Vai Iveta Grigule netieši aicina pidarizēt Latviju?

Pirms pāris dienām saņēmām sašutuša Ceha lasītāja vēstuli, kurš pauda neizpratni par Ivetas Grigules personīgo apsveikumu valsts svētkos, kurā, pēc lasītāja uzskata, netieši tika pausts iedrošinājums un atbalsts grupveida homoseksuālām ģimenēm. Lūk pats apsveikums:

Lasītāja atbilde:

Gaidīsim deputātes atbildi (ja tāda būs) un informēsim par sarakstes gaitu vienīgajā objektīvajā žurnālistiskas citadelē Latvijā – portālā Cehs.lv!

P. S. Par šo gadījumu sūdzība ir nosūtīta arī Augustam Brigmanim.

17 Replies to “Vai Iveta Grigule netieši aicina pidarizēt Latviju?”

  1. Kāpēc vienmēr izlasu, ka Ivetiņa ir Gribule? Man jau arī dažreiz gribās.. nez, vai varētu būt tā, ka Ivcim arī tieši šajā brīdī gribās, tad kopā varētu gribēties uz vienu fikso.

  2. Kamēr Grigule neparādīs savas rētas un zilumus, tikmēr es joprojām atsakos slapināt biksēs bailes no 6 arhimegaultrateroristiem Muceniekos.
    Parasti es Grigules sacerējumus nelasu, jo viņas paraksts garantē, ka teksts būs pseidotautiskā villainē ietīts kanalizācijā izzvejots saglumējis vīkšķis.

    Varbūt attiecībā uz Mārtiņu un viņa dzīvesbiedriem, Grigule nedomāja zilo kvartetu, bet gan 4 brāļus bāreņus, sērdieņus, grūtdieņus, dārzeņus (vajadzīgo pasvītrot) – Eiropas neapdomīgās migrācijas politikas izpakaļotus un latvisko identitāti teju zaudējušus patriotus? Jāsaka, ka Mārtiņam pašam nebūtu vēlams pārtraukt depidarizācijas kursus pusratā. Lai arī tas var pilnībā iznīcināt viņa daiļo rokrakstu.

  3. Bļāviens. Vai tā vēstule Grigulei tika rakstīta ar dibenā iespraustu lodīšpildspalvu, un dibenam pie viena vaiga (deniņa) bija pielikts revolveris? Kur tik kretīniski nesalasāms rokraksts?

  4. Nu šis, zēni, bija tiešām smieklīgi! Vairāk rakstus par dolārzaļajiem ZZS un jūsu Reitingi celsies daudzu patriotu acīs. Malači, šī ir pirmā reize, kad rakstu pozitīvu atsauksmi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *