Es esmu perfekts, es esmu dižens

Es esmu inteliģents, gudrs, labs, skaists, silts, atvērts, interesants, mīlošs, mīlams, seksīgs, neticami bagāts un visādi citādi varens tēviņš, taču arī man ir viena problēma. Es ciešu no zema pašvērtējuma.

Es vairs nespēju sevi mīlēt. Ar “vairs” es domāju, ka es vēl nesen to spēju. Ja nemaldos vēl pirms divām nedēļām viss bija kārtībā, bet pēkšņi tas apstājās. Es pārstāju ar sevi runāt. Es pieņēmu sevi kā pašsaprotamu. Mana dzīve mainījās – sāku skatīties apkārt, meklēt vainīgos, taču tad es sapratu… Es nostājos kails spoguļa priekšā, pavēros tajā, ko redzu, un beidzot sapratu…

Es sev patīku. Man patīk savs fizisko problēmu nomocītais ķermenis ar 15 liekajiem kilogramiem, man patīk šļupstēšana un mana agresīvā čīkstēšana. Es vienkārši dievinu savu neirotismu. Es priecājos, ka es pieprasu no pasaules respektu bez jebkāda pamatojuma vai tā nopelnīšanas. Iekšēji es esmu īpašs, es esmu vienkārši traks pēc sevis.

“Mīli sevi tādu, kāds tu esi” ir labākais padoms, ko vari kādam dot. Nevajag censties kļūt labākam, jo viss ir kārtībā – tu esi perfekts.

SENCIS = PERFEKTS

p.s. vai vari izskaitīt, cik reizes šajā rakstā ir izmantots vārds “es”?

6 Replies to “Es esmu perfekts, es esmu dižens”

  1. Es ko līdzīgu atkārtoju pie sevis katru dienu kad es vakarā pēc sešiem iestūķēju aiz vaiga maizi ar biezu šķēli sulojošas doktordesas un uzdzeru tavu Sprite. Man ir pohuj mani kilogrami, Es esmu personība. Mani kilogrami arī ir mana personība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *