Cehs.lv uzvaru komentē autori

Kā jau tas plaši izskanējis vadošajos interneta medijos, Cehs ir ieguvis Latvijas populārāka blogu titulu. Savu čempiona statusu esam īpaši atzīmējuši ar grandiozu portāla dizaina maiņu: ugunīgu uzrakstu pašā Cehs.lv augšpusē. Šādi izcilos panākumus komentē paši autori:

Benvenuto: “Kad mani izmeta no lidmodelisma pulciņa Annas ielā 2, es jau toreiz viņiem teicu, ka dzīvē sasniegšu daudz. Man ir spilgtā atmiņā vārdi, kurus veltīju pulciņa vadītājam: “Zini kas vēl ir mērogā 1:34? Tavs pimpis! Hahahaha!” Šodien, turot rokās Latvijas blogosfēras čempiona kausu, esmu patiesi laimīgs. Beidzot! Beidzot vēsturiskais taisnīgums ir atjaunots un Krima ir atgr… un Cehs.lv ir ieguvis pirmo vietu!”

Kurbads: “Mums vajag jaunas asinis…” – “Piekrītu. Bet kur tās smelt?” visticamāk skanēja saruna vēsas gaismas pielietajā Cehs.lv pagrabstāva ofisā. Dienas vēlāk gluži kā labi tēmēta “Buk” raķete mani sasniedza triecienbrigadiera aicinājums pievienoties kolektīvam. Trāpīgais šāviens iezīmēja Mia.lv auditorijas spontānu fragmentāciju un straujo kritienu pretī aizmirstības bezdibenim, atlikušajām 298 fanēm spiedzot pēdējā agonijā par neizbēgamo Mia.lv slēgšanu.

Zemnieks: “Grūti komentēt pašsaprotamu lietu. Cehs ir bijis pirmais laikā, kad vēl nebija tapis, tāpēc īsti nesaprotu kolēģu sajūsmu. Vienīgais un patiesais prieks, ka beidzot gejiusiešiem mērinistrumenti ir noskaņoti un tie pareizi attēlo blogsfēras stāvokli Latvijā.”

Rupucinskis: “Uzvara blogu topā liek saprast svarīgo – slava un popularitāte uzliek pamatīgu pienākumu nastu. Būs vien jāizdomā, kur tagad izšķērdēt atlikušo piķi un kur likt grūpijas. Pirmā Cehs.lv kolektīva nopietnā investīcija bija noīrēt personīgu rokgrupu (pagaidām tikai solists un fonogramma), kuri Cehs.lv biroja virtuvē spēlēs kolektīvam veltītas slavas dziesmas.”

lodzinjsh: “Kategoriski noliedzu, ka Cehs.lv panākumu pamatā būtu žanra monopols Latvijā, vai portāla nosaukums, kas atvedis tūkstošiem “cehu mēbeles” meklētājus. Mūsu panākumu atslēga ir mērķtiecība un skrupuloza piecgades plāna izpilde. Nākošās piecgades plāns? Finansējuma piesaiste, drukāta medija un politiskas apvienības izveide, prostitūcijas legalizācija, narkotiku glabāšanas dekriminalizācija.”

Sencis: “Es nevienu brīdi neesmu ticējis potenciālam un autoru spējai salikt kopā vismaz vienu pilnvērtīgu teikumu. Manuprāt, viņi ir nekompetenti absolūti katrā tematā, kura ietvaros vispār atļaujas pavērt savu sačākstējušo muti ar truli šķībajiem pirksteļiem, lai pēc tam pašapmierinātos, skatoties kā lobotomiju trīs reizes pārcietušie idioti spaida “Like” un “Share” pogas. āāā… Ko? Cehs? Nē, ar Cehu viss ir OK. Man šķita, ka Tu par dievieti runā.”

Cements: “”Vai tas bija viss?” parasti ir frāze, ko dzirdu no meitenēm, bet šoreiz tā pašam paspruka brīdī, kad paziņoja, ka esam iekarojuši Latvijas internetu. Tas bija likumsakarīgi un paredzami. Kas tad mūs varēja apsteigt? Agnese Kleina, HAHA?! (smejas)”

Špagats: “Šādos brīžos atliek vien atzinīgi paspiest roku asarās mirkstošajiem konkurentiem un naivi cerēt, ka šis kļūs par piemēru tam, kā labais spēj uzvarēt ļauno vai gaišais – tumšo. Nedaudz tikai skumdina sajūta, ka tuvākais konkurents apsteigts par trijiem apļiem, bet, piemēram, Māris Antons – par desmitgadi.”

Vaidelote: “Puiši, ko jums pagatavot?”

23 Replies to “Cehs.lv uzvaru komentē autori”

  1. Nav diezko kosmiski rafinēts joks ar Krievijas brūno, kurš piesmej Mildu. Bērnunama bērni noteikti priecāsies, ka tie tur, kuru Lācis drātē Mildu, mums šo to atmeta. Joks un sarkasms ir divas dažādas lietas. Es nesaku, ka jums nestrādā galva, bet tālāk lai runā ārsti. Lai veicas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *