Erotisko stāstu nedēļa: Trejdancis ar kosmosa nimfām

Jau pēc pirmajiem malkiem Andris juta ūdens iedarbību – pasaulīgās lietas šķita zaudējam formu, un viņš bija pārliecināts, ka apziņas skaidrība ir pavisam tuvu. Paveroties pa logu, viņš redzēja, kā pamazām dematerializējas lielveikala “Dole” aprises, taču kaut kas nebija labi. Attēls sāka virpuļot un gar acīm metās tumšs.

“Vai tā tam ir jābūt? Es gandrīz neko neredzu. Galva griežas”, nedroši ierunājās Andris. “Kuš, kuš, mans dēls. Tas ir 5G antenas blakus efekts. Ūdens Tevi attīrīs un Tu būsi brīvs. Saproti, tā antena virs Tavas galvas ir jau vairākus mēnešus. Tu esi apstarots, bet viss būs labi. Es būšu Tev līdzās visu laiku. Šī pieredze izmainīs Tavu pasau…”, pēdējo vārdu Andris vairs nespēja saklausīt, jo apkārtējās skaņas aizstāja nepārtraukta džinkstoņa. Andris juta, kā viņa fiziskais ķermenis atsitas pret zemi, un no sāpēm uz pieres izsitās auksti sviedri. “Man bail…”, viņš aizvērtām acīm čukstēja, taču vārdi neieguva skaņu. Viņš sevi vairs nekontrolēja.

***

Neizturamā džinkstoņa piepeši aprāvās, un Andris lēnām atvēra acis. Spilgtā gaisma viņu apžilbināja, bet pamazām acis aprada ar kosmisko gaismu, un lēni tuvojamies viņš manīja divas gaisīgas būtnes. Andris uzreiz saprata, ka viņa astrālais ķermenis ir nonācis tādā kā gaismas tīmeklī, kosmosā, Šivas valstībā – sauc kā gribi, tā bija Dievišķa vieta.

Viņš vēlreiz pavērās apkārt – spožā gaisma mijās ar spilgtām enerģijas straumēm visās varavīksnes krāsās, apkārt esošā matērija vibrēja no Dievišķās enerģijas. Tajā brīdī abi tēli bija pienākuši pavisam tuvu. Tās bija kosmosa nimfas, un viņu grācija pārņēma Andra apziņu tā, ka viņš sajuta vieglu kņudoņu ķermeņa lejasdaļā. Abām kosmosa būtnēm bija gari gaiši mati, kas sniedzās līdz kailo krūšu galiņiem, bet ap gurniem bija apsieti caurspīdīgi vizuļojoši lakatiņi, kas tā pa īstam nemaz nenosedza viņu maigās vāverītes. Andris gribēja ko bilst, taču viena no nimfām izstiepa roku un pielika to pie viņa lūpām, liekot saprast, ka vārdi šajā brīdī ir lieki. Tikmēr otra feja nokrita viņa priekšā ceļos un lēnām sāka skūpstīt vēdera lejasdaļu vienlaikus ar roku glāstot viņa gailīti. Mirkli vēlāk viņa loceklis bija ciets, un arī otra nimfa noslīga uz ceļiem.

Abas nimfas pārmaiņus skūpstīja dzimumlocekli un stilbu iekšpusi līdz viena no viņām apskāva locekli savām ķiršsarkanajām lūpām. Viņa maigi aplaizīja galviņu un tad paņēma viņa lingumu tik dziļi, ka Andra kaunuma matiņi pieskārās nimfas lūpām. Dieviete iesāka ar maigām – uz priekšu un atpakaļ – kustībām, bet vēlāk viņas galva cilājās haotiskāk un agresīvāk. Andris juta, kā pavederē savelkas muskuļi un bija gatavs kulminēt, taču tajā brīdī vadību pārņēma otra feja – viņa viegli uzpūta gaisu mitrajam loceklim un sēkliniekiem. Un tieši brīdī, kad visu ķermeni ieskāva patīkama zosāda, nimfa ieslidināja Andra čūsku dziļi savā siltajā rīklē un norija siekalas. Ilgāk noturēties Andris vairs nespēja, un viņš ļāva vaļu ilgākajam orgasmam, kāds viņa dzīvē ir bijis. Kosmosa feja pacēla galvu, ieskatījās Andra acīs un norija mutē palikušo balto masu. Tajā brīdī Andris sajuta vēl vienu mikrogrūdienu savos sēkliniekos, un mazs spermas pikucītis izšāvās no viņa galviņas. Tas nosēdās uz nimfas kreisās uzacs, bet abas dievietes šķelmīgi iespurdzās un aizskrēja prom, saviļņojot apkārt esošās enerģijas straumes.

***

“Mosties, dēls”, Andris juta, kā tiek sapurināts aiz pleciem. Viņš atcerējās, kā pirms astrālās pieredzes viņa ķermenis bija saļimis uz aukstās grīdas. Ceļoties kājās viņš ar elkoni atspiedās pret zemi un sāpēs saviebās, sajūtot fiziskā ķermeņa trūkumus. Piecēlies viņš Jānim pajautāja, cik ilgi bijis bezsamaņā.
“Tās bija kādas divas sekundes. Kādēļ jautā?”, atbildēja Jānis, kura sejā bija jaušamas bažas.
“Vecīt, Tu neticēsi, ko es tikko piedzīvoju”, aizrāvis elpu skaidroja Andris. “Es biju ārpus sava ķermeņa! Es redzēju kosmosa nimfas! Es… es… es…”, taču tajā brīdī viņš saprata, ka nevēlas ieslīgt pārāk dziļās detaļās un teikumu nepabeidza. Jāņa seja atplauka plašā smaidā un viņš tēvišķi apskāva Andri.
“Andža, Tu esi izdziedēts! Tagad par 5G starojumu vari vairs neuztraukties! Tava pasaule ir izmainīta!”, priecīgi paziņoja Jānis.

***

Jānis palūkojās pa logu un redzēja, kā Andris priecīgi aizcilpo 7.tramvaja virzienā. Uz palodzes stāvēja pustukša ūdens pudele, kurai blakus uz statīva bija videokamera, ko Jānis parasti izmantoja “Facebook” videoklipu radīšanai. Viņš piegāja pie kameras un izņēma atmiņas karti. Mirkli vēlāk viņš apsēdās pie datora, izvilka kabatlakatiņu un atvēra “Pornhub”. Jānis iedzēra malku sevis radītā atmiņas ūdeņa un ieskatījās spogulī, tad viņš lakatiņā ieslaucīja mutes kaktiņā palikušo ķiršsarkanās lūpu krāsas kripatiņu, bet otru kabatlakatiņa pusi izmantoja, lai notraustu baltu lipīgu pikuci no kreisās uzacs. Kad tas bija izdarīts, viņš iesprauda datorā atmiņas karti, ielogojās “Pornhub” un nospieda pogu “upload”.

3 Replies to “Erotisko stāstu nedēļa: Trejdancis ar kosmosa nimfām”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *