EHR atsakās reklamēt CEHS.LV

Eiropas Hitu Radio jau izsenis bijusi mana mīļākā radio stacija, tāpēc neslēpu sajūsmu izdzirdot par lielisko reklāmas piedāvājumu – pusminūti gara radioreklāma par desmit latiem. Man vienmēr patikuši slimi sociopāti, tāpēc uzreiz sapratu, ka ar Uģi Poli mēs kļūsim par labiem draugiem. Bija pilnīgi skaidrs, ka pienācis laiks CEHS.LV reklamēt EHR! Nedaudz gan pārsteidza punkts, ka “Reklāmas laiku nedrīkst izmantot gaļas, zivju, ādas un kontracepcijas produktu reklāmai”, bet sapratu, ka raizēm nav pamata, jo mēs taču reklamējam portālu, nevis kaut kādu produktu. Ierakstījām reklāmas rullīti un, ko nu tur daudz stāstīt – tālāko lasiet paši:

Piedāvāju arī visiem lasītājiem noklausīties AIZLIEGTO CEHS.LV REKLĀMU:

Gaļa, āda, zivis un kontracepcija ir pretīgas lietas, par to nav šaubu, tomēr CEHA kolektīvs rosina cilvēkus domāt plašāk un sadzīvē pieņemt arī citus vērtīgus likumus. Piemēram:
– neielaist veikalā RIMI tos, kuri īsāki par 1,60 m
– aizliegt autobusiem pārvadāt tenisistus
– LU aizliegt uzņemt kreiļus
– uzlikt gejiem maksu par Akmens tilta šķērsošanu
– vientuļajām mātēm atļaut uzturēties ārpus mājām tikai no 23:00 līdz 5:00

47 Replies to “EHR atsakās reklamēt CEHS.LV”

 1. un tad es tā saprotu ka tas ir kautkas līdzīgs kā sektas radio kur vienīgie klausītāji ir paši radioļaudis kuriem pasarg dies’ izdzirdot šādus neķītrus vārdusalikumus varētu rasties kārdinājums. hmmm… diez, a mūziku šamie arī pārraida tādu kuru izpilda tikai daudzbērnu ģimenes un zālēdāji? Bet manuprāt vajag ziņot plašākām masām par šada tipa radio, jo savādāk gaļēdājs klausoties ar savām neķītrajām ausīm var aptraipīt šī radio godu

 2. Radio šefs ir krišnaīts – sekss ir tikai priekš vairošanās (tāpēc kontracepcija lieka) ar gaļu Indijā pārāk neaizraujas, 40 grādi tomēr.
  Gan jau Uģis Polis kādreiz ir ēdis čeburekus. Dzīvē viss mainās.

 3. Neinteresants skaidrojums “fortālam”. Man pirmais, kas nācā prāta bija “fkn portāls”!
  Ak, jā. Man garšo gaļa un matainajiem vajadzētu ļaut reklamēties EHR par brīvu ! :)

 4. “Fortāls” ir okazionālisms. Šādus vārdus bieži izmanto visādi mākslinieki, piemēram, dzejnieki, kas šajā gadījumā ir tikai likumsakarīgi, galu galā Cehs.lv pulcē mūsdienu Latvijas radošākos prātus.

 5. Un par ko tieši bija jāsmejas? Palika iespaids, ka pumpaini tīņi cenšas pašapliecināties, bet īsti nezina, kā. Jo nav jau ar ko. Kurš tad nemāk ņirgāties par citiem – bet pašiem ta nekā nav…

 6. Noteikti, ka tas Uģis Polis, kas bija Radiodeju laikā (68.93UIV) n-gadus atpakaļ, noteikti vairs nav tas pats Uģis Polis, kas tagad…toreiz tie bija citi laiki. Tagad viss komercializējies, pieņemu, ka tagad viņam “jāturas” kaut kādos “rāmjos”. Bet nu..ja reāli reklāma tiktu atskaņota tikai 1x reizi, nez kas viņu vispār pamanītu no radio viedokļa. Varēja jau nu ielikt :D

 7. Šis ,patiesi, būtu 1.aprīļa joku topā, taču diemžēl ….
  Kāpēc tieši EHR ? Es mēģinātu veidot saraksti vismaz ar trim radiostacijām….

 8. Var jau visādi zirgoties par gaļas neēdajiem – bet izdariet domu eksperimentu – kā, piemēram apēst savu suni (ar to domājot, ka ne jau jūs paši viņu slaktēsiet – bet to jums izdarīs “profesionāļi”), vai varbūt pat …kādu cilvēkbērnu kurš piedzimis bez apziņu nodrošinošiem smadzeņu audiem (to ko sauc tauā par “dārzeni”) Teiksiet, ka nav adekvāts salīdzinājums? Nu padomājiet vēreiz! Svarīgi ir savu suni – jo svešu jūs tomēr ēstu “viegli”, vai ne? Un svarīgi, ka tieši cilvēku – šādu nepilnvērtīgu.. Vēlreiz padomājiet – kur ir atšķirība. Jo gaļa jau paliek gaļa… Nu padomājiet ka tiek audzēti miljoniem dzīvu radību – un slaktētas – un Jūs tik ēdat un ēdat.. Nekorrekti? Tiešām? …

 9. “Reklāmas laiku nedrīkst izmantot gaļas, zivju, ādas un kontracepcijas produktu reklāmai”

  What the fucking fuck? Kāds tam vispār pamatojums?

 10. Ceham nav ko darīt!!!

  Bet EHR ar savu tupumu un pēdējo “Netracināsim Latvijas krievus” saukli, ir dzēsti no manas klausām-listes. Katram domājošam cilvēkam tā būtu jādara.
  Un vispār, kurš grib klausīties 15 dziesmas uz riņķi mēneša garumā?!!! par staigājošu “tamponu” var pārvērsties!

 11. Agrāk vēl klausījos EHR, bet tagad tās dziesmas tur atkārtojas neciešami bieži – rodas sajūta, ka atrodamies kasešu laikmetā, kurā kasetes tika atskaņotas atkal un atkal visu cauru dienu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *