Es kaut ko nesaprotu ar NEPLP

Nekad agrāk neesmu aktīvi sekojis NEPLP gaitām, taču, kopš paziņojuma par 100 štukām tam, lai Kivičs intervētu ļaudis, sargājot Latvijas kultūras mantojumu, sapratu, ka laižu garām visnotaļ rēcīgu padarīšanu. Ziņoju par pirmajiem novērojumiem.

1) NEPLP piešķir 100k Kiviča raidījumam “Rampas ugunis”.
2) NEPLP atzīst, ka ar pieņemto lēmumu jūtas neērti.
3) Uzsākto administratīvā pārkāpuma lietvedību pret LTV komentē, sakot, ka arī turpmāk NEPLP darīs visu, lai žurnālistikas vide Latvijā kļūtu kvalitatīvāka.

Nesaistīti: Attēlā dziedniece Daiga Brila 24. martā “Rampas ugunīs” demonstrē akmeni, kas domāts cilvēkiem, kuri sevi līdz galam nenovērtē.

Foto: play24.lv

20 Replies to “Es kaut ko nesaprotu ar NEPLP”

 1. Cilvēkiem, cehs.lv, ir potenciāli TIK milzīgas iespējas un reāli tik necili sasniegumi ilgtermiņā…
  Jums, ko, ir kaut kādas iekšējas komunikācijas problēmas vai varbūt nav ietekmīgs līderis? Kāda mārrutka pēc jūs veltat savu dzīvi priekš infantiliem patērētājiem?! Jūs tiešām neapjēdzat savu potenciālu un ko no tā var reāli izlobīt?!
  Pat ja vienkārši izmantotu kritiskās domāšanas tēmu – jūs varētu kļūt citējami cienījamā sabiedrībā. Jūs esat par to vispār domājuši?!
  Ja vēl pieliek klāt atbildības sajūtu [nezinu gan, vai tas jums ir svarīgi], jūs varētu kļūt Latvijā par viedokļu līderiem. Šajā valstī atzītiem…
  Jūs tiešām savā vecumā gūstat gandarījumu no infantiliem sajūsmas komentantāriem, kad redzams, ka aiz tā faktiski ir tukšums??

 2. 1. Vareja jau nu Ceham kaut ko ieskiebt (eh, latviskaa nenoviidiiba, bet nu tomeer, tomeer) – peedeejais briivaas zhurnaaalistikas bastions. (Nu labi, veel Kivichs, ja reiz pie vinja uz Kulturas mantojuma saglabasanu atnaaca pat Lembergs, kas atteicaas no Sunu Buudas (a mosh pareizi darija). Labi, neatdosim paaraak daudz goda Ventspils meram, kura paradiishanaas vienmeer garantee reitingus.
  A vot Griguli atvilkt… Tur bez viriskaas harizmas, testosterona un varbut kaada Kivicaa iipashaa nosleepuma neiztikt.

  P.S. Nesaistiiti – kas taa par lietvediibu pret LTV?

 3. Ak tas ir kivičs :D
  Es nekad agrāk nezināju, kas tas tāds ir. Domāju, ka kaut kāddz dziedonis.

  Tieši to akmeņu tanti redzēju un ar sievu vēl sākām diskutēt cik dumji ir cilvēki, kas tic tādiem pekstiņiem.
  Jesusmaria-100k tādam amrazmam

  1. Nostājies pie spoguļa un mēģini pipuku pastiept līdz nabai.
   Ja sanāk – tu esi alternatīvi apdāvināts. Ja nesanāk, tad arī.

 4. Labvakar,

  Man taads padoms. Iepis ar galvu sienaa. Tad nostaajies chetrraapus zem lustras, atgaaz galvu un klausies. Ja ausiis zvana = znachit esi alternatiivi apdavinaats

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *