Interneta vakuumpumpis jeb četristūri.com

Cehs.lv regulāri saņem vēstules to dažādām fanēm. Protams, visām vēstulēm fanes pievieno kailfoto (vai vismaz pupfoto), tomēr dažām ir arī citas ambīcijas, proti, rakstīt Latvijas labākajā blogā. Pēc intensīva vērtēšanas darba (un CIP cienīgam t.s. background check) esam izvēlējušies spert nākamo soli Ceha nerimstīgajā attīstībā un mūsu rindas papildināt ar jaunu kolēģi, vārdā Bisektrise. Šis ir viņas pirmais darbs.
Jūsu Cehs.lv

Ja tu padirs savu laiku internetā pietiekami daudz, lai lasītu šo rakstu, iespējams, esi reģistrējies arī foursquare.com. Tiem, kas ir sooo iesprūduši 16. gadsimtā un tagad pārsteigumā blisina ačteles, paskaidrošu: ja tev ir telefons ar internetu un normālu navigācijas sistēmu (lielākajā daļā gadījumu pie vainas ir vai nu biezi senči, vai maksājumsaistības pāris gadu garumā), tu vari “atzīmēties” vietās, kurās atrodies, un pievienot savai kontaktu listei citus atsaldeņus, lai viņi redz, pie kura bāra esi piebraucis uzkurīt. Ļoti parocīga programma stalkeriem, kā arī cilvēkiem, kuriem nav īstu draugu.

Tātad – reālā 4sq jēga ir virtuālā krāna audzēšana. Pat, ja ikdienā tavs mazais draugs skumji raugās grīdā un bīstas dienasgaismas, internetā vari to padarīt par katras seksa blogeres iekāres objektu.

Diemžēl izcīnīt cienījamu statusu nemaz nav tik vienkārši, jo arī 4sq ir blaknes – augot virtuālajam krānam, proporcionāli samazinās īstais. Īstu foursquare fanu gan tas nebiedē, jo peni jau sen aizvietojis telefons. Šī modernā izklaide ir īpaši iecienīta resnu un dumju dāmu vidū, jo tā ir viņu vienīgā iespēja dabūt jebkāda veida pimpi.

Svarīgi ir ne tikai tas, kādās un cik daudz vietās kurš ir bijis, bet arī tas, cik bieži. Ja tu vietā atzīmējies regulāri, vari kļūt par mēru. Dažās vietās tas ir nenormāli kruti, dažās – gluži pretēji. Piemēram, kļūšana par Brīvības pieminekļa mēru uz virtuālo krānu atstāj tādu pat iespaidu, kādu Megana Foksa apakšveļā uz tavu. Savukārt, ja tu esi mērs Četrās promilēs, tas droši ir pielīdzināms vecam Arnoldam Švarcnēgeram stringos ar leoparda rakstu.

Šeit ir redzamas ilustrācijas ar to, kā izmainās tavs virtuālais loceklis dažādās četru stūru stadijās.

Šāds tas ir, kad tu nezini, kas ir foursquare
Krāns 1

Šeit to redzam, kad esi reģistrējies
Krāns 2

Šādi tas izskatās, kad tu pirmo reizi iečekojies bārā I Love You

Šādi pimpis izaug, kad tu kļūsi par kluba Piens mēru
Krāns 4

Noslēgumā daži noderīgi padomi, kas atvieglos virtuālo masturbāciju un palīdzēs tavam loceklim nesarauties un iemantot čomu respektu.

•    Neatzīmējies tur, kur tu patiesībā neesi. Ja tu trolejbusā brauc garām bāram, tu joprojām esi trolejbusā, nevis dzer lētu sūdu pie bāra letes. Ja tu ej gar veikalu, tu esi uz ielas, nevis piemēri jaunāko DG jostu.

•    Nesavieno 4sq ar Twitter un Facebook kontu. Ja kādu piš tas, kur tu atrodies, viņš reģistrējas foursquare un tevi stalko. Nevienu tas nevar pist tik ļoti, lai lasītu par to, kur atrodies – it īpaši veselās trīs vietās pēc kārtas.

•    Neatzīmējies visur, kur ej. Nopietni. Ja tu atzīmējies mājās un darbā (ja tev tāds ir, protams), ar to pilnīgi pietiek. Ja man dikti vajadzēs, es gan jau neesmu tik debila un maršrutu izdomāšu pati arī bez tavas iečekošanās pie katra pieminekļa, veikala un hūda.

•    Neveido debīlus atzīmēšanās punktus. Nevienu neinteresē, ka vietā „Te dzīvo kuņa Ilze” dzīvo tava simpātija, kura, kā par brīnumu, dod visiem rajona puikām, tikai ne tev. Tā vietā vari izveidot punktu „Ilze”, kur citi pa vienam vai vairākiem var atzīmēties, kamēr tu apmierini sevi, blenžot viņas draugu profilā.

38 Replies to “Interneta vakuumpumpis jeb četristūri.com”

 1. pff… biju gaidiijis kaut ko tikpat augstas raudzes stilaa… viilos… tas pieraada tikai to, ka sievietes vieta ir virtuvee un nekur citur, jo no izsmalcinaatiibas, ceha etikjetes un vnk pirdiena seetmalee te nav nekaa… pat kaiminja omammas ausu vaska lasiishana uz zobu bakstaamajiem kocinjiem man liekas aizraujoshaaka nodarbe… un jaa, man penis… ir

 2. eu, veljasmashiinas un gludeklja operatoriit, izskataas ka dizhi augstaak par griidas mazgaajamo spaini Tev neuzlekt :> labaak uztaisi auksto galju kolektiivam :*

 3. Bisektrise ir Stieņa apslēptā sievišķibas izpausme.
  Varētu teikt, ka viņš ir “slēptā” lezba, bet ja nu tomēr viņa ir īsta, tad lūdzu iepostēt te viņas vāveri ar jaunākās avīzes “Diena” Nr., kur skaidri ir saskatāms datums.

 4. 1) A Tev ko? Nav bagātu senču? Staigā 3310 nokiā? Ir ļoti daudzi tādi, kas paši nopērk šos Tevis devētos biezos telefonus.

  2) Tev ko? Par maz dod? :) Negrib Tevi neviens? Vismaz tā izskatās..

  Jauku dienu ;) vēl tik pat “lietderīgu” rakstu!

 5. Ja rakstītāja tiešām ir sieviete, viņai ir problēmas… Problēmas ar krāniem. Jo raksts ir diskriminējošs. Vai tad dāmām, kas četrstūrojas, aug krāns? Varbūt palielinās kāda atvere, kas pats par sevi runā tikai par sliktu, jo tad ir vajadzīgs VĒL LIELĀKS KRĀNS, lai viņu apmierinātu. Tā kaut kā.

 6. Ļoti labi. Bisektrise ir trāpījusi pa olām vairākiem stilīgajiem kretīniem, kuri iečekojas Rimčikā tapēc, ka Ilze, Zane, Lūcija or whatever, ko jau tur gribētos izdrāzt, dara tieši tāpat.
  Skumji, ka Cehu lasa cilvēki, kuri patiešām lieto to čekošanos (spriežot pēc komentāriem). Izlasot, ka kāds ir kaut kur iečekojies pārņem tādas pašas sajūtas kā reizēs, kad kāds uzaicina uz FitLine semināru: “žēl, ka mēs sarunājamies pēdējo reizi”.

 7. ou jē, Rinald, domāju ka Tev jātaisa seminārs par tēmu “Kā draugiem.lv nomainīt vārdu/uzvārdu bez maksas?” ar vienu riktīgu fourskvēre punktu, tadu sarkanu un maziņu (aizmugurē).

 8. Daudz par vulgāru tā Beatrise. Kvalitatīvu humoru aizstāj gluži vienkārši lamuvārdi. Temats ir saistošs un ar labu potenciālu rēcīgam rakstam, taču šajā gadījumā vēlme izpausties kā ūber-anarhistei un šausmīgi smieklīgai meičai galīgi nav sevi attaisnojusi. Vairāk izskatās pēc Trenera alter-ego profila. :/

 9. Uj, reklāma? Kur? Jūsu viedokļi aprobežojās ar locekļiem un lamuvārdiem.. Ja pa retam parādās humoristisks raksts tad tas ir reti, bet vairāk par saviem mazajiem krāniem nespējat runāt.. un izskatās, ka arì manis rakstīto komentāru uztverat nopietni.

  Viss nopietni saWljjuki :* buchas mammai un jūsu zema profila cilvēka raksturojumam! Mīlu Jūs un turpināšu ieskatīties ;)

 10. Pieņemu, ka varētu notikt līdzīgi, kā ar brīvo muti, proti, sievietes rakstus pēc kāda laika vienkārši pārstāšu lasīt. No offence, bet vienkārši neuzrunā.

  Protams, pēc viena raksta nevajadzētu spriest, jo jau iepriekš esmu novērojis, ka cehā vienam izcilam rakstam pēkšņi blakus var parādīties visai vāji komponējumi.

  Bet ko tur daudz. visiem izpatikt nav iespējams.

 11. Ja šis raksts bez izmaiņām būtu ielikts zem “tricepss” vārda, tajā nebūtu ne kripatiņas no augstāk komentāros minētās “sievietes nemākulības” utt. ;) Dāma patiešām raksta ļoti labi, un, ja jūs kādu aizskāra viņas attieksme, tad viņa laikam būs trāpījusi desmitniekā ar to “kad esi reģistrējies” locekļa bildi. Raksta autorei tikai visu cieņu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *