Gada ietvara darbs

Gada brūnā maliņa, ciešais ietvars un stiprā stīpa. Tā iedvesmo. Atlikusi tikai diena līdz gada noslēgumam un tamdēļ gaisā virmo teju nepārvarama nepieciešamība savilkt kopā galus, novērtēt sasniegto un ieskicēt nākamā gada plānus.

Mēs cehā mīlam mūsu lasītājus. Tāpat, kā mīlam Mazo Princi, Murakami un Gorillaz.

Ja izlasot šo pusotru teikumu jums acu priekšā vizualizējās ziemassvētku ainiņa ar kūtiņu, ganu, divām aitām un ceha brigadieri, kas lasītāju satvēris aiz matiem, lasa tam priekšā baobaba un lapsiņas dialogu, vienlaikus defecējoties silītē, tad jūs esat pilnīgi slims un jums piemērots ir izsauciens: “Izejiet no mana kabineta! Diedelniek!”.

Lūdzu atstājiet iesākto porciju.

Atceries lasītāj – ja tu esi izveidojis vismaz vienu privāto joku, tad gads ir izdevies. Ja esi ķiķinājis par dzeju izdzirdot purkšķa skaņas, tad tu esi savējais. Ja esi sūtījis paziņam īseni ar  joku no diviem vārdiem, kas ir politiski nekorekts vairāk kā trīs līmeņos – tad tu esi seškārt savējais. Ja esi uz skolas sienas ar stencilu uzkrāsojis bit.ly linku, kas ved uz div-meitiņām vien-krūzīti, tad tu esi savējais augstākajā pakāpē. Kā pats spīķeris.

Jāatceras, ka Cehs atbalsta pīrsingus, ķermeņa modifikācijas un intestīn-hendlingu. Nākošā gada pirmajos mēnešos ir gaidāma šai tematikai veltīta konkursu virkne. Būs iespējams laimēt 256 krāsu tetovēšanos pie rajonā cienītiem speciālistiem, tricepsu pīrsinga sesijas pie 4. vidusskolas anatomijas fakultatīvās nodarbību komandas, kā arī apendiksa addonu kolektīvos maucienus Doma laukumā.

肛门

Katram cehs.lv atbalstītājam un dalībniekam uzdevums ir skaidrs un ciets: ietetovēt dibena atveres ietvariņa iekšmalā augstāk minētos hieroglifus. Nūdeles, Sports, Cehs un Vista. Nākošajās Ceha plenārsēdēs, asamblejās un sammitos tiks veikts čekings un cilvēki bez šīm atšķirības zīmēm netiks ielaisti.

2 Replies to “Gada ietvara darbs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *