Cehs ēd: kafejnīca Vest

Šķiet, ka šobrīd galvaspilsētā nav trendīgākas vietas par kafetēriju Vest. Tā, gluži kā tāda lecīga erekcija, izspiedusies no sirmās māmuļas Rīgas vaiga. Ilgi tā mani vilināja ar saviem bārdainajiem baristām, rūtaini kreklotajām apteksnēm un izvarotajiem mopēdiem. Pagājušajā nedēļā beidzot nolēmu, ka nevaru vairs ilgāk gaidīt un arī man ir jānomēģina vai tiešām Vest ir tik lielisks, kā to slavē zināmās deklasētās aprindās, vai arī tas ir tikai kārtējais ātri pārejošais modes untums.

Savu nelielo gurmāna ceļojumu sāku ar baltas kafijas pasūtīšanu. Jau pēc pirmā malka skaidri sajutu, ka izmantots prasts krāna ūdens. Par 3 EUR tomēr biju gaidījis ko vairāk par spļāvienu sejā, tāpēc atļāvos kafiju uzlabot ar līdzi paņemto strukturēto ūdeni.

Sapratis, ka šajā dīvainajā ieskrietuvē pavārs ar manu ķermeni var izrīkoties pēc savas patikšanas, nolēmu lieki neriskēt un jau laicīgi nodrošināties ar trim pretsāpju tabletēm. Par kūciņas cenu pat negribas atcerēties. Manā dzīvē ir bijis laiks, kad esmu zvērīgi piekāvis sievieti par mazāku summu.

Protams, arī šoreiz izdzinu kafejnīcā veST valdošo pompozitātes dēmonu, apslakot pārvērtēto biezpienmaizi ar svētīto ūdeni.

Godīgi sakot, pēc pēdējā kumosiņa nokniebšanas, nejutos paēdis, tāpēc nolēmu nežēlot sevi un pasūtīt picas šķēli. Diemžēl, bāra VesT pavāram ir sava, no visas pārējās pasaules atšķirīga izpratne par picu… Viņaprāt, pica ir ar salātiem apgānīta, bieza sāļā torte. Esmu pietiekami ilgi strādājis valsts iestādēs, lai atpazītu sāļo torti. Tāpēc nedirs, Ratatuī, tā nav pica.

Vienīgais, kas mani piespieda iztukšot šķīvi, bija vecāku ieaudzinātā cieņa pret ēdienu. Siers un maize galu galā nav vainīgas, ka šī ūķa darbiniekiem ir tikai kreisās rokas. Vai Vestā pasniegtais ēdiens ir kas tāds, ko es dotu cilvēkam, kuru mīlu? Jā… bet tikai tad, ja šis cilvēks būtu smagi slims un es vēlētos izbeigt viņa ciešanas.

Pēc maltītes atlika vēl pēdējais pārbaudījums pēc kā vērtēju ēstuves – vai ir iespējams pamīzt izlietnē. Diemžēl, arī šeit VeSt izgāzās, jo izlietni no ēdamzāles neatdala durvis. Neatlika nekas cits, kā strukturēti piemīzt podu.

Verdikts: 1/5 un arī tikai tāpēc, ka nepaklupu aiz sliekšņa.

45 Replies to “Cehs ēd: kafejnīca Vest”

 1. Jāatzīst, biju gaidījis plašāku lažu aprakstu! Par to, ka no ēdienkartē norādītā gandrīz nekā nav un var dabūt tikai to pašu srano picu. Kāda h.ja pēc taisīt plašu ēdienkarti, ja jau pusdienlaikā neko nevar nopirkt? Un to nevar norakstīt uz “mēs nesen atvērāmies, vēl daudz, kas procesā”! Tā notiek jau mēnešiem, galu galā, ir pagājis jau pusgads!
  Viesmīļi, pārējie apkalpotāji zem katras kritikas. Ir jau forša doma par “savu Krodziņu, ar tādu konceptu kā nevienam”, bet derētu arī pieņemt vismaz vienu cilvēku, kas krogā pirms tam ir strādājis, nevis no reklāmas aģentūrām un fotogrāfiem pārmesties ēdināšanā.
  Vienīgais, kas tur ir labs – savādāki dzērieni nekā vairumā krogos. Bet par to naudu es tos labāk pērku Spirits&Vine pa tiešo un dzeru mājās.
  Katrā ziņā, iepriekšējā nama apsaimniekotāja – gruzīnu kantora (kas arī bija čmošņiks) ilgmūžību šitam krogam nepārsist. Noskries pirmais hipsteru vilnis, atvērsies vēl kāda trendīgāka vieta un pļurkts būs. Max 2 gadi un kaunpilna slēgšana ar zaudējumiem un izsapņotu sapni par “savu krodziņu”.

 2. Ja godīgi, tad 1. reizi dzirdu par tādu iestādi. Ja Cehs.lv par to raksta, tad maz ticams, ka par to ir kaut kas vēl sliktāks. Šķiet, ka uz ielas nopērkamie belaši ir dzīvībai mazāk kaitīgi.

 3. Strūkla liecina, ka autors ir vidējos gados, mazliet virs 30, tumšmatis. Dzimis laukos vai reģiona centrā, uz Rīgu pārvācies salīdzinoši nesen. Introverts, inteliģens. Iespējams, pašnodarbināts. Romantiķis.

 4. Par alu, Jūs par alu neuzrakstījāt! Kā var maksāt 0.3 alus 4 līdz 5 EUR ? Kā? Gan jau kāds tagad nodomās – he, tu jau vecais muļķis tik uz pilzenītēm sēdi un kārtīgu ipu nespēj nobaudīt,atļauties. Zini ko – ej dirst! Dēļ šādām iestādēm un apmeklētājiem visi citi bāri pacels cenas, jo redz ir idioti, kas pērk… eh.

 5. pilsētā runā, ka šī ūķa īpašnieki slikti izturas pret darbiniekiem, jo viņu veiksme un iedomība bezrūpīgi spriņģo roķelēs sadevušās… sašņaukušās…

 6. Beidzot esmu atradis sev domubiedrus, es tikai izlietnē mīžu jau gadu 10 , nekas labāks nevar būt.

  Plusi:

  + Ērti

  + Mīžot tīksminos par sevi spogulī

  + Apmīzt bikses ir gandrīz nereāli

  Mīnuss :

  – Publiskajāš toletēs, cilvēki jocīgi skatās

  – Ir sanācis apmīzt rokas, kādam kurš tajā brīdī mazgā viņas izlietnē

 7. Kad uz poda kāpj ar kājām, Rīgā valda Saskaņa.
  Kad tēis mīž izlietnē, saskaņa valda arī ģimenē (izņemot gadījumus, kad tētis pirms urinācijas aizmirst izņemt traukus no izlietnes).

 8. Un jā. Es nespēju trāpīt Like pogai. Kas tas vispār ir – Like poga? Un kādēļ tai jātrāpa? Bet es varu trāpīt izlietnē, man pienākas astotais karatē un divpadsmitais džudo dans kā Putinam, jo viņš var trāpīt izlietnē, tupot ar kājām uz poda. Un ko esi sasniedzis tu?

 9. O viesmīles tur ir atsevišķa ieraksta vērts temats, jo tikai vest’ā tev limonādi atnes kopā ar burgeru. 20min sēdēt un blenzt otram sejā nav interesanti

 10. Tualetes tur ir atsevišķa ieraksta vērtas.
  Pie izlietnēm stāv drausmīgs plakāts rāmītī ar “mēs iestājamies par” un “mēs esam pret”. Varbūt autoram vai kādam ir nejaušs fotouzņēmums?

  Apteksne nevalkāja apspīlētus legingus. Nezinu vai tā ir īpašnieka tuvredzība vai viņas aprobežotība.
  To nu pusgada laikā derētu iemācīties, ka dzeramnaudas lielums ir tieši proporcionāls dibena lielumam. Slēpt to zem flaneļa krekla? Tas ir tas pats, kas noslēpt Start pogu Windows 8 un saukt to par progresu.

 11. Ja tev tas ir tieši proporcionāls, tad tu esi perverss un garlaicīgs tūļa. Normāliem cilvēkiem tas ir apgriezti proporcionāls. (If you know what I mean.) ノಠ益ಠ)ノ彡

 12. ja apteksnei ir skaista pakaļa un mirdzums acīs, ja viņas divas augstākās izglītības patīkami izspiežas no virs nabas sasieta krekla – skanošā pieplūdums garantēts!
  Ja acij tīkama meitene ģērbjas kā vecmāmiņa vai garāžā strādājoša amēba, tad vieta šamai ir uz žurnāla “Fisting made in LV” februāra numura vāka.

 13. karoche, let’s face it! raksta autors nav aizgājis uz krogu, lai pēc tam nodotos konservatīvai kritikai un uzskaitītu tā plusus un mīnusus : D skaidrs, ka tam Vestam mīnusu ir dafiga, kā jau katrai iestādei, bet šeit tomēr autoram primārais ir bijusi kārtējā žults ejakulācija. tas vairāk izskatās pēc tā, ka kāds nabaga wankers ir sakairināts par to, ka tur tusē stilīgie nekā par to, kas tur tiek pasniegts, un vispār – visas šitās stilīgo vietu un pasākumu tēmas ir, kā melnzeme lētam sarkasmam un žultij, lai piepulcinātu vēl bariņu aurojošu komentētāju, kuri ar putām uz sejas un karstu mīzienu biksēs pēkšņi pārvēršās par smalkiem restorānu apskatniekiem. hehe

 14. Pitagoram,

  Šī nav rubrika “Zirnis ēd”. Varbūt nevajag būt pārāk nopietnam lasot cehu un nav veselīgi zem katra joka likt*

  *šis bija joks

  Brīnos, ka nesāki moralizēt par “zvērīgo sieviešu piekaušanu”.*

 15. Loronzo,
  izskatās, ka tev rādās. nekur savā iepriekšējā komentā nemanu nevienu *šis bija joks. tas kur es lieku savu “hehe” ir mana darīšana un man vispār ir pohui, kā tev tas izskatās. nepiepisies vārdiem, kā arī pats man te nemoralizē, kas būtu jāuztver nopietni un, kas nē. vai tad cehs.lv vispār var uztvert nopietni? vienīgais, ko var te dažreiz jautrības pēc padarīt ir iekakāt kādu pretēju viedokli šitajā anonīmo wannabe snobu bariņā, lai nesadomājās, ka nu ir baigie dirsā drāzēji, rakstot kaut kādu kārtējo huiņu par hipsteru vietām.

 16. izskatās, ka pitagōrs pidors tā riktīgi ņēmis pie sirds.
  Un tēlo vēso Marlōnu Brando labākajos gados.
  Vai ar “konservatīva kritika” tu biji domājis “konstruktīva kritika”, klaun?
  Gribēšu un piepisīšos vārdiem, jo tie (vārdi) parāda tavu, tā sacīt, iekšējo skaistumu.

 17. Kāda atšķirība – pods vai izlietne? Publiskā vietā arī uz izlietnes sēdēt ir bīstami!
  Tāpēc parasti kāpju ar kājām uz izlietnes malām un tikai tad sāku knaibīt.

 18. galvenais publiskā vietā ar krānu neskarties pie izlietnes malas, jo pirms tevis tur būs pabijis vēl nez cik krānu – mazums ko vēl norausi, ko tad sievai mājās stāstīsi?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *