Hidžābu problēma = $$$

Kā mēdza teikt mans vecģeds: “Družba, neskati vīru no cepures! Ja vien šī cepure nav takhija… tad gan, neuzticies tam sukam – muslimam!”

Ar šādu pārliecību arī esmu nodzīvojis visu savu mūžu un tieši tāpēc tik liels bija mans prieks izlasot ziņu virsrakstu: Latvijā gatavojas ierobežot iespējas nēsāt sejas aizsedzošu apģērbu”. Beidzot! LATVIJA neiet vienā solī ar pārējo – rietumu deģenerēto Eiropu! Lai cik neticami tas arī neizklausītos, sāk šķist, ka mūsu valstsvīriem ir mugurkauli.

Tomēr mani nepamet sajūta, ka likumprojekts nav pietiekami pārdomāts ilgtermiņā. Ja reiz esam nolēmuši pieņemt šādu likumu, kāpēc gan uz tā rēķina arī nenopelnīt? Mans priekšlikums – sejas aizsedzošu apģērbu ierobežot tikai daļēji. Pagaidiet, biedri, uzklausiet mani pirms sākat mani apmētāt ar mēsliem. Burkas un hidžābus mēs aizliedzam nēsāt, bet, ja viņu “reliģija” tiešām ir TIK svarīga, ir atļauts nēsāt īpašus, valsts apstiprinātus hidžābus. Āķis tajā, ka šie valsts apstiprinātie hidžābi un burkas kalpo kā vides reklāmas laukumi (piemēram, “Rīgas Miesnieka” logo uz muguras, tiek garantētas 2000 ekspozīcijas nedēļas laikā). No šīm reklāmām, teiksim, kādi 60% (izmaksas, summas vēl jāizgludina un jāsalīdzina), pa taisno aiziet valsts kasē.

hi

Padomāsim loģiski. Tā būtu uzvara-uzvara situācija. Valsts iegūtu papildu līdzekļus, savukārt musulmaņi integrētos sabiedrībā. Un, galu galā, ja reiz mēs plānojam pret viņiem izturēties kā pret lopiņiem, kāpēc gan neiet līdz riekstiem dziļi šajā farsā. Tāpat tas ir tikai laika jautājums līdzi viņi sūdzēs valsti tiesā – lai vismaz ir par ko sūdzēt!

 1. aloha snackbar!!!

 2. nu tāds raksts, pilnīgi bail komentēt

 3. Rīgas Miesnieks – dulls vai, tie jau kauj un pārdod CŪKAS – nešķīsto dzīvnieku!

 4. Vajag turbānus ar “RĪGA” logo!!

 5. Tā kā uz tautastērpa redzams arī cehs.lv logo, piedāvāju brīvu reklāmas laukumu uz savas pakaļas.
  Garantēju ~1 ekspozīciju 4 gados.
  Gaidīšu piedāvājumu no Jūsu finanšu departamenta.

 6. Uz muguras vajag obligātu aicinājumu – GO VEGAN!

 7. Kur ir FenikssFun.lv?

 8. Nu nez, tādā jau tikai klauns piekristu staigāt. Un varbūt vēl deputātus filmēt.

 9. Kur ir Gribu.lv? Zinu dažus, kuriem šitais ir fetišs.

 10. …ja reiz mēs plānojam pret viņiem izturēties kā pret lopiņiem…
  Esence.

 11. Vislielāko laukumu atvēlēt kkādam gaļas pārstrādes kantorim, kam logo ar treknu ruksi!

 12. Vilkumeitene, aizved “sīkais” uz gaļas pārstrādes kantori. Kazi, varbūt uzliks ar uz logo…

 13. ģenētiski modificētais

  ““Latvijā gatavojas ierobežot iespējas nēsāt sejas aizsedzošu apģērbu”. Beidzot! LATVIJA neiet vienā solī ar pārējo – rietumu deģenerēto Eiropu!”

  Francija ir tikpat deģenerēta cik Latvija, tur aizliegts nēsāt jebkuras reliģijas piederības zīmes, tajā skaitā, arī sejas aizsedzošu apģērbu.

 14. Ļoti laba doma- Getliņu darbiniekiem vairs nebūs problēmas ar kļudas pēc atvestajiem “miskastes maisiem”

 15. Beļģijā ir aizliegts. Ļoti labi strādā.

Komentēt