Gacho un Artuss dramatiski piekāpjas Cehs.lv

Nevienam nav noslēpums, ka aizvadītajā nedēļas nogalē Cehs.lv aicināja noslēgt nu jau cieši dusošo ķīviņu starp izklaidētāju GACHO un ētera cilvēku/aktieri Artusu Kaimiņu. Atšķirībā no abiem iepriekšminētajiem, Cehs.lv drosmīgi neatkāpās no saviem vārdiem, lai 9. novembrī pilnā sastāvā ierastos neitrālajā ringā, proti, Cēsīs, Fonoklubā un noskaidrotu, kurš ir un kura nav vīrietis. Galu galā uzskatām par necieņu pret saviem faniem pēc tik plašas publicitātes klusēt. Vēl jo vairāk – izsenis zināms, ka viens no Cehs.lv pamatprincipiem ir nekad nejokot ar alkoholu, rižikiem un midžetiem.

Jau dažas dienas pirms noliktā datuma konsultējāmies ar profesionāļiem, apspriežot stratēģiju cīņai. Kā pastāstīja Ceha pārstāvis: “Sapratām, ka nedrīkstam aizrauties ar iesildīšanos pirms mača, jo tas var ietekmēt rezultātu. Līdzīgi kā pornogrāfijā – ja vienreiz tiek izšauts, filma visticamāk beigsies.” Stingri ievērojot vadlīnijas, dienas gaitā tika izdzerti tikai daži aliņi. Veicām arī savu pretinieku padziļinātu izpēti. Kā pluss attiecībā pret Gačo kalpoja viņa paša video atzinums: “paskaties uz mani… es īstenībā, kas… Maziņš, tieviņš, 67 kilogrami…” Savukārt Artuss savas dzeršanas prasmes nodemonstrēja tiešajā ēterā, kad pēc dažiem šotiņiem jau bija tā piedzēries, ka pats aizmirsa sava raidījuma atcelšanu.

Patīkams azarts un sportisks uztraukums nepameta līdz pat vakara sākumam. Līdz ar nākamajām pudelēm nāca arī motivācija “visu vai neko”. Atpakaļceļa nav – Cehs.lv ir metis izaicinājumu un, nu, ir ieradies atbildēt par bazaru.

Šķiet, abus māksliniekus negaidīti bija pārsteidzis Ceha ofensīvs jau pašā cīņas sākuma posmā. Nebija vēl krekls novilkts, kad rezultāts jau rādīja iespaidīgu deviņu punktu pārsvaru mūsu labā.

Lielā pārākuma apstulbināti, izjutām skatītāju spiedienu un stresu… “Vai tas tā ir plānots? Varbūt negaidīta stratēģija? Ar mums ir cauri!!” Ātri izlēmām, ka ir jādod grīdā, lai pēc iespējas palielinātu savu pārsvaru. Burtiski pēc pusminūtes jau zemē vārtījās krekls, un rezultāts uz tablo bija pāraudzis graujošajā 42 : 0 : 0 (Cehs, Gatšo, Artuss).

Gan mums, gan skatītājiem, gan Gačo un Artusa atbalstītājiem viss bija skaidrs – atpalicēji nebija pienācīgi novērtējuši Cehu. Kamēr meklējām kreklu un ņirgājāmies par uzvaru, kas praktiski jau bija rokā, rezultātu pārstājām skaitīt pie 88 : 0 : 0, lai vēl vairāk nepazemotu pretiniekus, kas nespēja tikt galā pat ar vienu, haha, aliņu.

Gatis aicināja Artusu kauties, bet nevienu nepiekāva. Artuss prasīja naudu, bet to nesaņēma. Cehs.lv piedāvāja iedzert un pieturējās pie saviem vārdiem līdz pēdējam. Pieturējās pie vārdiem, glāzēm, pudelēm un letes. Vai šeit vēl ir kādi jautājumi par vīrietību?

8 Replies to “Gacho un Artuss dramatiski piekāpjas Cehs.lv”

  1. Tad nu gan viri un dzentlmeni. Kadreiz par vardiem duelejas un cinijas liidz asiniim vai navei, tagad tas tiek parversts par farsu un alkohola lietoshanu lielos apmeros.
    Nozelojami.

  2. Pārlasot 2. un 3. komentāru, sāk šķist, ka cilvēkiem ir problēmas ar humora izjūtu un tāda izteiksmes līdzekļa, kā ironijas, izpratni. Bēdīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *