Inspekcija Skapī

Pretī sēž efektīga tumšmate. Nē, ne pie tava galdiņa. Tālāk. Ir pusdienu pārtraukums, un tu esi viens. Tev pietrūkst viņas acu skatiens un pieskāriens. Nu, nē taču.

Parasta darba diena un parasta pārtraukuma kafija. Bet vispār jau varētu tā smeķīgi nostūķēties. Tu slepus pamet skatu uz tumšmati. Tā kaut kur starp 40 un 50, grūti noteikt. Varbūt 60. Bamperis gan uz visiem 100, grandiozs. Droši vien ar tiem vasarraibumiem līdzīgajiem lāsumiņiem starp krūtīm un kaklu. Kā kugāru vecuma krūtainajām skolotājām pamatenē. Kaut kāds kinks uz to tev vēl ir palicis. Atmiņas par tik tuvu sejai esošu sievišķību, kad skolotāja pārliecas pāri plecam un ar pirkstu baksta uz kaut kādu formulu kladē.

Tumšmate ir pamanījusi arī tevi, un izskatās, ka viņai tu tā – ne pārāk. Fak, nevajadzēja vilkt mugurā stulbo kreklu ar banāniņiem un melonēm. Bet ceturtdiena, noskaņojums jau velk uz nogali. Gribējās būt tam asprātīgajam džekam ar smieklīgās apdrukas zeķēm, ne? Vajadzēja, Raimi. Vajadzēja.

Bet brunete turpina skatīties virsū un dedzināt caurumu pierē. Paliek jau bišķi nekomfortabli. Sākt tagad apcerīgi skatīties ārā pa logu kā filmās? Bet tur pretīgs, lietains aprīlis. Un būs skaidri redzams, ka tu speciāli novērsies. Telefons nekad nepiečakarēs – tu izvelc ārā un pēc ieraduma sāc svaipot “Tinderi”.

Brunete pieceļas nāk uz tavu pusi. Bet paiet garām, uz tualeti. Labi, ka no priekšas nevarēja redzēt, kas notiek ekrānā. Tur uzreiz būtu nolasāms izmisums. Reizēm tiešām šķiet, ka vieglāk būt gejam, nevis ņemties ar šitām neizprotamajām čūskām. Svaipot “Grindr” un pēc grūstiņa kopā uzzipāt pleisi. Šai vietai pat piestāvētu – geju klubs, kā nekā.

Pakausi nopaijāja gaiss, oda pēc kaut kā nešpetni salda, kā omīšu smaržūdeņi, un drusku pēc sūda. Tāda saldsērīga smarža, sauksim to tā. Atbilstoši 40-50 (labi, arī 60 un 70) gadu vecumam. Gluži kā pamatskolā, pie vaiga atkal bija milzīgas krūtis, un no tām staroja siltums. Viņa bija pienākusi klāt tik strauji un nu skatījās tavā telefonā, tavā nožēlojamajā “Tinder” profilā.

“Labi, gejs tu tomēr laikam neesi. Bet es zinu, ka tu dročī,” tumšmate iečukstēja ausī, iepūšot tur ķilavu olmaizes spoku.

1 Reply to “Inspekcija Skapī”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *