Hokeja komandu fanu klubu biedri – idioti

Lai neveidotos lieki pārpratumi, uzreiz pateikšu, ka esmu liels hokeja fans. Savai ģimenei esmu iegādājies divus Dinamo mājas spēļu abonementus: vienu sev pašam, otru – labākajam draugam, jo sievai hokejs besī. Pēc numura varu atpazīt visus Dinamo spēlētājus un no galvas zinu viņu tekošās sezonas lietderības koeficientus.

Kad tas nu būtu pateikts: nav kaitinošāku cilvēku par Rīgas Dinamo fanu kluba biedriem. Visi vienādos kreklos, vienādās cepurēs, vienādām šallēm, kuras visu laiku jāceļ virs galvas, lai aizmugurē stāvošajiem būtu sūdīgāk redzēt spēli. Jā – stāvošajiem, nevis sēdošajiem, jo kārtīgs fans uzskata, ka krēsls ir butaforija.

Brīdī, kad kā normāls cilvēks sēdi, baudi Arēnā hokeju, dzer aldara alus izstrādājumu, lamā Ābolu un ceri, ka nekur tuvumā nesēž neviens bērns, kurš varētu dzirdēt Znaroka cienīgo leksikonu, saproti, ka vēl stulbāki par sinhroni lēkājošo jampampiņu kustībām ir no viņu mutēm skanošie uzmundrinājuma saukļi. “Tikai Rīga! Tikai Dinamo!” Veči – tad tikai Rīga, vai tikai Dinamo? Izvēlieties vienu – kurš? Tad pēkšņi visi vienā balsī sāk dziedāt “Ai, jel manu vieglu prātu – jauns apņēmu līgaviņ'” Nožēlai par pāragru laulību droši vien vajadzētu hokejistus uzmundrināt. Dzirdot šo dziesmu viņi noteikti gara acīm jau iztēlojas pārrašanos mājās pēc mača: “Kur tu biji? Atkal ar draugiem dzenāji pa ledu gumijas gabalu, ja? JA?!?” Kā nākamo iesaku dziedāt kāda sms kredīta reklāmas dziesmu – būs līdzvērtīgi uzmundrionši.

Jau mirkli vēlāk visi fanu kluba biedri paceļ rokas 45 grādu leņķī, gluži, kā salutējot Hitleram, un kliedz: “DINAAAAMOOOOO! DINAAAAMOOOOO!” Forši, čaļi – jūs esat iemācījušies komandas nosaukumu. BRAVO! Sevišķi idiotiski šis sauklis izklausījās reizē, kad spēlējām pret Minskas Dinamo…

Tad, protams, mūžsenais: “Hokejs bez alus ir daiļslidošana!” Nē, vīri – hokejs bez alus ir hokejs. Ja jūs kādreiz, skatoties daiļslidošanu, esat tik skarbi piepisušies, ka tas izskatās pēc hokeja, tad iesaku turpmāk no alkohokla atturēties. Savukārt, ja hokejs kļuvis par vienīgo ieganstu aizliet seju, nevajag aizmirst, ka latviešiem ir tādas svētku dienas kā pirmdienas, otrdienas un visas pārējās nedēļas dienas.

HOPS! Saša Ņiživijs gūst vārtus! Pūlis auro! Pār fanu kluba biedru galvām tiek pārvilkts milzu Latvijas karogs. Tieši tā – kaislīgākie no hokeja faniem nav pelnījuši noskatīties atkārtojumu. Pārvilksim pār galvām karogu – varbūt tas aizkustinās vārtu autoru un viņš beidzot iemācīsies latviešu valodu. Tiklīdz tas notiks, klubu pārsauks par “Līdzstrāvas ģenerators Rīga”.

Tūlīt pēc gūtā gola fanu kluba biedriem skaidrs: to jāatzīmē ar vilni – pašu dumjāko no hokeja uzmundrinājumiem. “Davai, taisām vilni! Pie dzintara jūras, bļaģ! Vienkārši lēksim kājās, paceļot gaisā rokas, un sauksim: “Uuuuuu!””

Bet ko citu lai sagaida no cilvēkiem, kas fano par Rīgas Dinamo – “nacionālo klubu”, kurā rezultātu taisa ārzemnieki, par ārzemnieku naudu spēlējot pret ārzemniekiem?

28 Replies to “Hokeja komandu fanu klubu biedri – idioti”

 1. Es Tev pilnībā piekrītu.
  Tapēc ietaupīdams uz abonenta naudu, esmu pagādājis vislielāko collu tv kasti pie kuras regulāri aizleju acis gan ar sev tīkamāku alu kā aldara mīzalu vai arī šņabi un liķieri. Atkārtojumus redzu un arī reklāmas, turklāt pēc spēles varu parubīties dīvānā un nekur nav jābrauc. Uz tramvaja biļetēm reāli ietaupās, turp/atpakaļ apinīša vērtība ble.

  Par fanukluba izdarībām viss skaidrs, tur tajā vietā kur to karogu velk pāri, sēdiņa pēc ģīmjiem, jo kas neglītāks, tiem velk pāri lai nebūtu jāblamējas pa televīziju ka mums neglīti fani iraid. Tapēc arī operatoriem parasti tiek dota komanda ka fanu sektoru filmē tad kad lielais karogs ir nosedzis mūsu nacijas kauna traipu.

  Tas pats attiecas arī uz kājās stāvēšanu un skata nosegšanu. Pirmkārt jau tu nevari rēgoties pa televīziju ja tev nav fanu krekla, un pat ja ir, tad skat iepriekšrakstīto – ģīmim jābūt glītam.

  A par rezultātu taisīšanu, bļa, jāraksta Lipmaņkungam vēstuli par nepatriotisku rīcību Latvijas klubā uzņemt ārzemniekus. papildus tam jāaizliedz visādiem Sašiem Ņiževijiem un citiem kuri pārstāv Latvijas krāsas PČ, spēlēt līdz brīdim kamēr neiemācīsies latviešu valodu un nenēsās ausekli pie krūts.
  Turklāt visus karsumus, dārziņus un citus pa pasauli izmētātos, jāsavāc atpakaļ vienkopus un turpmāk strikti jāaizliedz spēlēt ne-latvijas klubos.
  Par šo te jātaisa referendums un jāiesaista visi sociālie spēki.

 2. tas “Dinamo” vispār tāds interesants projekts, sak’, pienesums Latvijas hokejam, pieaugušo izlaisei nu toč nē, neatceros, kad Latvijas hokejā ir bijis tik liels izlases (arī citu KHL klubu) spēlētāju traumatisms kā tagad, jauniešu hokejam arī tas klubs ar sistēmu neko nedod, jo lielu daļu sezonas viņi braukā pa Krieviju, treniņiem laika nealiek, par mācībām vispār nerunāsim, vai visi varēs kļūt par profesionāliem hokejistiem un pelnīt ar to maizi, nu cerams jā. + tas pats noteikums, ka katru spēli jābūt pieteikumā 2-3 (precīzi nezinu) jauniešiem, džeki labākajā sevis potenciāla realizēšanas vecumā sēž uz rezervistu soliņa un pie spēļu prakses netiek.
  Reiz redzēju vienā forumā paceļamies kutelīgu jautājumu – Latvijas izlase mierīgi var iztikt bez Dinamo spēlētājiem, ar vārtsargiem un uzbrucējiem var mierīgi nokomplektēt neDinamo izlasi, imo, aizsargus arī var piemeklēt. Par to, ka ir paputējis vietējais čempionāts, vispār nerunāsim.
  Par KHL starptautiskumu – pasekojiet KHL lapai FB, ir apsveikums kaut 18.novembrī? nē, bet uz Krievijas prezidenta vēlēšanām un 9.maiju gan aicina. “Mūsu” Hara un Oļega Dinamo pēc kausa izcīnīšanas uzvelk kepkas ar uzrakstu “Čempioni Rassii” un kausu uz Latviju atved atrādīt visiem tik iecienītajā veikalā, kas reiz ne Latvijas pilsoņiem deva atlaides. KHL kanāls arī tik drellē nostaļģiskas Padomju hokeja filmiņas, žurnālisti arī tā neko, izmanto tulkus intervējot spēlētājus starplaikos.
  Līdz ar to es nesaprotu, kāpēc Latvijas hokeja fani, nākot uz izlases spēlēm velk tos Dinamo kreklus, es ceru ka uz futbola un basketbola spēlēm neviens nevelk.
  jā, es arī skatos, jo kur gan, ja ne vienā ložā ieraudzīsi bagātāko pensionāru Latvijā, bijušo VDK aģentu un cilvēkus no tiesiskuma koalīcijas.
  ok, trolololo, nav laika sakarīgi sakārtot domas

 3. Skatīties hokeju klātienē ir forši, tikai nevajag sēdēt kopā ar tiem jefiņiem. Arēnā vislabākie ir 101.-104. un 204. sektori – visu var labi redzēt, neviens netraucē, bufete blakus.

 4. Tu sievu/draudzeni ar kaisli vālē?? Vai arī nosēdies 102/103 sektorā un domās to izdri. Kāda Tev bēda ko viņi tur bļauj, ko velk virs galvas, ar ko piedzerās. Ja jau Tev šī sabiedrība šķiet nepieņemama, tad atdalies no tās. Jēziņ!!!

 5. Gan piekrītu, gan nepiekrītu rakstā teiktajam.
  Jā, citreiz fani tiešām aizsedz skatu, bet aprunājoties var visu panākt. Lai gan vienreiz bija gadījums, kad viens no faniem bija tik spītīgs, ka ne par kādu cenu negāja malā. Pat apsardzes palīdzība nederēja, bet beigu beigās viss nokārtojās.
  Es uzskatu, ka ir labi, ka mums ir tādi fani, tas ir viens no simboliem, kā mūs var atpazīt. It īpaši play-off spēlēs, tādas emocijas nekur nevar izjust. Drīzāk būtu jābrīnās, kuri vispār bez nekādām emocijām aiziet uz spēli.

  P.S. Aleksandrs Ņiživijs nerunā latviski!

 6. Stulbs raksts un stulbs uzbrauciens cilvēkiem, kuriem patīk darīt to, ko viņi dara, no tāda, kurš dzīvē, ne tikai Arēnā, jūtas , kā nepiepildījis sapni un neapmierināts pašā būtībā. Bez šī fanu sektora arēnā vispār valdītu totāls klusums. Par tiem saukļiem , protams, var pastrīdēties, iespējams, kaut kas jauns nepieciešams. Pats arī cenšos tālāk no šī sektora biļetes nopirkt, jo hokeju patīk izbaudīt mierīgākā atmosfērā, kad ir vēlēšanās pakliedzu līdzi, kad nav skatos un vēroju spēli sīkumos, jo bieži vien ir tā, ka kliedzot neredzi ļoti daudz momentus, kāpēc ir noticis, tā, un ne savādāk. Bet šādai raksti liecina par vēl aizvien milzīgo neiecietību pret citādi domājošiem un citādi darošiem līdzcilvēkiem. Hokejs ir un būs tā vieta , kur atdot un saņemt emocijas. Varu piekrist tikai par Aldara alus izstrādājumu, tas tiešām vairs nav alus, un Aldara gaišais nosaukt par Luksus alu, tas ir pēdējais Aldara elpas vilciens….

 7. Kāda jēga šādiem cilvēkiem iet uz arēnu?!?! Visas šīs izdarības ir lai gūtu emocijas un prieku, izbaudītu pasākumu (piem vilnītis). Un visi šie saukļi uzmundrina hokejistu, ne velti viņi pēc tam saka paldies faniem. Ja visi būtu tādi kā tu laikam arēnā būtu tev tīkams klusums. Atceros kad biju PČ’06 Rīgā tad tur bija tāds LMT sektors, kur sēdēja visi bagātie snobi, kas vispār nejuta līdzi bet gan vienkārši vēroja spēli (uzskatu, ka tam ir TV… Redzēt var vairāk un ērtāk)

  PS Pats neesmu tieši Dinamo fans, bet nu šis ir kas tik debīls…

 8. “Savai ģimenei esmu iegādājies divus Dinamo mājas spēļu abonementus: vienu sev pašam, otru – labākajam draugam, jo sievai hokejs besī.” – šis teikums dedzina :)

 9. Par to karogu virs galvas un nevarēšanu apskatīt apkārtojumu, es cik pāris reizes arēnā biju – tur atkārtojumus nerāda. Karoče ja tu gola laikā blakussēdētājam bļāvi ausī “iedo frī!”, tad kod pimpī – atkārtojumu neredzēsi un gudrākais ko vari darīt – celt savu puslitru alum līdzīgā izstrādājuma un lej to pa labi pa kreisi sakot visiem apkārt “bļāaaa… redzēji?” Nu vismaz viens točna būs redzējis.
  Gurdākais veids kā skatīt hokeju ir mājās pie televizora – i atkārtojumu redzi, i Ņižas krēpes tuvplānā, i aliņš leduskapī bez maksas, i toletē ne vien pamīzt vari, bet arī padirst. Un vēl Pučarokina komentāru dzirdēsi.

 10. episki! kāds beidzot ir piecēlies kājās un pateicis to skaļi! Tā nav neiecietība pret citādi domājošajiem, tas ir mazākuma kliedziens pēc brīvības!

 11. Šitais “DINAAAAMOOOOO! DINAAAAMOOOOO!”

  Ir vnk kkas pretīgs! Riktīgs tūdaliņu piegājiens.

  Vai tad nevar normālu saukli izdomāt, normāli izkliegt komandas nosaukumu.

 12. Nekad neesmu sapratis, kālab evi mocīt un sekot līdz tam, kas Tev nepatīk. Man, piemēram, neuzrunā balets. Nu nepatīk un viss. Vai tālab sākt kādu aplikt?
  Klau, ja šādi izteikties pietiek drosmes, tad vajadzētu pietikt to pateikt acīs, nevis nosaukt sevi par cementu.

 13. Kādēļ tad skaties to arēnā nevis sēdi uz dīvāna? Ja kaut kas nepatīk arēnā tad nav ko uz turieni iet!
  P.S Ja saukļi nepatīk izdomā labākus ja jau esi tik gudrs.!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *