperta statuss un neticami augstais ego, kas no tā izriet. Es dalīšos viedoklī par kādu globāli sensitīvu tematu, izmantojot pēc iespējas modernākus vārdus, tādējādi paaugstinot teksta kredibilitāti un radot iespaidu, ka tajā lieliski orientējos.

Neko konkrētu sasniedzis gan neesmu un mana pieredze ir vien spilgtu nākotnes plānu stadijā, taču ar cinismu un diršanu, domājams, mūsdienās varu sasniegt karjeras spicīti. Galu galā esmu potenciāla koncentrāts, turklāt sociālajos tīklos (jeb kā es teiktu – soctīklos) sekoju dažiem populāriem cilvēkiem. Manuprāt, viņi klusībā lasa visus manus tvītus un visticamāk sajūsmā aiztiek sevi vietās.

Nē, darbu ieguldīt nav manos plānos, kā arī izglītība Latvijā ir apšaubāma. Nevaru saprast vai vispār šeit ir kāds, kurš būtu gana kvalificēts, lai varētu mani mācīt. Regulāri sūdzos par to, ka darba tirgus ir reāli nolaists un vispār nav nevienas vakances. Vismaz ne tajā nozarē, kura es gribu – reklāma, mēēdiji, soctīkli… Visos posteņos ir iekārtojušies kaut kādi cilvēki, kuri, manuprāt, neko nesaprot, bet kaut kā paveic savu un saņem algu. Atšķirībā no manis. Nesaprotu kāpēc tā, jo, kopš man aizvakar apritēja 19, saprotu, cik ļoti esmu pieaudzis un uzkrājis dzīves pieredzi. Dažas no dzīves pamācībām un atziņām var atrast manā blogā. Paralēli tam visam, mani reāli uztrauc, ka jaunieši Latvijā nedomā par savu nākotni.”

Pilnīgi nesaistīti – es reizēm vēlos kaut būtu nedaudz kaitīgāks sabiedrībai.

Paskaties uz šo vīru! Viņam ir viss! Pīpe, saprāts, brilles, doktora grāds, žakete un nauda, ko investēt lietās. Un viņa dzīve neaprobežojas pie twitter sekotāju skaita. Viņš ir bijis melnstrādnieks, kolēģis un tagad ir īpašnieks. Viņš ir strādājis, nopelnījis un tagad bauda. 

6 Replies to “Izgāju vilties sabiedrībā”

  1. Tā tendence ir populāra jau gadus 5 kā minimums. Ir nācies dzīvē saskarties ar situāciju, kad 18-gadnieks atsakās strādāt par 350ls, jo viņš taču ir pabeidzis vidusskolu, tāpēc alga zem 500Ls viņu pazemo. Tas gan bija laikos, kad vēl bija Parex un daudz kas cits. Tagad cipari ir proporcionāli mazāki, bet tendence tā pati – ja nevari sākt ar viceprezidenta amatu lielā firmā, tad tas darbs s… Nu, nekam neder.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *