Integranālās personības tests

Pēdējā laikā sabiedrībā palielinājusies interese par personības izpētes jautājumiem. Cilvēks kā mentāli, emocionāli, sociāla un ķermeniska būtne – šādi mūs definē integrālās izglītības institūts, kura apzinātības kursi ierēdņiem sacēla vētru masu medijos. Un nepamatoti – personība ir jāpēta un jāanalizē, nevis tikai tupi jānodirš.

Ceha mākslīgā intelekta laboratorija arī ir spērusi soli šajā gaismas misijas virzienā, kā vienmēr ne bez Kristapa Āla līdzdalības. Plānojam vairākus pasākumus, taču, ņemot vērā sabiedrības garīgo trauslumu, pagaidām nevaram atklāt projekta nianses. Šobrīd padalīsimies ar pirmo produktu – integranālās personības testu. Tas ir pavisam vienkāršs un pilnīgi par velti. Ir tikai jāatbild uz jautājumiem, ko tu domā par šobrīd sabiedrībā notiekošajiem procesiem, un atkarībā no atbildes mēs noteiksim tavu personības integranālo tipu.

Tavas domas par:

Kiviča un Skulmes duo. Šķiršanās, saplūšana, ceļojums uz Berlīni, Vislatvijas tūre un iespējamā emigrācija

a) Divi lohi, kas atraduši viens otru. Dodu šai savienībai maksimums pusgadu, kas beigsies ar citu blondīni.

b) Ir tik brīnišķīgi, ka mūziķis un māksliniece (žurnāliste/ deputāta palīdze/ gandrīz pilote/ dziedātāja/ cilvēks orķerstris) ir atraduši viens otru. Divas radošas dvēseles, kuras sabiedrībai nesaprast.

c) Vairs nav aktuāli, tagad modē Gobzema puņķi.

d) Nepiš.

Imants Parādnieks kā Ministru prezidenta padomnieks demogrāfijas jautājumos

a) Tas tiešām nav cehraksts, bet delfu ziņa?

b) Cienījams vīrs, kurš pats ar savu personisko piemēru uzlabojis mūsu bēdīgo demogrāfiju un tātad pilnībā kompetents.

c) Kā teicis Kivičs: “Svarīgāk, kā dzīvot labi, ir dzīvot interesanti.”

d) Nepiš.

Dzelteno vestu protests pie Saeimas

a) Kotlešpartijas izklaides piketu tukšuma laikā (koki izcirsti, olšūnas beigušās, dzīvnieku cirkā nav).

b) Dzeltenās vestes ir sena latviešu budēļu tradīcija. Steidzami jādibina “vecajo padome”, kas izlems lietas bez tiesas, un tās biedri valkās vestes ar auseklīšiem.

c) Kas ir dzeltenās vestes?

d) Nepiš.

Ušakova kratīšana

a) Kārtējā pokazuha, pakratīs un neko neatradīs. Gobzema puņķi interesantāki.

b) Beidzot pienācis taisnais sods! Atlaist Rīgas Domi, apliet visus ar nano ūdeni un pieņemt vietā Parādnieka sievas un bērnus.

c) Izkratiet taču Ušakova kaķus!

d) Nepiš.

Gobzema un Kaimiņa šķiršanās

a) Tas jau bija paredzams. Kurš no viņiem ir lielākais mudaks?

b) Sorosa sazvērestība pret Latviju. Viņš ar saviem čemtrailiem ir nozombējis šo krietno vīru smadzenes, lai tie sanīstos un mūsu tauta iznīktu. Lūgsimies visi Pokaiņos par viņu atpakaļsaplūšanu!

c) Man garšo puņķi.

d) Nepiš.

Narcos Latvijā – Koknesē aiztur rekordlielu kokaīna kravu, Priverts publicē grāmatu par saviem kurjera piedzīvojumiem

a) Truksnis raud, Eskobārs kapā apgriežas.

b) Arī žīdmasonu sazvērestība. Šodienas narkomāniem dzims bērni – geji.  

c) Man sen ir pašam savi krājumi.

d) Nepiš.  

Testa rezultāti. Saskaiti, kuras atbildes esi izvēlējies visvairāk,  un tāds arī būs tavas personības integranālais tips.

a) Tev pašam liekas, ka esi bezgala asprātīgs ciniķis, kurš visu noliedz un ir ļoti stilīgs. Patiesībā tu esi tieši tik pat liela meinstrīm aita kā tie, kas pārposto fenikssfun jokus. Tu noteikti staigā apkārt, visiem izrādīdams savu tetovējumu vai, ja esi beibe, liec instī bildes ar rozā gumijas zābakiem. Tavs alternatīvisms ir tikpat klišejisks kā dročīšana uz Kimas Kardašjanas dibenu.

b) Draugs, no offence, bet esi sajaucis lapu, DDD laikrakstam ir cits links. Varam tev tikai novēlēt nenosalt Pokaiņos. Es, raksta autors, tev personīgi rekomendēju lielisku FB grupu – Atpazīsim masonu un citu tumšo spēku un pelēko viltības!

c) Tu lieto ko tādu, ko mēs nezinām. Neesi cūka, padalies ar recepti!

d) Ja uz lielāko daļu jautājumu vai pat visiem atbildēji ar “Nepiš”, apsveicam! Tu esi sasniedzis dziļāko integranālās personības attīstības stadiju un kļuvis par meistaru. Tu to, protams, zini un arī, iespējams, kā magnēts jau pievelc mācekļus. Taču tāda veida sava ego glāstīšana tev nav vajadzīga – tevi vienkārši nepiš.

8 Replies to “Integranālās personības tests”

  1. Nu, – es teiktu, – tikai tā pa pusei. Testu ar neizgāju, – kaut kur derēja d atbilde, kaut kur – neviena, pametu pusceļā. Eirovīzijas rakstu vispār tālāk par 3. rindkopu netiku, – laikam tāpēc, ka pati eirovīzija nešķiet aktuāli un interesanti. Jūsu raksti par sportu – tāpat. Bet vispār – jūsu pievēršanās aktualitātēm, – tas ir jēdzīgi.

    Prātoju, – ko vēl varētu ieteikt? Gobzems vai Kivičš, – kaut ko par to rakstīt, – tas būtu laikam banalitātes kalngals. Atbilstoši sezonai – laikam valentīndiena tuvojas, – protams arī nevājs risks pliekanās banalitātēs ieslīdēt.. – bet nu tomēr, – mīlestība jau mūzīga tēma..

    Bet vai par kendamām esat kaut ko rakstījuši? – tā škiet šobrīd diezgan karsta un un asprātību vērta tēma.. Nupat izlasīju, ka Latvijas kendamu kopiema nosoda to, kā vienam kendamu veikalam esot bijusi melnā diena – dienā nozaguši to koka verķīti 120 eiro vērtībā, bet naktī vai vakarā – divi neģēli tam pašam veikalam logu izsituši ar no zemes paceltu objektu. Visa Latvijas kendamu kopiena sašutumā. Manuprāt te ar grods sižets labam stāstam, noteikti lasītu ar interesi.

  2. Yes, beidzot arī šeit pirmajā teksta daļā tiek pieminēts Andris un Liene ar varbūtējie rezultējošiem iznākumiem.
    Mani piš ko dara Andris, bet nepiš ko dara Imants un Nils.
    Gatava pieliekties pēc divīša govs Helga no kaimiņmājas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *