Enerģijas Treniņš

To, ka mani sauc Treneris, droši vien pamanījuši būs jau daudzi. Bet to, ka mans pamatdarbs, hobiji un bizness darbība arī ir saistīti ar trenešanu varbūt daudzi arī nezin.

Tā kā tagad, pēc tam, kad esmu uz abpusēja nolīguma pamata pārtraucis sadarbību ar Rīgas Dinamo (Ar paredzamiem rezultātiem), man ir vairāk laika apcerējumiem un rakstu darbiem, esmu gatavs dalīties ar jums savā atklāsmē par to cik ģeniāls un iekšējās pasaules pārbagāds cilvēks es esmu. Un, ja drīkst, izmantošu arī vārdu salikumu ‘teju dievišķs savā joma’. Principā to var pateikt jau uzreiz – esmu teju dievišķs savā trenera darbā.

Karjeru es sāku trenējot puķu audzētājus tālajos astoņdesmitajos. Pats rokas negribēju smērēt, tāpēc nolēmu iziet tīri uz b2b tirgu. Kopā ar citiem, kas toreiz metās iekarot plašo tirgu, es pildiju žigulīšus ar tulpēm, dzinu uz Ļeņingradu, Novosibirsku un Arhaņgeļsku. Viņi tirgojās, es stāvēju blakus un trenēju pārdošanas un līderības prasmes. Pagāja pāris gadi un lielais ziedu bums beidzās – viņi gāja politikā, es nolēmu nomainīt darbības virzienu. Izmēģināt ko jaunu.

No sākuma pacēlu apdrošināšanu, tad banku sfēru. Paralēli mēģināju veicu arī politiskos treniņus, banānu moments vien bij ko vērts. Tas bija piedzīvojumiem bagāts laiks, bet nu daudzas lietas no tā laika atstāstīt negribās, daudzas nedrīkst un daudzas es vienkārši neatceros.

Pēdējos gados es devos nišu biznesā. Kā teicis Stīvs Džobss “Jo marginālāka sfēra, jo tai lielāks potenciāls.” Pēc šī principa arī rīkojos, no sākuma pasniedzu kaučinga treniņus dažādiem politiķiem un uzņēmējiem, pēc tam sāku attīstīt eko tūrismu, radošos kvartālus un, piemēram,  dvēseļu ieķīlāšanu.

Pēdējais lielākais projekts ir dažādu zemzinātniska rakstura produktu mārket-deplojinga trenings. Savienoju savu ilggadējo pieredzi TV-veikalu jomā, plašo Rēriha grāmatnīcas literatūratūras klāstu un pāris šķipsnas bezadbildīgas neiropsiholoģijas. Pirmie rezultāti jau ir Ceha nosegti. Tagad grasos startēt Dortmundes reālā laika mārketinga produktu izstādē ar produktiem:

  • Enerģijas maize. Miltu izstrādājums tiek strukturēts piramīdas formā, piramīdas virsotnē tiek izvietots šamaņa aizrunāts žāvēts auglis. Produkts nes sevī kosmisko informāciju, otrā līmeņu pieeju astrālam un saikni ar sibīrijas piramīdu celtniekiem-šamaņiem. Ja gara enerģijas maizi patērē no apakšas, cilvēka veselība, veiksme, laime un sasniegumu mīlas frontē palielinās vismaz par 200 procentiem lietojot tikai divdesmit minūtes dienā.
  • Tai-Fen-Šui līmeņrādis-roratslēga. Šī ir ierīce, kas jau vairāk kā divus tūkstošus gadu ir aizmirsta pasaules zinātnei. Tas ir milzu zaudējumus ikvienam, jo pirms iekriešanas aizmirstībā, tā tika izmantota lai būvētu liela apjoma ēkas, mazas sētiņas un pat ķīnas lielmūrus tiešā saistībā ar zemes dzīļu enerģētiku, magnētiskajām līnijām un mēness novietošanos tieši aiz saturna vērša zvaigznājā. Mūsdienās to jau izmanto miljoniem mājsaimniecību lai izvietotu mēbeles, labotu santehniku, projektētu verandas un mazas piebūves. Tai-Fen-Šui roratslēga pat ir tikusi izmantota lai pārplānotu Gaismas Pils pašu aukšdaļu no neinteresanta trīsskaldņa uz seno frāķiešu pirmatklāto trejžurburjumta estētiku.
  • Ņekrasova-Hirska strāvas lodītes. Jau senie ķelti zināja par nefrīta gaismstrāvas dziļo ietekmi uz zemapziņu, prāta spēju attīstību un grūtniecības sāpju atvieglināšanu. Viņu pētijumus atkārtoja un papildināja zinātniks V.Ņekrasofs-Hirskis 1970tajos gados slēgta tipa pētniecības institūtā Krievijā. Beidzot ikvienam ir iespēja iegādāties lieliskās Ņekrasofa-Hirska lodītes, kas lieliski palīdz pret muguras sāpēm, grūtniecības radīto nemieru, sliktiem rezultātiem tāllēkšanā, kā arī vilkēdi un zobiem mugurā.

Kāpēc es jums to visu stāstu? Lieta tāda, ka es esmu treneris. Es trenēju. Man ir jau aizrunāti zinātnieki Leņingradā, Urtimansijskā un Marij-El republikā. Man ir ekspertu komisiju slēdzieni, peer reviewed double-blind pētijumu rezultāti, klīnisko pētijumu veiksmes stāsti. Ir ietekmēšanas metodikas, lekciju piemēri un prezentācijas. Mērķa grupas un tirgus segmentācijas pētijumi. Viss man ir.

Viss izņemt Tevi, jaunais darboni un topošais uzņēmēj! Apmaiņā pret tikai Ls 9’900 lielu investīciju es esmu gatavs nodot pilnu produkta* aprakstu, virzības līdzekļus, pētijumus, pieredzi un galvenais pats sevi** pilnā tavā rīcībā jauna, tirgu iekarojoša un graujošu peļņu nesoša, biznesa izveidei!

Raksti uz cehslv@gmail.com ar norādi Trenera Produkti, pievienojot savu foto pilnā augumā un īsu informāciju par tuvāko divu pakāpju radiniekiem! Lai veicas biznesā, jūsu Treneris!


*pieejamība atkarīga no vidējā svērtā tirgus apguves līmeņa. Ir pieejami arī tekstila produkti.
**divi mēneši aktīvas līdzdarbības, astonās treniņu kontaktstundas, divdesmit procenti no peļņas

5 Replies to “Enerģijas Treniņš”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *